Foarte frumoasa lucrare , dar ai neglijat un amanunt , se vede ceva ciudat la aripa dreapta a masinii (stanga pozei). Ceva albastru , probabil pe fundal era o masina albastra .

Repara acolo, si e foarte bine.

Le:si partea de jos de la rama numarului.

Ps:Poti pune, te rog, bg-ul?.