A venit omu' cu Porscheu' si i-a dat-o Tenteanu'

cu Impreza. Unde-i smecheria? Daca-r veni doar cei cu Porsche & Co. la curse... n-ar mai fi curse. Intr-adevar, atractia ei sunt, dar greul nu-l poarta ei pe umeri. Greul este purtat de cei cu Daciile alea de kko pe care le acuzati atata, ai caror soferi, in noaptea dinaintea cursei stau cu botu' in vaselina si incearca sa mai traga putin de masina, ca sa bata o \"belea\" de masina, mai smecherita decat mai sus numita.
Si... au venit si fustele la cursa si... au facut si impresie buna si... au dat si interviu la TV si... deja v-ati bagat gheruta-n... nu ?!