Quote:
|
Originally Posted by pufy
ok...am pus-o din nou...daca nici acum nu comentati.....
|
deci :
la prima roata ai un coltz iesit inafara ... e oselectie ascutita
la a 2 roata no comment pt ca e blurry total
la prag chestia aia de "tabla " de sub carbonu ala ar trebui sa fie cam intunecata
in locul tau asi schimba albastru ala ... cu alta culoare sau vezi ce ii faci lu asta ca e prea opac
si comment pls la mine
apropo ... care dintre cele 2 variante sa o las ? care da mai bine >??1 sau 2?