Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni

Reply
 
Thread Tools
Old 10-04-07, 05:07   #1
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default Performantele Voastre

ideea nu stiu daca va place ,daca nu un moderator sa stearga acest topic, fara suparare
eram doar curios ce fel de hobby-uri au oamenii de pe forumul asta si eventual performante ceva.
sa nu se inteleaga gresit nu este chestia de dat mare doar curiozitate.
orice performate din orice domeniu:auto ,sport ,reale(viata de zi cu zii ) etc

Last edited by BMWfan; 10-04-07 at 05:10.
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 14:11   #2
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default Re: Performantele Voastre

hai lume
nimeni nu are nici un fel de performante
nu avem pe aici atleti ,karatisti ,boxeuri ,sau mai stiu eu ce?
de pe la concursuri de masini ,intreceri ?
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 15:41   #3
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Performantele Voastre

1km in 3.20....si cateva diplome la judo
SHOGUN-A8 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 15:52   #4
silviu_fxx

Stage 5
 
silviu_fxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 532
Member of:
[FORD]
Default Re: Performantele Voastre

80 km/h pe bicicleta la vale in spatele unui tir, cateva zeci de cazaturi tot pe bicicleta si o fractura de clavicula
silviu_fxx is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 16:00   #5
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Performantele Voastre

Iti dai seama ce se intampla daca frana ala? hah
SHOGUN-A8 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 16:36   #6
silviu_fxx

Stage 5
 
silviu_fxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 532
Member of:
[FORD]
Default Re: Performantele Voastre

Multi prieteni mi-au zis chestia asta...dar am stat cumva aproape de axul drumului si mai scoteam capul de dupa tir ca sa vad daca apare ceva din fata.Un prieten de al meu care avea o semicursiera dotata cu vitezometru a mers odata cu mine putin mai in spate...
silviu_fxx is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 17:05   #7
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default Re: Performantele Voastre

e ceva,apropo ai facut cumva ciclism?ca vroiam sa te intreb daca stii un baiat care s-a muatat acum in ploiesti si cica ar fi campion pe tara la ciclism(adica a iesit primul de la noi din tara nu ca ar fi castigat turul )
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 17:42   #8
silviu_fxx

Stage 5
 
silviu_fxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 532
Member of:
[FORD]
Default Re: Performantele Voastre

Ciclism fac...dar nu prea sunt la curent cu ceea ce se petrece in tara si nici nu fac parte din vreun club...sorry...
silviu_fxx is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 18:35   #9
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default Re: Performantele Voastre

mai bine ca nu faci parte din cluburi ,ca am auzit ca acolo se dau tot felul de chestii(nu stiu daca e adevarat)
oricum dupa parerea mea un sport este frumos atat timp cat il faci cat poti tu de bine fara tot felul de chestii dopante,insa ii inteleg pe cei care se dopeaza la nivel inalt
la ei asta le este meseria,si fac tot ce pot ca sa isi castige banii,mai ales ca acum nu mai sunt substantele atat de periculoase(la inceput puteai sa faci cancer si sa mori pana in 50 de ani,si chiar au fost cazuri la noi in tara )
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 21:36   #10
MeHiGH

Stage 5
 
MeHiGH's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 706
Default Re: Performantele Voastre

Un fel de puncte maxime ?
*Pai , acum 2 veri , la inot (pe care il practicam doar de un an) scoteam 35 s pe 50 m liber ! Tin sa precizez ca a te apuca in clasa a VII-a de inot , poate fi un vis spulberat , daca vrei sa faci performanta !
*Am stat intr-un weekend , de ziua unui prieten , efectiv 46 de ore treaz , timp in care nu am consumat decat 2 cafele si ~1/2 din o doza de energizant.
*Am sarit incontinuu , ast-vara in urma unui pariu , coarda timp de ~30 min (sa tot fi fost 13-14 seturi a cate 100 repetari ).Doua zile nu m-am miscat dupa scaun/pat !
Ce altfel de performante mai intra la categoria asta ?
__________________

MeHiGH is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 22:22   #11
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Performantele Voastre

Well ... 3 prestatii d'ale mele ... mari zic eu ...
Pt unii nu ar conta ... pt mine sunt niste satisfactii imense ...

1. Am mixat 80 de minute in clubul Shock Suceava anul trecut (fara sa fiu huiduit)
2. Am participat la un concurs international de mixing, iar din ~= 3000 de dj am obtinut locul 52
3. Am obtinut o rezidenta saptamanala (tot de mixing) la Radio Ultra - un radio online axat numai pe muzica electronica - e din Romania ...

Ps ... cand am scris postul mi s-a parut ca as fi un mare laudaros ...
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 22:36   #12
MeHiGH

Stage 5
 
MeHiGH's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 706
Default Re: Performantele Voastre

Mustang:sentimentul acela l-am avut si eu :P.Oricum , eu tin sa te felicit pentru performantele tale , deoarece stiu de la prieteni cat de greu e sa te afirmi in domeniul asta .
MeHiGH is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 22:39   #13
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Performantele Voastre

ahaha... tare ciclismul da nu prea face bine la potenta daca intelegeti ce vreau sa spun... frecatul in sine e bun dar nu in sensul in care u do it la ciclism ( o0 ) ) asa.. si eu ma tineam mult de astea si de mers cu bita ca nebunii si etc pana cand vara trecuta am sarit cu bita de pe un ditamai hopu si mi-am facut roata din spate un mare ou si mi-a fost lene sa mi-o refac(tin sa preciez ca nu mi-am bagat nici odata biata in service eu mi-o fac tot timpul acasa ) asa si ca performante am fost cu 70 daca bine retin eu, nu eram in spatele nimanui doar pe deal in jos si inca o faza tare cu un prieten mergeam odata era putin in jos drumul si bagam ca nebunii aveam vreo 60 sau cel putin atata imi arata chestia aia si numa vedem in fata o masina de politie cu raradul =))


asa altceva performante uh... saritura in apa de pe la vreo 7 metrii de pe o stanca... senzatie unica trust me..

somn.. uf daca bine retin 55 de ore cred ... fara cafea.. doar alcool =))

locul 3 la handbal pe judet.. locul 2 la concurs de schi... dorinta de a participa cu mana in ghips la concurs de placa refuzat de organizator castigat campionate de fotbal prin scoala inotat lacul tarnita dus intors de muuulte ori ar fi multe chesti.. nimic foarte deosebit.. cate putin din toate.. a si faptul ca era sa ma ia radarul la 1 ora dupa ce mi-am luat carnetul nu stiu daca se numara traiasca detectorul (nu m-ar fi prins numa cu vreo 60 peste limita legala.. asta daca se tinea cont si de -20 pentru incepatori :-" )
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 22:40   #14
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default Re: Performantele Voastre

tocmai de aia am scris in primul post ca scopul nu este sa ne dam mari ci doar de a satisface o curiozitate,asa ca senzatia de a fi laudaros nu are de ce sa existe
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 10-04-07, 23:57   #15
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default Re: Performantele Voastre

eu pot sa tin mingea de baschet pe deget cat vreti voi (in limita decentului)
PYT is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -