Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-01-06, 21:50   #181
c i k y
Dacia Driver

Stage 5
 
c i k y's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,146
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[DACIA]
Default

Si mie imi place ideea cu restaurarea unei masini ar fi prima data cand fac asa ceva ......
c i k y is offline  
Old 12-01-06, 21:54   #182
Rares
Design Team Member

Stage 5
 
Rares's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 523
Member of:
[Design Team]
Default re

Maskt credema nu e usor am incercat azi si e destul de greu tre sa ai imaginati E: ))
Rares is offline  
Old 12-01-06, 23:09   #183
TopArt
Registered

Stage 5
 
TopArt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 607
Default Re: Re

Quote:
Originally Posted by \"Rares\"
Topart are dreptate tng nu stiu cu ce calitate si nu inteleg d c rasp tu la tot ce se scrie nu stiu de ce spui tu la ce nu se renunta si la ce.Parca Organizator Era gratian dai tu premiu cumva ?
eu am scris NUMAI in urma discutiilor purtate PERSONAL cu gratian. am convenit IMPREUNA asupra unor aspecte

Quote:
Originally Posted by \"Rares\"
oricum explicami si mie si celor mai vechi d c atata abureala pe tine ?
ce abureala mai baietelule ?!? faptul ca am o experienta in spate si ca sprijin o initiativa tu o numesti abureala ?!? grow up, \"virtual tuner\"...
TopArt is offline  
Old 12-01-06, 23:17   #184
TopArt
Registered

Stage 5
 
TopArt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 607
Default Re: Re

Quote:
Originally Posted by \"Rares\"
adecavar pt tine e mult mai usor pt o masina din 5 respectiv 3 unghiuri pt ca tu o faci dintrun unghi si se multiplica in toate.
baietele, habar n-ai ce vorbesti. eu o fac dintr-un unghi si se multiplica in toate ?!?!? nu mai vorbi aiurea despre lucruri pe care nici macar nu ti le poti explica singur. te rog.

Quote:
Originally Posted by \"TazAless\"
topart daca tot te-ai implicat atata cum zicea tng ar fi trebuit sa te gandesti si la problema asta...(dar nu numai tu ci si organizatorii)
crede-ma, problema e ca si rezolvata, gratian trebuie sa dea verdictul final, azi nu a fost de gasit. totul e aproape gata, BINE STRUCTURAT SI FARA CONFUZII.. am nevoie doar de verdictul final. putina rabdarica
TopArt is offline  
Old 12-01-06, 23:18   #185
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default

Nu \"mey\" TopArt , dar mie mi s-a parut ca prea s-a lasat la atitudinea ta sa faci toate demersurile concursurilor,ba chiar s-a trecut bariera de simple propuneri .. Inteleg si apreciez faptu ca tu esti mai bun in domeniu ca noi .. dar eu zic ca si parerea noastra conteaza mult .. suntem multi totusi cei care lucreaza ... fac Virtual Tuning
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C
tng is offline  
Old 12-01-06, 23:33   #186
TopArt
Registered

Stage 5
 
TopArt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 607
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"tng\"
dar eu zic ca si parerea noastra conteaza mult .. suntem multi totusi cei care lucreaza ... fac Virtual Tuning
ai dreptate \"mey\" tng. daca tot sunteti multi cei care fac, atunci nu inteleg de ce-mi sariti in cap. DOVEDITI ca faceti, ACCEPTATI ca e un concurs, pe care n-ar trebui sa vi-l alegeti cat mai comod si mai pufos. sariti-mi in cap CU LUCRARI, nu cu orgolii de adolescent...

inca ceva. eu nu o sa concurez cu voi, asa ca stati linistiti. o sa aveti spatiu suficient sa va desfasurati si sa dovediti care e cel mai bun dintre cei care fac... NU VA MAI SPERIATI DEGEABA SI DOVEDITI CA PUTETI SA DEMONSTRATI PRIN FAPTE, NU DOAR PRIN VORBE.
TopArt is offline  
Old 12-01-06, 23:46   #187
ALXutz

Stage 5
 
ALXutz's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 448
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default

Cine jurizeaza/care-s criteriile?
Din moment ce TopArt nu participa eu zic ca ar trebui sa faca parte din juriu, motivele sunt simple:
- are multa experienta in spate
- este impartial nefiind un obisnuit al forumului si nu cred ca are anumite simpatii sau antipatii cu nimeni de pe aici
- s-a implicat mult in concursul asta, si, desi personal si am mai spus pe aici sunt unele lucruri care nu-mi sunt tocmai pe plac, cred ca trebuie sa intelegeti ca acest concurs nu poate fi pe placul tuturor, insa se contureaza ceva destul de interesant si bine pus la punct, asa ca ar trebui sa acceptati si micile inconveniente si sa va supuneti unor decizii luate pana la urma de majoritate + organizatori..
__________________

senza cuore saremmo solo macchine
ALXutz is offline  
Old 13-01-06, 00:17   #188
Rares
Design Team Member

Stage 5
 
Rares's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 523
Member of:
[Design Team]
Default re

unu la mana nu ma lua cu baietele.nu ma intereseaza cine esti pe cine cunosti toti suntem egali.pot spune cea ce vrea nu te-am jignit Ti-ap zis topart nu ALtfel da ?
e o chestie de crestere dar...tu....si nu mie frica, poti participa EU unu nu ma speri de unu ca tine clar ?poate alti da.asa ca las-o mai usor ca nu esti guliver in tzara piticilor.sau un fel de Brad Pitt la azilu de batrani.Poate uni stiu mai multe alti mai putin.nu trebuie sa ne fie frica sau sa ne speriem.ushor ushor fhate inteles de la inceput daca tot te dai tare.Si care e faza cu experientza ta topart ca nu prea am inteles ?
__________________
Rares is offline  
Old 13-01-06, 00:56   #189
ALXutz

Stage 5
 
ALXutz's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 448
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default

easy tiger!
iti recomand insistent linkul din semnatura lui...
ALXutz is offline  
Old 13-01-06, 00:58   #190
TopArt
Registered

Stage 5
 
TopArt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 607
Default

rares: ti-am zis baietele, imi cer scuze. am ras de m-am stins, pana la lacrimi, cand am citit si tot recitit ce-ai scris, citez: \"o masina din 5 respectiv 3 unghiuri pt ca tu o faci dintrun unghi si se multiplica in toate.\" ...vorba unui bun prieten, v-am fentat pe toti, sunt in matrice auzi, eu o fac dintr-un unghi si se multiplica in toate... de-aia am fost ironic, din cauza cuvintelor aruncate de tine intr-o mare balta de nestiinta. inca o data, scuzele mele pt. ca ti-am zis baietele. (m-am uitat si la varsta, ce-i drept )

iar eu nu am zis ca v-ar fi frica de mine. am zis ca e momentul sa demonstrati de ce sunteti in stare, fara frica si fara sa va speriati de unghiuri si alte alea daca tot sunteti echipa lu' peste, aratati-o !!!

iar faptul ca zici \"Si care e faza cu experientza ta topart ca nu prea am inteles ?\", e clar ca nu ai inteles nimic. absolut nimic. e simplu: daca esti tare, arat-o, nu mai zbiera. o sa ai ocazia sa dovedesti cat de maret esti

si inca ceva, poate iar sunt ironic... cand mai scrii, mai pune mana pe cartea de gramatica a limbii romane, din cand in cand, esti inca tanar si mai intra informatia te dau la carcotasi

pana acum, ALXutz a fost singurul care a reusit sa treaca de orgolii si sa vada adevarul gol golut:
Quote:
Originally Posted by \"ALXutz\"
TopArt este impartial nefiind un obisnuit al forumului si nu cred ca are anumite simpatii sau antipatii cu nimeni de pe aici
TopArt is offline  
Old 13-01-06, 01:18   #191
Adryx

Stage 4
 
Adryx's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 257
Member of:
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TopArt\"
daca tot sunteti echipa lu' peste, aratati-o !!!
TopArt...am inteles, te pricepi la virtual design, ti-am vazut si site-ul, poate parerile unora de aici ti se par \"copilarii\" care iti starnesc rasul...dar totusi, asta nu iti da dreptul sa arunci astfel de vorbe...
Am facut acest post pentru ca m-a deranjat pe mine atitudinea ta...dar pe ei, cei din VT Team? Think...si nu lua in nume de rau ce am scris.
Imi cer scuze pentru Off Topic...
__________________
Old VW's never die, they just get lower.
Adryx is offline  
Old 13-01-06, 01:19   #192
Rares
Design Team Member

Stage 5
 
Rares's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 523
Member of:
[Design Team]
Default Re

LOl ma iei cu gramatica nu e vb de gramatica nu stiu cat timp stai tu pe net nu stiu cat chat faci tu dar crede-ma la ora 2 noaptea nu imi arde de gramitaca :P .Eu zic ca lurarile care le-am facut pana acum au iesit bine.O sa ma bag si la asta .nu-i o problema
Rares is offline  
Old 13-01-06, 01:24   #193
Rares
Design Team Member

Stage 5
 
Rares's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 523
Member of:
[Design Team]
Default Re

Awand in vedere ca esti mai mare.What ?TU ca esti mai mare ai prioritate sau care e faza ?nu inteleg ce e cu atata harfe pe capu tau frate.dar deja ti sa ridicat la cap forumu si nu`i bine linistestete calmeazate rasp maine.PT mine esti doar un noob poti participa la masina din lateral.Frate pt mine nu conteaza cat de bun esti la photoshop sau...3dmax pt mine conteaza respectu.Iar tu nu esti dotat cu aceasta calitate de respect de aceea pt mine esti LOsser.NU conteaza CUM SCRII.COnteaza ce scrii frate.
Rares is offline  
Old 13-01-06, 01:30   #194
TopArt
Registered

Stage 5
 
TopArt's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 607
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Adryx\"
Quote:
Originally Posted by \"TopArt\"
daca tot sunteti echipa lu' peste, aratati-o !!!
TopArt...am inteles, te pricepi la virtual design, ti-am vazut si site-ul, poate parerile unora de aici ti se par \"copilarii\" care iti starnesc rasul...dar totusi, asta nu iti da dreptul sa arunci astfel de vorbe...
Am facut acest post pentru ca m-a deranjat pe mine atitudinea ta...dar pe ei, cei din VT Team? Think...si nu lua in nume de rau ce am scris.
Imi cer scuze pentru Off Topic...
oameni buuuuuuuuuuuuni, n-o zic cu rautate !!! am zis-o ca sprijin. nu m-am dat tare si mare, doar am punctat ca lumea se poate baza pe experienta mea in participarea la concursuri tari nationale si internationale. daca am castigat si unele dintre ele, asta nu e vina mea de ce imi cautati nod in papura si-mi rastalmaciti cuvintele, dandu-le conotatii negative ?!?!? pentru o echipa tare - un concurs tare - e tot ce am propus de cand m-am implicat. si daca se mai apuca cineva de rastalmacit cuvinte, sa intre pe forumuri de orgolii, nu de tuning.
TopArt is offline  
Old 13-01-06, 02:06   #195
Adryx

Stage 4
 
Adryx's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 257
Member of:
[VW]
Default

Nu este vorba de nici un orgoliu, eu nu fac parte din echipa de VT. Nu ti-a rastalmacit nimeni vorbele...cu atat mai putin de a le da conotatii negative. Ti-am zis ca pur si simplu mi s-a parut deranjanta replica ta...din care nu se sesiza nuanta de sprijinire pe care o invoci acum. In fine...poate a fost prea subtila pentru ora asta si sunt destul de obosit...
Aaa..si apropo...nu mai imi face \"directionari\" spre alte forumuri, sau nici p-asta n-am inteles-o?
Adryx is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -