Am vazut ieri si o Bora albastra tot cu aceeasi insigna malefica (RS) O sa fac si poze cand o sa o mai vad cred k o sa imi lipesc si yo un S 600 pe masina )
bai am rasfoit o parte din topic .. si totushi imi pun o intrebare .. la voi nu au aparut daciile cu spinere ??
Hmmm ... chiar nu am vazut ... am vazut pe alte masini capace cu spinere... la noi baietii cu daciile sunt mai old school ... isi pun doar croame ... capace cromate adica
stai calm k RS am mai vazut si pe o dacie in ctza si pe un cielo .. asa k ... ... bine la noi sunt o gramada de dacia GTI
bai am rasfoit o parte din topic .. si totushi imi pun o intrebare .. la voi nu au aparut daciile cu spinere ??
cataline sincer am vazut o dacie cu capace din alea cu doua randuri (spinere adica) si cu unul din ele cu un "brat" rupt, dar nu am apucat sa o trag in poza
Sincer topicul asta se cheama "Kitch TUNING" nu "hai sa comentam ce embleme si-au mai pus unii pe masina".
Daca sunteti de parere ca acele embleme inseamna Kitch tuning.....