patriotu90 iti ofer(cu acordul lui tng,Gabi,maskt,madskillz,blowwind si Restul grupului)premiu de cel mai bun comentator la sectiunea ''Comentarii lucrari!''
iata si premiu'scalabil',care speram ca'l accepti si va aparea cat mai curand in semnatura ta : )
salve!