Quote:
|
Originally Posted by \"cr0n0s\"
de ce a fugit toata lumea la start la un moment dat? s-a intamplat ceva?
|
de ce au fugit?pt ca iq-ul lor nu il depaseste pe cel al unei gaini in stare de ebrietate/si mai avem pretentii sa intram in UE

imi este rusine ca locuiesc in Romania alturi de alti tarani care pur si simplu nu pot sa stea dupa un gardulet (s-au postat mai demult niste poze cu curse din suedia,aia cum puteau sa stea in spatele benzii)
organizarea a fost superrr,s-au adus pana si wc-uri ecologice pt taranii care urineaza in porumb(faza ,era unu in wc si altu se pi*a direct pe wc afara

)s-au pus si benzi pt directionarea spectatorilor catre pista,si lucrul care mi-a placut cel mai mult:s-a anuntat ca incepe la ora 14 ,pai la 14 au inceput sa dea drumu la popor,nu ca ieri la prisma unde a fost anuntat la ora 11 si a inceput pe la 12 30
masinile au fost de notttaaaa 10+10 ca sa nu mai vorbim de sfarsit
in schimb nu mi-a placut ca nu s-a vorbit cu publicul adica sa prezinte masinile ,a fost acceasi atmosfera ca la ilegale numai ca s-au facut pe zi si a fost prezenta si politia