Craiova a ajuns ok acasa.
Felicitari pentru cursa de azi.
Florica: stii bine ca la urmatoarele poti conta pe prezenta noastra (pe viitor mai multe masini NSL Craiova) si pe ajutorul nostru.
Ghost
Hound: te-ai trezit tastand cuvinte inteligente, nu? E o vorba care suna cam asa: \"Caine esti, caine ramai...\". Acum... tu intelegi ce te duce capu'...
Nota 10 Florica! Nota 10 Sebi! Nota 10 Emil (VEC)! Nota 10 TOD! Nota 10 Cipi! NOTA 10 NSL & LR!
Imi pare rau pentru SGM (descalificat - altii meritau asta mai mult), Bishop (pentru ca si-a luat-o pe coaja

de la DGH - daca nu ma insel) si nu in ultimul rand, pentru Cieloul lui Sebi.
PS: ne vedem la cursa viitoare