Quote:
Originally Posted by Bmw_Rulllzzz
off-topic....buna ideea am avut cand am deschis topicul asta 
aaa.....gabi...pt 107km/h poti sa faci contestatie si ti-l iei inapoi sigur
|

merci da am aflat si eu dupa ce a trecut perioada
oricum am luat examenul din a 2a
deci pentru cei care leaua fost retinut permisul pentru viteza puneti mana si invatati luati examenul apoi va duceti la politie si depunei cerere sa va reduca perioada de suspendare de la 90 de zile la 30 de zilea
trebuie sa indepliniti niste conditii ( sa ai permisul mai mult de un an, sa nu il fi avut suspendat in ultima perioada sau ultimii doi ani parca, examenul luat si chitanta ca ati platit amenda)
succes celor ce trebuie sal dea ca eu stiu cat e de NASPA chestionarul
P.S. nu stiam cei ala moped pana la examen