Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni > SPORT Fans

SPORT Fans Fotbal, Handbal, Tenis, Sporturi etreme

View Poll Results: Vă place fotbalul mai mult ca alte sporturi?
Īmi place 55 67.07%
Nu mă interesează 27 32.93%
Voters: 82. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 26-08-11, 19:29   #211
Racer21

Stage 5
 
Racer21's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,646
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

3 echipe in europa league, una in champions league ? facem ceva anu' asta ?
Racer21 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-11, 22:31   #212
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

Quote:
Originally Posted by Racer21 View Post
3 echipe in europa league, una in champions league ? facem ceva anu' asta ?
in europa league sa zicem ca steaua si rapid pot trece de grupe, vaslui nu are nicio sansa. Iar otelul in UCL sa speram ca vor scoate suficiente puncte si poate vor prinde locul 3..insa e greu
__________________
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-11, 00:19   #213
Racer21

Stage 5
 
Racer21's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,646
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

Steaua probabil o sa treaca, dar cu emotii, sunt o echipa slaba (da stiu multi o sa ma injurati) . Pierde ambele meciuri cu Schalke, poate un egal doua in deplasare la AEK si Maccabi si victorie acasa si probabil va fi de ajuns, dar cu greu. - 50% sanse de calificare

Chiar daca personal consider Rapidul mai buna ca Steaua, au o grupa mult mai grea. Nu stiu, probabil o sa termine pe 3, cu PSV nu stiu daca scot vreun punct, si o sa fie greu cu Hapoel si chiar cu Legia. - 25% sanse

Hmmm, Vaslui ... e clar, n-au nicio sansa, daca toti jucatorii lor ar fi ca Adailton sau Sanmartean, poate ar ajunge departe, dar asa + ca au grupa mult mai grea ca si Rapid si Steaua. - 5% sanse

Otelul, din nou e clar, au sansa lor cu Basel, dar mi-e frica ca o sa si-o ia rau in freza cu Manchester, o sa dea cate goluri pot daca o sa-i prinda pe galateni in forma slaba. Totusi ma bucur pentru ei ca nu au picat cu Barca, ca apoi intr-adevar era macel - 5% sanse

parerea mea ca o sa tot cadem in coeficientul UEFA, mi-as dori sa nu am dreptate, dar asta-i realitatea.
__________________
Machetele Mele
Racer21 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-11, 00:24   #214
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

insa deocamdata avem meciul cu Franta in care cu putin noroc putem scoate un rezultat bun
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-11, 08:54   #215
FXA-

Stage 5
 
FXA-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 301
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

Putem doar sa speram ca in meciul cu Franta se vor mobiliza cei mici la maxim pentru ca e o chestiune de orgoliu dar sunt sigur ca din pacate presiunea ii va ajunge in cele din urma si e de ajuns sa clacheze in doua situatii cheie si asta este. Nu ne vad scotand nici macar un egal in meciul asta din pacate.
FXA- is offline   Reply With Quote
Old 05-09-11, 11:41   #216
Racer21

Stage 5
 
Racer21's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,646
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

pai cu echipa asta ... nu stiu ce naiba a vrut sa faca Piti cand i-a exclus pe Mutu si Tamas, banuiesc ca vrea neaparat sa piarda cu Franta. Cand ii vad la nationala pe cocis, ovidiu petre, zicu si dodel imi fac dinainte calcule sa vad cu cat pierdem
Racer21 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-11, 11:45   #217
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

Quote:
Originally Posted by Racer21 View Post
pai cu echipa asta ... nu stiu ce naiba a vrut sa faca Piti cand i-a exclus pe Mutu si Tamas, banuiesc ca vrea neaparat sa piarda cu Franta. Cand ii vad la nationala pe cocis, ovidiu petre, zicu si dodel imi fac dinainte calcule sa vad cu cat pierdem
cu radoi,tamas,chivu,mutu in teren....am avea alta fatza, totusi si cei care intra maine sa se gandeasca ca au alaturi 55 000 de oameni si alte cateva milioane la tv..noroc ne trebuie si ajutor divin
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-11, 22:43   #218
Racer21

Stage 5
 
Racer21's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,646
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

daca n-am fost in stare sa ne aparam avantajul de 2-0 luat in minutul (aprox) 16, in 2008, si pana la urma s-a terminat 2-2; apoi acum nu mai avem vreo sansa, nu le bagam noi 2 goluri la astia
Racer21 is offline   Reply With Quote
Old 06-09-11, 23:58   #219
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

asta a fost ! am ratat calificarea.Poate daca Bosnia termina la egalitate cu Belarus mai existau sanse, dar asa au castigat si ne lasa pe noi acasa.
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-11, 14:56   #220
Racer21

Stage 5
 
Racer21's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,646
Member of:
[Colectionar Machete]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

las' ca-i bate Luxemburg pe Bosnia si avem din nou sanse ))

Serios acum, orice se poate intampla, de aceea sper sa castigam meciurile cu lbania si Belarus, sa prindem macar locul 3 si sa zice ca nah: ne-a bagat Albania gol in minutul 90 (asta fiind anul trecut) si de asta am ratat calificarea. Daca le batem macar vom avea 18 puncte indeajuns pentru locul 3 si vom pleca cu fruntea sus, nu ca in preliminariile trecute

1. Serbia
2. Franta
3. Austria
4. Lituania
5. Romania - what the fuck ???
6. Feroe
Racer21 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-12, 20:36   #221
Mirel1919

Stage 5
 
Mirel1919's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 1,739
Member of:
[VW]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

Quote:
Originally Posted by Speedy View Post
in sfarsit o mai castigat si poli ForZzA VIOLA
Respect pentru ce faceti voi. Un salut tuturor microbistilor de la un fan al Universitatii Cluj. O echipa cu traditie si cu suporteri care sunt alaturi la bine si la rau langa echipa.
__________________
Mirel1919 is offline   Reply With Quote
Old 07-09-12, 19:04   #222
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

O castigat si ea odata.
paulito is offline   Reply With Quote
Old 14-10-12, 18:17   #223
extasykredbull

Stage 5
 
extasykredbull's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 763
Member of:
[VW]
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

"Sāmbătă seara, fotbaliştii lui Reghe au ieşit la club cu speranţa că se vor distra pe cinste. Petrecerea a fost īntr-adevăr una de pomină, īnsă finalul a fost de-a dreptul dezastruos. Nikolic, Martinovici, Gabi Matei şi Mihai Costea au exagerat cu băutura. Nenumăratele pahare cu votcă pe care le-au dat pe gāt, s-au cerut afară chiar cānd fotbaliştii se īndreptau către casele lor. Matei şi Nikolic au oferit un spectacol absolut grotesc, spre disperarea taximetristului īn maşina căruia se aflau."

http://www.cancan.ro/sport/fotbal-in...ii-238646.html


Va dati seama ce-au facut oameni buni?
In primul rand respect Stefan Nikolic pentru determinarea pe care o arata in teren si felul cum rezolva unele faze,in rest probabil ca o-r sa primeasca amenda,iar saptamana viitoare restul iar va fi cancan.
__________________
go url
extasykredbull is offline   Reply With Quote
Old 17-10-12, 14:15   #224
paulito

Stage 2
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 55
Default Re: Locul microbistului amator [ORICE! discuţie despre fotbal merge aici]

Bautori de elita ).
paulito is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -