Member of: [X-Team Racing Club] [Design Team] [SKODA] [RENAULT]
Re: Comentarii lucrari!
foarte reusita culoarea... (e facuta prin metoda aia cu 3 layere??? ), kitu la fel
singura chestie e ca roata fata e cam in spate si pare aiurea good job
__________________
Dimensiunea maximă admisă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli !
pai inecp din stanga ... unde se imbina aripa cred k ar fi trb sa ajunga pana la prag (parerea mea) ... la cum ai fct tu parca se aplatizeaza ... usa e cam deformata ... reflexia de la imbinarea usii nu cred k isi are rostul ... oricum e prea puternica ... in stanga gurii mari dp spoileru spate ink e blurry ... e o pata deasupra portbagajului ... prin spoiler ai fct cva tu cu roata care trb sa se vada dar parca e pictat ... nu e realist ... oricum lucrarea e destul de bunicica ... bv ...
Member of: [X-Team Racing Club] [Design Team] [SKODA] [RENAULT]
Re: Comentarii lucrari!
Quote:
Originally Posted by patriotu90
*metal_milita - masina e intr-un salon si pe ea e o reflexie cu iarba verde
pai am facut vopsea cameleon cu reflexii verzi totcmai ca sa masches chestia asta, deci nu cred ca e total neplauzibil sa fie acolo verde...singura reflexie verde gresita e pe dreptunghiurile cromate de pe masca