Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Legal-Racing > Bucuresti - 21.11.2004

Bucuresti - 21.11.2004 21.11.2004 CURSA DE VITEZA DE LA BANEASA

Reply
 
Thread Tools
Old 21-11-04, 22:36   #76
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

noi am capturat reportajul de la prima, o sa il punem...
incercati sa le inregistrati si voi pe celelalte
Gratzian is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 22:38   #77
x-28-TRA
X-Team Racing Club Member

Stage 5
 
x-28-TRA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 966
Member of:
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

baga tata ca iara inebunesc babele din bloc:\"))))))))))))))))))
x-28-TRA is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 22:40   #78
cr0n0s

Stage 3
 
cr0n0s's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 151
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Florica\"
-Spune-mi o alta varianta sa pot civiliza publicul?
-Inca o cursa a fost la un pas sa fie intrerupta de public.
-Poate ca data viitoare daca intrarea va fii 200.000 lei vor intelege ca au platit acesti bani sa vada ceva.
-Fiecare vrea sa vada ceva...este normal dar oamenii care au venit si nu au apucat sa se dea ,din cauza pauzei de cel putin 30 min ?????
-Animalele care au fost in publica au distrus intentionat 7 balize cu mercur.Am stat inca 2 ore pe aeroport dupa ce lumea a plecat sa vedem balizele doborate intentionat , murdare de noroi si cu urme de talpi pe ele.
-Costul la o asemene baliza se ridica la......400 euro/bucata si voi i-mi spuneti ca de ce sa nu le sparg fata.
Ok. La faza cu balizele ai f mare dreptate si nu am ce sa spun. Scarbe de oameni intr-adevar.
Am vazut multi tarani... din pacate. Si da, intr-adevar astia ar merita batuti.
Eu m-am referit strict la treaba ca oamenii au inteles sa treaca pe partea opusa... si aici nu ar trebui sa fie folosita violenta. T crezi ca ti se face semn sa treci dincolo si te trezesti cu bastoane si tomfe dupa ceafa.
In cazul in care situatia degenereaza... asa ca vor ei... da. corect... omorul.
Parerea mea este ca, daca ar fii fost mai multi jandarmi... lucrurile ar fii decurs in mod normal. - cu lupul langa ele... oile sunt ciocul mic.
te salut
__________________

Gandeste binar! Te scuteste de probleme!
cr0n0s is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 22:43   #79
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Eryka\"
de la noi au fost 4 masini.. ema-lanos, stela-cielo, paula-focus, lory-bmw

felicitari fetelor pt. participare si speram ca in viitor sa fiti cat mai multe ... si sa va dati si cu baietii ... nu numai intre voi fetele ...
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 22:47   #80
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

-Au fost 120 de Jandarmi, distanta de acoperit fiind mare este normal sa para putini.
-Oamenii pasionati de aceste evenimente stiu sa se abtina de la asemena gesturi.
-Nu intelegeti ca din momentul in care ve-ti intra la eveniment ve-ti \"bulaniti\": ))) nu se poate intampla asta fara motiv.
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 22:51   #81
n0f8h

Stock
 
n0f8h's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3
Default

a fost super tare ... ma asteptam la 350Z-uri la mult mai mult ... gg si asteptam urmatoarea cursa pe zapada ?
n0f8h is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 22:53   #82
Gh05tD0g

Stage 1
 
Gh05tD0g's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 11
Default

Florica vesti bune de la Craiova nu o sa auzi. pentru ca sunt suparatzi.
au luato de la Dinamo.
Gh05tD0g is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 22:58   #83
-=X-Team=-82-MDN

Stage 5
 
-=X-Team=-82-MDN's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 452
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Felicitari inca o data organizatorilor si sa o tina tot asa . sper ca pe viitor sa mai fie , cat mai multe curse ca cea de la bucuresti de azi si sa fie cat mai multe masini si cati mai multi spectatoti disciplinati. frigul de azi nu a fost, probabil pt. majoritatea nici o problema, chair sa meritat de indurat asa zisu`l frig de afara fatza de cel de sambata de la prisma ... care nici nu sa comparat ... in fine .. sa trecem peste. inca o data felicitari .
__________________


Always Behind You.
-=X-Team=-82-MDN is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 22:59   #84
secera76

Stage 3
 
secera76's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 114
Default

Fratzilor aia doi cu Maserati au facut firma de ras zau.Nush ce sa zic poate au alimentat motorina dar va spun sigur ca un Maserati fuge de papa asfalt.....astea doua parca erau diesel pe cuvant.
Numai ca Maserati nu produce motoare diesel..in caz ca vrea sa ma corecteze cineva.
Intr-un cuvant....slaba prestanta.(Maserati)
__________________
Get rich or die tryin`!!!
secera76 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 23:01   #85
Gh05tD0g

Stage 1
 
Gh05tD0g's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 11
Default

frate maserati alea au motoare mici de 2.0 bi-turbo cat vrei sa fuga gandestete ca nu sunt model 2004.
Gh05tD0g is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 23:01   #86
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,532
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Craiova a ajuns ok acasa.

Felicitari pentru cursa de azi.

Florica: stii bine ca la urmatoarele poti conta pe prezenta noastra (pe viitor mai multe masini NSL Craiova) si pe ajutorul nostru.

GhostHound: te-ai trezit tastand cuvinte inteligente, nu? E o vorba care suna cam asa: \"Caine esti, caine ramai...\". Acum... tu intelegi ce te duce capu'...

Nota 10 Florica! Nota 10 Sebi! Nota 10 Emil (VEC)! Nota 10 TOD! Nota 10 Cipi! NOTA 10 NSL & LR!

Imi pare rau pentru SGM (descalificat - altii meritau asta mai mult), Bishop (pentru ca si-a luat-o pe coaja de la DGH - daca nu ma insel) si nu in ultimul rand, pentru Cieloul lui Sebi.

PS: ne vedem la cursa viitoare
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 23:02   #87
secera76

Stage 3
 
secera76's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 114
Default

Fratzilor aia doi cu Maserati au facut firma de ras zau.Nush ce sa zic poate au alimentat motorina dar va spun sigur ca un Maserati fuge de papa asfalt.....astea doua parca erau diesel pe cuvant.
Numai ca Maserati nu produce motoare diesel..in caz ca vrea sa ma corecteze cineva.
Intr-un cuvant....slaba prestanta.(Maserati)
secera76 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 23:03   #88
Gh05tD0g

Stage 1
 
Gh05tD0g's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 11
Default

Gabitza in primul rand nu am vrut sa va atac si in al doile rand sunt Stelist pana la moarte
Gh05tD0g is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 23:07   #89
secera76

Stage 3
 
secera76's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 114
Default

Nu te supara Gh05tD0g dar am si eu unul mai vechi decat cele doua..din pacate e in service pt. moment,dar...te asigur ca fuge mult mai tare decat astea doua de s-au dat azi.Si are tot motorul ala minuscul de 2l biturbo v6/90grade doua axe.
Nu vreau sa contrazic pe nimeni dar un Maserati fuge mult mai mult decat ce am vazut azi.
secera76 is offline   Reply With Quote
Old 21-11-04, 23:10   #90
Gh05tD0g

Stage 1
 
Gh05tD0g's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 11
Default

atunci frate sunt doua explicatzii ori masinile erau rupte in gura ori oamenii nu prea stiau cu volanu' si cu pedalele.
Gh05tD0g is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -