Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 12-02-07, 18:47   #1441
Boasa
VW Driver

Stage 5
 
Boasa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of:
[VW]
Default Re: masinile modificate din bacau

Frumos, imi place. Poate umbli si la suspensii ce zici?
Am sa pun si eu niste poze a unor prieteni de ai mei mai bine zis frati cu Honda Civic, sunt din Bacau dar locuiesc in Milano, probabil leati vazut, una portocalie (170cp) si una neagra acu 2 ani (115cp)
__________________
Boasa is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 19:08   #1442
i-legal kid

Stage 3
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 90
Default Re: masinile modificate din bacau

Am revenit. Nu stiu ce fel de jante am sa pun pe 17" da oricum ceva pe negru. Loganul ala negru de care tot vorbiti ce mai are in plus, ca sa stiu sa mai pun pe masina(bineinteles, ceva mai tare, nu imi place sa copii de la altii). Oricum, tre' sa ma apuc de motor...
i-legal kid is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 20:38   #1443
krys

Stage 3
 
krys's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 120
Wink Re: masinile modificate din bacau

km ar trebui neaparat umblat la motor dc e de 1.6 16v nu cred k mai trebuie umblat cine jtie ce doar filtre am si eu un a4 model 97 q acelasi motor ce-i pot face sa ii mai ridic asa putin cai ?
krys is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 22:09   #1444
Rhadoo_YUS

Stage 1
 
Rhadoo_YUS's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 16
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by mertan View Post
fara suparare.... dar tu cand vorbesti te auzi ce zici?
pe ce te bazezi tu dak ma contrazici..............eu il cunosc foarte bine acest logan si stiu ce spun......vino cu argumente dak vrei sa ma contrazici si mai vorbim........fara suparare.
Rhadoo_YUS is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 22:37   #1445
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: masinile modificate din bacau

hai sa facem schimb de masini!
sageata is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 22:41   #1446
Rhadoo_YUS

Stage 1
 
Rhadoo_YUS's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 16
Default Re: masinile modificate din bacau

dar tu ce conduci???
Rhadoo_YUS is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 22:43   #1447
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: masinile modificate din bacau

la 1,5 dci se pot face modificari la motor?
sageata is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 22:49   #1448
vgedc

Stage 3
 
vgedc's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Default Re: masinile modificate din bacau

bravo ba baiatule...tia iesit destul de bine ...take care
vgedc is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 22:54   #1449
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: masinile modificate din bacau

e adevarat cu 1 aprilie la bucuresti?
sageata is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 23:06   #1450
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by Rhadoo_YUS View Post
pe ce te bazezi tu dak ma contrazici..............eu il cunosc foarte bine acest logan si stiu ce spun......vino cu argumente dak vrei sa ma contrazici si mai vorbim........fara suparare.
nu ma pricep la loganuri... dar iti pot spune ca sunt altele mai high class.... si nu o spun numai eu.... o spun si altii.
mertan is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 23:39   #1451
sageata
Mercedes Driver

Stage 5
 
sageata's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,491
Member of:
[VW]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[MERCEDES]
Default Re: masinile modificate din bacau

i-legalul are vointa. tine-o asa!
sageata is offline   Reply With Quote
Old 12-02-07, 23:48   #1452
mertan

Stage 5
 
mertan's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,324
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: masinile modificate din bacau

nu am zis eu nimik. apreciez pt ceea ce facut panaa cum si cate o sa mai faca in continuare. bafta man in proiect si tine-o tot asa. masina intoarce priviri.
__________________
Proiectare civila-industriala-zootehnica-avize-design interior-lucrari de productie publicitara-0756.558.570
mertan is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 06:32   #1453
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by Rhadoo_YUS View Post
pe ce te bazezi tu dak ma contrazici..............eu il cunosc foarte bine acest logan si stiu ce spun......vino cu argumente dak vrei sa ma contrazici si mai vorbim........fara suparare.
nici eu nu ma prea pricep la loganuri dar stiu ca am vazut unul in bucuresti cameleon super tare. oricum e frumusel asta.
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 14:23   #1454
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by sageata View Post
e adevarat cu 1 aprilie la bucuresti?
daca te referi la intalnirea anuala 4tuning, da, este adevarat, ca in fiecare an, vor fi multe actiuni legate de data asta
aleks is offline   Reply With Quote
Old 13-02-07, 17:19   #1455
bc_04_aju

Stage 5
 
bc_04_aju's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 472
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by krys View Post
km ar trebui neaparat umblat la motor dc e de 1.6 16v nu cred k mai trebuie umblat cine jtie ce doar filtre am si eu un a4 model 97 q acelasi motor ce-i pot face sa ii mai ridic asa putin cai ?
auzii la el sa ii creasca puterea la motor
Aleks scoatel pe panfliu asta de pe forum (glumeam)
atentzie la toata lumea e framiu poate va luatzi de el
gata cu off topicu!!!



la 15 dci de nustiu catzi cai de pe logan merge facut ceva ca de e disel dar la benzine inafara de un filtru sport nu cred ca potzi sa ii faci ceva
o remapare la benzina nu se merita shi oricum poate dauna motorului
__________________
live on the extreme
bc_04_aju is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -