Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Bacau

Reply
 
Thread Tools
Old 11-09-08, 17:06   #4831
Al3xxx

Stage 5
 
Al3xxx's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,670
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

Ce ziceti de o intalnire a membrilor 4tuning Bacau ???
poate e prea mult spus o intalnire ,dar poate iesim la un suc sau ne strangem pe undeva ca in vremurile bune , ce ziceti va bagati ?

Si sa stabilim o zi in care sa putem sa fim toti prezenti

aveti de ales intre vineri seara si duminca seara ( sau dupaamiaza )

asa ca astept propunerile voastre ,sau daca are cineva o idee mai buna astept


ps : sper sa vina cat mai multa lume si sa lase o parte copilarismele de genul , '' daca vine ala eu nu vin sau daca vine ala vin si eu '' asa ca fiti prezenti

Am sa propun si eu o zi si anume duminica
Al3xxx is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 17:11   #4832
MadCow

Stage 5
 
MadCow's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 700
Member of:
[Opel]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by -ZZ- View Post
eu vad ca cei ce se agita mai mult ...cam tot voi astia cu cazanele sunteti...eu imi vad de treaba mea nu ma pun cu racerii "ca este periculosi" si cred ca nici omu din rs4 nu se oboseste prea mult ,ca dupa curse el ramane si se plimba intr-o masina de 80000 frumoasa , puternica si confortabila si tu sau altzii doar cu povestile si cazanul.Hai sa nu amestecam borcanele ca sincer nu are rost .
amice, tu nici nu poti sa te agiti cu masina pe care o ai pt ca nu a mers si nu va merge niciodata - vorba unui prieten cu 1,9 TDI(care probabil e mai rapid decat tine pe 402 m) "nu are cum sa mearga masina ca e automata" )
daca vrei sa te pui totusi cu niste "raceri" poti trece pe la iasi: avem pt tine special un colt 1,5 T, un 1,9 TDI, si daca vrei poti sa incerci si cu un alt cazan de opel - al meu.
vis-a-vis de omul cu RS4 sa stii ca s-a obosit chiar la maxim sa bata kadetul
__________________
Opel Astra GTC OPC
MadCow is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 17:14   #4833
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

Daca va hotarati din timp poate ajngem si noi o gasca de la Piatra Neamt!!! Ideal ar fi duminica ...pt ca vineri avem si noi intalnirea noastra!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 17:24   #4834
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: masinile modificate din bacau

mai ZOZO eu sincer nu vad problema ta care este pana in final...am stat si am incercat sa te inteleg si pe tine, intotdeauna ti-am luat apararea cand altii au comentat ca esti prea cu nasul pe sus si te crezi regele soselelor cu golful din dotare...care e problema mea, ma, daca am un cazan? cu ce sunt eu mai prost ca tine? ca nu am golf 5 gti negru,lucios cu jante pe 18? ce ar trebui sa fac sa ajung la nivelul tau,al vostru, al tuturor care credeti ca aveti masini mai rasarite? atat am putut sa imi cumpar eu,fratele meu bavarez, un kadett amarat, rupt in doua, CAZAN, cum il poreclesti tu...cum indraznesti sa numesti o masina CAZAN daca masina aia te rupe cu tot cu golful tau si de pe loc,si din mers si cum vrei tu? cum indraznesti sa numesti o masina CAZAN daca masina aia sta langa un RS4 de 500cp? de ce ala din RS4 a putut sa coboare si sa imi stranga mana,zicandu-mi "frate,impresionanta masina", iar tu imi zici ca masina e CAZAN? de ce Misu cu S5 poate sa stea de vorba cu noi si mai vrea sa si alergam impreuna in timp ce tu nici nu indraznesti sa te cobori la nivelul nostru? sa iti aduc aminte ca din banii de S5 imi deschid companie de taxiuri cu golf5 gti-uri? la buzau cum de te-a batut un mitsubishi colt nou? ala e tot CAZAN? da' ce masini nu sunt cazane? alea de va dati voi pe bulevard cu ele cu spoilerele-le-le-le pana la pamant? alea de bagati bani in ele si fug NU? da' pe voi cine va opreste mai sa va luati un cazan si sa il faceti sa fuga? aaaaaaa, NU STITI cum? priceperea si iscusinta nu se gasesc de cumparat cu bani? NASOL!!!!!!! pana una,alta, sefu,pana cand tu sau vreunul de aici din bacau o sa gasiti o masina care sa imi dea NA-NA rau de tot, gura micaaaaaa! puneti mana si munciti, caii putere nu cresc pe garduri! va astept pe toti, asa cum ziceam si acu o vreme, sa vad cat de tari sunteti...hai,veniti, cu golfuri, audi-uri, seaturi, etc,etc...eu sunt aici, nu am fugit niciodata de nici o provocare...imi place sa ma dau in dezavantaj,cu CAZANUL meu...aveti alta masina mai rapida decat CAZANUL? cand o sa aveti si o sa o si dovediti, eu va voi strange mana, pentru ca stiu sa pierd...si RS4 a fost aseara 2-3 metri in fata,am recunoscut, am stiut sa pierd...aaaaa, ca o masina de pe vremea cand era ceausescu guvernator sta langa un rs4 tunat de o firma germana top e surprinzator? asta nu e decat meritul meu si rezultatul noptilor pierdute la masina,pardon, CAZANUL meu...va astept pe toti, incepand cu tine...ne dam pe 400 metri si iti dau avans 5 masini cu start de pe loc! daca iau bataie promit ca fac ciocu mic! HAAAAAAAI!!!!!!!
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro

Last edited by B39738; 11-09-08 at 17:36.
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 17:43   #4835
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: masinile modificate din bacau

Dragos, felicitari pentru intalnirea cu RS4!

Si felicitari si pt "cazan" singura masina care ma face sa ma .... pe mine cand merg cu ea. Senzatie !

Last edited by SFW; 11-09-08 at 18:26.
SFW is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 17:48   #4836
f0cs

Stage 5
 
f0cs's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,033
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: masinile modificate din bacau

Cu fericire citeste ultimele posturi..in sfarsit ati inceput sa deschideti ochii..
f0cs is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 17:49   #4837
f0cs

Stage 5
 
f0cs's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,033
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

daca intalnirea se face in PARCARE LA MOLDOVA...nu are haz daca nu se face in paradisul "racerilor"
f0cs is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 17:54   #4838
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by MadCow View Post
amice, tu nici nu poti sa te agiti cu masina pe care o ai pt ca nu a mers si nu va merge niciodata - vorba unui prieten cu 1,9 TDI(care probabil e mai rapid decat tine pe 402 m) "nu are cum sa mearga masina ca e automata" )
daca vrei sa te pui totusi cu niste "raceri" poti trece pe la iasi: avem pt tine special un colt 1,5 T, un 1,9 TDI, si daca vrei poti sa incerci si cu un alt cazan de opel - al meu.
vis-a-vis de omul cu RS4 sa stii ca s-a obosit chiar la maxim sa bata kadetul

Nu e chiar automata...Si ma dau eu cu 1.9 tdi si cu 1.5 T na..ca sa spal rusinea DSG-ului..El a avut ghinion si nu i-a tras masina cu a trebuit...Felicitari Dragos..Si nu te mai lua de astia cu spoilerele jos ))) ...
__________________
Peugeot 407 & Vw GTI & A4 B6
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 17:58   #4839
f0cs

Stage 5
 
f0cs's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,033
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by B39738 View Post
mai ZOZO eu sincer nu vad problema ta care este pana in final...am stat si am incercat sa te inteleg si pe tine, intotdeauna ti-am luat apararea cand altii au comentat ca esti prea cu nasul pe sus si te crezi regele soselelor cu golful din dotare...care e problema mea, ma, daca am un cazan? cu ce sunt eu mai prost ca tine? ca nu am golf 5 gti negru,lucios cu jante pe 18? ce ar trebui sa fac sa ajung la nivelul tau,al vostru, al tuturor care credeti ca aveti masini mai rasarite? atat am putut sa imi cumpar eu,fratele meu bavarez, un kadett amarat, rupt in doua, CAZAN, cum il poreclesti tu...cum indraznesti sa numesti o masina CAZAN daca masina aia te rupe cu tot cu golful tau si de pe loc,si din mers si cum vrei tu? cum indraznesti sa numesti o masina CAZAN daca masina aia sta langa un RS4 de 500cp? de ce ala din RS4 a putut sa coboare si sa imi stranga mana,zicandu-mi "frate,impresionanta masina", iar tu imi zici ca masina e CAZAN? de ce Misu cu S5 poate sa stea de vorba cu noi si mai vrea sa si alergam impreuna in timp ce tu nici nu indraznesti sa te cobori la nivelul nostru? sa iti aduc aminte ca din banii de S5 imi deschid companie de taxiuri cu golf5 gti-uri? la buzau cum de te-a batut un mitsubishi colt nou? ala e tot CAZAN? da' ce masini nu sunt cazane? alea de va dati voi pe bulevard cu ele cu spoilerele-le-le-le pana la pamant? alea de bagati bani in ele si fug NU? da' pe voi cine va opreste mai sa va luati un cazan si sa il faceti sa fuga? aaaaaaa, NU STITI cum? priceperea si iscusinta nu se gasesc de cumparat cu bani? NASOL!!!!!!! pana una,alta, sefu,pana cand tu sau vreunul de aici din bacau o sa gasiti o masina care sa imi dea NA-NA rau de tot, gura micaaaaaa! puneti mana si munciti, caii putere nu cresc pe garduri! va astept pe toti, asa cum ziceam si acu o vreme, sa vad cat de tari sunteti...hai,veniti, cu golfuri, audi-uri, seaturi, etc,etc...eu sunt aici, nu am fugit niciodata de nici o provocare...imi place sa ma dau in dezavantaj,cu CAZANUL meu...aveti alta masina mai rapida decat CAZANUL? cand o sa aveti si o sa o si dovediti, eu va voi strange mana, pentru ca stiu sa pierd...si RS4 a fost aseara 2-3 metri in fata,am recunoscut, am stiut sa pierd...aaaaa, ca o masina de pe vremea cand era ceausescu guvernator sta langa un rs4 tunat de o firma germana top e surprinzator? asta nu e decat meritul meu si rezultatul noptilor pierdute la masina,pardon, CAZANUL meu...va astept pe toti, incepand cu tine...ne dam pe 400 metri si iti dau avans 5 masini cu start de pe loc! daca iau bataie promit ca fac ciocu mic! HAAAAAAAI!!!!!!!
Sincere felicitari...+1...
f0cs is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 18:04   #4840
JUPAN_EMY

Stage 5
 
JUPAN_EMY's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,253
Default Re: masinile modificate din bacau

)))))))))))))))))))))))))))))) no comment Dragos fratioare !
Mad Cow... contabile.... nu mai provoca degeaba... ca oricum nu vine sa se traga nimeni cu tine ... iar daca ajunge se stie ...
JUPAN_EMY is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 18:13   #4841
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: masinile modificate din bacau

Quote:
Originally Posted by cristi_407 View Post
Nu e chiar automata...Si ma dau eu cu 1.9 tdi si cu 1.5 T na..ca sa spal rusinea DSG-ului..El a avut ghinion si nu i-a tras masina cu a trebuit...Felicitari Dragos..Si nu te mai lua de astia cu spoilerele jos ))) ...
Vezi ca 1.9-le ala e cam naravas ... asa am auzit
SFW is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 18:18   #4842
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: masinile modificate din bacau

Cu el nu ma dau..adica ma dau stiu ce are..Dar cu ceilati doi..merge :P...sapt viitoare sunt in iasi 2 zile asa ca..dau eu de voi )
cristi_407 is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 19:01   #4843
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

oriunde vreti, numai sa fie sambata, ca sa ajunga si je, daca se poate, ca duminica plec o saptamana aproape
aleks is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 19:03   #4844
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,151
Member of:
[VW]
[Honda]
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
oriunde vreti, numai sa fie sambata, ca sa ajunga si je, daca se poate, ca duminica plec o saptamana aproape

sambata vreau si eu ca ... duminica ... dormmmmm
markizu is offline   Reply With Quote
Old 11-09-08, 20:14   #4845
rufusdesign

Stage 2
 
rufusdesign's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 37
Default Re: cafeneaua bacauanilor de pe 4tuning

informatie, acumparat cineva din swiss, ma interesa daca procedura e la fel de rapida ca in deutch
rufusdesign is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -