Member of: [PARTICIPANT CURSE] [VW] [PEUGEOT] [AUDI]
Da..Eu...E tare de tot..2.0 benzina..E asistenta la cabinet pe lanaga VSA..E tare..Sotul ei e director de la service de la Dedeman si de asta se explica tuningul..
edy il cheama pe proprietar!! si e inebunit dupa tuning! a mai avut o laguna pe care a facut-o si pe aia destul de frumoasa!! vine la firma la cre lucrez sa ii facem tot felul de scrisuri sa si le puna pe masina!!!