ms frati mei va iubesc

) uite am maif acut tot cu rx8 am schimbat peisajul si iam mai facut mici retushuri acum avetiz dreptate dadi hotaraste dar nu am stiuut k rx8 este o masina tunata

hai sa vedetzi ce am facut am inceput sa postez si eu pe chop si cei de acolo au o parer f buna despre lucrarile mele
iar de nissan au spus k este f bun doar k jentzile trebuies schimbate dar in rest este lucrata in detaliu si alte amanunte
As vrea sal provoc si eu pe Most Wanted la o masina astept un raspuns most wanted ms am si masina