Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni

Reply
 
Thread Tools
Old 11-04-07, 02:10   #16
lowrider.STi

Stage 4
 
lowrider.STi's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 272
Default Re: Performantele Voastre

nush daca sunt performante..dar nu am vazut pe nimeni sa faca asta....
-pot sa imi dau degetul mare de la mana stanga peste cap si sa il misc k si cum ar fi rupt...desi nu a fost niciodata
-pot sa misc amandoua mainile din incheieturi in orice directie cu o viteza foarte mare..(nici astea nu au fost rupte niciodata)
-pot sa stau in pozitia lotus cat vreti voi
-pot sa scriu cu ambele maini..la fel de repede
lowrider.STi is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 07:45   #17
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Performantele Voastre

Quote:
Originally Posted by PYT View Post
eu pot sa tin mingea de baschet pe deget cat vreti voi (in limita decentului)
pe cand un baschet ?
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 08:36   #18
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default Re: Performantele Voastre

am si eu o intrebare la voi,si vreau sa raspundeti cat de sincer puteti.
voua a inceput sa va placa baschetul din cauza valului asta de pusti de 12-13 ani care nu mai dorm din cauza baschetului sau va placea dinainte?
in alte orase nu stiu cum e dar in ploiesti pe cuvantul meu ii vezi cu mers din ala smecher, toale de baschet pe strada zici ca sunt profesionisti nu alta
si mie imi plac sporturi cum ar fi atletismul ,care imi palce de cand ma stiu si imi pare rau cand vad ca astia de la consilii sau ce ori fii ridica la terenuri de baschet de zici ca le-ar face publicitate,in timp ce sala de atletism de la Petrolul daca o vezi nu iti vine sa crezi,inchipuiti-va o sala facuta sub tribunele unui stadion,care desi are o pista de 100 de m nu o poti folosi ca intri in perete
si vreau sa spun ca e chiar pacat ca se intampla asa ceva ca intr-o vreme aveau ceva performante si oamenii din tomberonul ala,si ar fi meriatat mult mai mult(performate fiind locul 3 parca pe tara la sarituri si locul 6 parca la 400 de metri si mai erau dar nu mai tin eu minte ).plus ca era o vreme in care daca vroiai cuie trebuia sa mergi in bucuresti sa iei ,acum macar gasesti niste porcarii din alea la 38 care li se misca placa in timp ce tu alergi
am cam deviat de la ideea initiala ) dar chiar as vrea sa stiu raspunsul vostru asa din curiozitate
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 08:50   #19
MeHiGH

Stage 5
 
MeHiGH's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 706
Default Re: Performantele Voastre

Mie unuia imi place basketul inca de mic , primul jucator de care auzisem era Jordan si fiindca il chema ca si pe mine (Michael=mihai, nu ?) am decis sa vad care era treaba cu asta . Tin minte ca ma duceam la varul meu , care avea calculator conectat la net si ne uitam la poze cu J , sau la casete video cu meciurile lui . In clasa a V-a am avut o tentativa sa ma "apuc" de inel...ah si eu acum , de baschet , care a durat pana in a 6-a . Acum , la liceu , m-am reapucat de "jucaria" asta , care , mie unuia , mi se pare cel mai frumos sport cu mingea.
Si daca vrei sa stii , nu numai cei de la atletism sunt ghinionisti , bazinul Vega , de la noi din Ploiesti , este in pragul inchiderii , pentru ca desi avem cea mai calda apa din tara , conditiile sanitare lasa de dorit ! Vrei sa aflii performante ? Numai de curiozitate sa te duci intr-o zi la bazin si sa vezi acolo in hol , cate medalii pot lua copii aia . Merita si ei un loc mai bun de antrenament , dar ... :-< ma doare sa vad cum unii se gandesc sa se lase de inot , doar pentru ca ei nu pot primi ce li se cuvine !
Dar ce ai tu cu baschetul ?:P Lasa-i pe cei cu fitze de Iverson , sau mai stiu eu cine , eu nu sunt un jucator stralucit , am multe de recuperat , dar iti spun ca printre cei care poarte "toale" de baschet sunt si unii care merita sa le poarte !
__________________

MeHiGH is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 09:50   #20
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default Re: Performantele Voastre

da frate cunosc si eu din astia care chiar merita dar mai sunt si niste pici din aia care te apuca rasul cand ii vezi
daca tu spui ca tie iti place de mult inseamna ca este cu adevarat o pasiune si nu un moft
intr-adevar am fost si eu la vega si e jalnic ce e pe acolo (de fapt la vega m-am taiat in gresia de pe fundul apei )
este acelasi lucru ca si petrolul
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 12:11   #21
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default Re: Performantele Voastre

pustii astia de care ziceti voi sunt 'generatia and1' daca stiti la ce ma refer.
eu am inceput baschetul la rapid prin cls IV, deci asta se intampla cu vreo 10 ani in urma...
__________________
va dorim FELICITARI!
PYT is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 12:27   #22
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Performantele Voastre

din a treia .. la mine ...
numa' ca e o dif de 2 ani intre noi 2 pytule

astia de "end oan" ma enerveaza la culme, pt ca au impreisa ca se joaca numa' "street" d'asta si joaca si cu picioarele, cu fite, duble ... lalala ... se oftica in momentul cand le cer mingea pt infractiuni ... si iese scandalul ... de multe ori le mai trag cate un cap in ochi ... ca injura ca apucatii =))
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 16:25   #23
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Performantele Voastre

spunea cineva ca face cu degetu mare nush cum...la fel fac si eu si pe toate le indoi de la incheietura de sus! limba o dau peste cap ! iar api ciclism am facut atat mers mult cat si trial putin ! la role am luat loc 1 la viteza pe judet acum ceva timp dar m-am lasat ... hmmm si cam atat de spus cred deocamdata
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 18:04   #24
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Performantele Voastre

Pot sa fac cam 60 flotari fara intrerupere ..pentru mine e o performanta.Ma antrenez in continuare deoarece vreau sa trec de pragul de 100.
Numai bine.
Snoopy is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 19:41   #25
BMWfan

Stage 5
 
BMWfan's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,147
Member of:
[Crazy Drivers]
[Virtual Tuning]
Default Re: Performantele Voastre

doar ca fapt divers in cat tipm alergati 50 de m?
BMWfan is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 20:55   #26
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Performantele Voastre

io pana fac 50 de metri pic de 2 ori din picioare ..

da in schimb am impins 150 la piept


pot sa enervez pe cineva emediat .. am mancat 7 HAM in 5 minute ... am batut cam pe toata lumea in zilele mele bune la concursurile de bashini
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 11-04-07, 22:50   #27
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Performantele Voastre

Quote:
Originally Posted by Psycho View Post
io pana fac 50 de metri pic de 2 ori din picioare ..

da in schimb am impins 150 la piept


pot sa enervez pe cineva emediat .. am mancat 7 HAM in 5 minute ... am batut cam pe toata lumea in zilele mele bune la concursurile de bashini
7??? nu erau 8???
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 12-04-07, 03:06   #28
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Performantele Voastre

Quote:
Originally Posted by BMWfan View Post
doar ca fapt divers in cat tipm alergati 50 de m?
daca 50m sunt la proba de la bac si la sc ... scot 6 fara incalzire antrenament nik 6- 6.2 cam aiic ...si da sunt cel mai rapid de la mine la sc generatia mea spunea fostu prof si actualu hmmm 6 sa fie oare ..oricum rapid acum nu mai stiu cum trebuie scos in tabel dar oricum f bine !
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 12-04-07, 03:15   #29
teddy

Stage 5
 
teddy's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
Default Re: Performantele Voastre

50m in 5,8 secunde @ atletism. imi cam vine greu sa cred ca ai facut tu 50 de metri in 6 fara incalzire si fara a fi sportiv... daca da, atunci esti bun.

in afara de asta am avut performante bune la TIR, inca pastrez din tinte - trageam la 50 de metri 10 focuri absolut concentric.
teddy is offline   Reply With Quote
Old 12-04-07, 03:46   #30
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Performantele Voastre

Ahm...din cat am stat sa vad sunteti toti sobolani de camp :-"...adica mai mult de 3.20 n-ati facut...si nici nu va vad cu diplome la judo...adica..sobo's de camp?!..oau ce tare sunt
__________________

Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
SHOGUN-A8 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -