Member of: [Moderators] [Design Team] [Virtual Tuning] [BMW]
Pai citeste tutorialul ala al meu de pe magicmanu.com ca e si in romaneste. Primul lucru pe care il fac, cobor masina, al 2 lea jantele, spoilerele .... Culoarea la urma.
Member of: [Moderators] [AfterDark Racing] [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
xxdadixx.....am inteles cum se face,dar.....de unde iau si eu pragurile, spoilerele, eleroanele care sa le pun pe masina????
PLS!!!!!!!!! Ca vreau sa imi fac si eu masina frumos si vreau sa vad si eu cum arata inainte sa ma apuc sa o tunez in realitate!!!!!!!
unu din maestri in ale tuningului virtual, cine poa sa imi dea si mie un help cum sa fac si eu o masina ...........am adobe photoshop da nush cum sa fac )