Te inteleg ce vrei sa spui. Eu zic sa te multumesti cu tutorialul ala al meu de pe magicmanu.com si daca ai vre-o prietena care sa stie franceza poate sa itzi traduca toate tutorialele de acolo. In felul asta imbini utilul cu placutul

! Daca ai rabdare o sa gasesti singur multe chesti, prima oara cand am deschis photoshopul ma uitam ca \"bouu\" si nu intelegeam nimic dar cu timpul l-am descifrat. Oricum mai sunt si eu peaici si mai nou am net non stop si pe yahoomsnger sunt XXDADIXX. Ma intrebi si itzi raspund dar tutoriale gen \"mura-n gura\" numai cand o sa am timp.