Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Propuneri! (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/8655-propuneri.html)

xxdadixx 05-10-05 21:52

Propuneri!
 
Orice user poate intra in usergroup-ul Design Team, bineinteles, daca lucrarile lui sunt demne de acest grup. Exista un "juriu" - format din hori_cutz_tuning si shantzu - care hotaraste cine intra si cine nu. Nu postati aiurea! Daca lucrarea va este refuzata, va sunt date si niste motive. Daca reparati greselile, aveti sanse mult mai mari, decat daca postati alta lucrare, cu aceleasi greseli.

c i k y 05-10-05 23:07

2 Attachment(s)
sunt pregatit sa intru in team?

BASU 06-10-05 09:58

:(
 
2 Attachment(s)
intru cu una din astea?

xxdadixx 07-10-05 14:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BASU\"
trebuie sa intrebam fiecare pe rand??? am postat masinile alea degeaba? un simplu raspuns e de ajuns
DA SAU NU

NU! Daca nu ti-am raspuns nu te opreste nimeni sa lucrezi la o masina noua care logic ar trebui sa fie mai buna.

kickass 07-10-05 18:20

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BASU\"
dupa parerea ta... nici o masina din cate am facut si le-am postat pe aici... nu ti s-a parut buna... asta e... astea find zise... nu cred k o sa fac altele/mai bune/ prea curand... poate am o sansa pe mgkmnu :D

iti urez noroc pe magicmanu :wink:

xxdadixx 07-10-05 22:16

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"BASU\"
dupa parerea ta... nici o masina din cate am facut si le-am postat pe aici... nu ti s-a parut buna... asta e... astea find zise... nu cred k o sa fac altele/mai bune/ prea curand... poate am o sansa pe mgkmnu :D

Itzi zic eu ca pui masinile degeaba!! Ce ai tu acolo nu vor fi admise niciodata pe magicmanu. Aici juriul este mai ingaduitor :D

blowwind 07-10-05 22:50

2 Attachment(s)
hmm...ma gandeam sa nu mai candidez....dar hai c`o fac..

masina mea...

c i k y 07-10-05 23:07

2 Attachment(s)
deci cu lada nu intru......hai sa incerc cu asta :arrow:

kickass 08-10-05 03:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"maskt\"
deci cu lada nu intru......hai sa incerc cu asta :arrow:

cu asta nici atat.. :?
mah.. nu va grabiti sa intrati in \"team\"..aveti rabdare.. este timp destul :wink: ideea e sa invatati sa lucrati cat mai in detaliu.. nu conteaza cantitatea, ci calitatea 8)

c i k y 08-10-05 21:37

2 Attachment(s)
a ||| a incercare.....
In primul rand am lasat-o mai jos,modificat spoiler fata,prag,spoiler spate,jante,revopsita,geamuri fumurii,modificat grila fata,capota de carbon,scos maner,faruri albe si cel mai greu lucru:Neoanele la care m-am chinuit aproximativ 2 ore...ca sa para cat mai reale a trebuit sa umblu la contrastul imaginii...
P.S.:vreau sa imi spuneti sincer ce parere aveti,ce greseli am facut si daca sunt pregatit de team.In caz ca nu corespunde cerintelor vreau sa imi spuneti ce trebuie sa ii mai fac.
Ii mai adaugasem un eleron,un vinyl si niste stickere dar era prea incarcata si se vedea urat.Sper sa va placa :nervious: Numai bine tuturor

xxdadixx 08-10-05 23:37

Schimba pragurile., Fa alta imbinare la spoilerul spate. de carbon nu ma leg dar neoanele rosi nu-mi plac mie ( nu ca ar conta :P) dar nu crezi ca din unghiul asta s-ar vedea si restul neoanelor? E prea greu nu sti sa le faci si pe celelalte ? Asta e nu le mai pune :wink: Iar rotile nu stiu ce invarteli ai facu ttu pacolo dar etrierul ala fata nu cred ca e la locul lui :shock:
Deci, ramai pe asta si faci modificarile de mai sus?

kickass 09-10-05 06:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"tng\"
Quote:

Originally Posted by \"kickass\"
vezi ca esti offtopic.. dar ai dreptate! cand am inceput eu sa intru pe 4tuning/virtual tuning.. zi de zi erau lucrari noi,provocari, battle'uri.. era misto! acuma ce se intampla? ca nu prea mai vad miscare.. :?

ca tot e offtopic ....
ma bucur ca ti-ai dat si tu seama
o sa intelegi mai tarziu poate :roll:

pai am observat de mult asta.. dar ce pot eu sa fac daca lumea nu mai vrea sa lucreze, sa se \"traga\" unul pe altul prin provocari/battle'uri... etc ? :roll:

vio[s] 09-10-05 12:15

2 Attachment(s)
e buna pt. team???

xxdadixx 09-10-05 13:10

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"vio[s
\"]e buna pt. team???

Glumesti ? Spoiler stramb, praguri in roata, eleron neterminat, roti nasoale !

c i k y 09-10-05 20:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Schimba pragurile., Fa alta imbinare la spoilerul spate. de carbon nu ma leg dar neoanele rosi nu-mi plac mie ( nu ca ar conta :P) dar nu crezi ca din unghiul asta s-ar vedea si restul neoanelor? E prea greu nu sti sa le faci si pe celelalte ? Asta e nu le mai pune :wink: Iar rotile nu stiu ce invarteli ai facu ttu pacolo dar etrierul ala fata nu cred ca e la locul lui :shock:
Deci, ramai pe asta si faci modificarile de mai sus?

ok boss raman pe asta si fac ce mi-ai zis..ms


All times are GMT +2. The time now is 07:25.

- Copyright 2024 4Tuning