Quote:
|
Originally Posted by Lukian_XXX
stice ce vreau eu??
niste comentari!  (inafara de culoare care e f. ireala)
|
man mi se pare total o masina care merita sa cada d p o stanca(daca ar exista

) nu e prea reusita d loc .... srry
faza eu cred ca e ca, nu ti-ai dat nteresu ... ai facut-o in graba ... poti mai mult si
mai bine