ok lukian...la prima masina spoilerul si pragul sunt la rezolutie mult mai mica asa k nu se vad bine de loc..jantele sunt plate..geamuril laterale sunt mult prea inchise la culoare..iar selectiile in jurul pragului cam lasa de dorit
la a doua masina eleronul e blurry rau...din nou geamuril laterale sunt prea inegrite..ai uitat o bucata de iarba...amandoua jantele sunt blurry si plate..si unde ai refacut gura aia se vede cam blurry
acumceva de la mine.m-am intors pe 15 asa k nu am putut sa o fac pt concurs...totul e brush cu exceptia stopurilor,esapamentului si a jantelor...e cam cea mai complexa lucrare a mea de pana acum (in jur de 100 de layere

) ..sper sa fie bine .comentati in sange pls(de prag nu sunt 100% multumit dar o sa il refac alta data)