Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Alte Hobby-uri si Pasiuni > SPORT Fans

SPORT Fans Fotbal, Handbal, Tenis, Sporturi etreme

View Poll Results: Vă place fotbalul mai mult ca alte sporturi?
Îmi place 55 67.07%
Nu mă interesează 27 32.93%
Voters: 82. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 11-09-04, 23:20   #61
Speedy

Stage 5
 
Speedy's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 613
Default

NORMAL ca, a castigat
Speedy is offline   Reply With Quote
Old 11-09-04, 23:51   #62
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"sonnya\"
IS 18 BOG parerea ta..
fetele nu`s bune doar pt galerie.. eu una stiu sa joc si fotbal

Forza Dinamo!!!!!!!!!
am zis eu ceva de galerie .. eu ma refeream la altceva dar hai ....
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 13-09-04, 18:42   #63
Kitana

Stage 4
 
Kitana's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 324
Default

as vrea sa le dedic cateva poze tuturor stelishtilor de pe acest forum si nu numai ...
mesajele noastre pt voi
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	campioni.jpg
Views:	190
Size:	29.7 KB
ID:	9758   Click image for larger version

Name:	sah_mat.jpg
Views:	216
Size:	33.8 KB
ID:	9759   Click image for larger version

Name:	noi_campioni.jpg
Views:	223
Size:	32.7 KB
ID:	9760  

Kitana is offline   Reply With Quote
Old 13-09-04, 19:24   #64
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default

hahaha.. marfa kitana
asa mai merge.. :P
sonnya is offline   Reply With Quote
Old 13-09-04, 20:14   #65
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default

lol si-ti imaginezi k la astea ar trebui sa ne atacam grav sau cum?... bai fetitzelor cand o sa mergeti voi la meciuri etapa de etapa (si nu ma luati k sunteti din craiova si dinamo e din buc, asta e ekipa asta v-ati ales-o sustineti-o mai mult decat doar din fata calculatorului si a televizorului) si o sa contribuiti la coregrafie/mesaje/orice, atunci sa va mandriti cu suporterii vostri si cu ekipa voastra.. kre momentan e pe 14 dak nu ma inshel :P .. cel mai prost start de cand? din ultimii 38 de ani? hehehe

PS: sa nu ma inteleaga nimeni gresit, eu personal n-am nimic cu nimeni de pe forumul asta kiar dak e catzel (sa nu zic j***a), dak ne impungem din partea mea nu inseamna k tre sa ne si uram peace
__________________
va dorim FELICITARI!
PYT is offline   Reply With Quote
Old 13-09-04, 20:16   #66
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

bine leai ziso frate
SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 13-09-04, 20:28   #67
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default

lol ms ms.. fetelor, no hard feelings ok? hai k va iau un suc primul lucru cand ne intalnim :P

PS: cine vrea sa mearga joi la meciu din uefa sa-mi dea msg. hai bafta all
PYT is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 13:16   #68
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

Miercuri la Iasi la ora 17.00 va avea loc meciul dintre Politehnica Iasi - Dinamo Bucuresti, haideti la iasi sa va vedem de ce sunteti in stare iasul e pe 15 dar cam le-a dat batai de cap la rapidisti la Iasi .....

chiar care vine la Iasi ????
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 16:17   #69
Speedy

Stage 5
 
Speedy's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 613
Default

ceeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaa facut Dinamo duminica seara cand a jucat cu national la DINAMO acasa
Speedy is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 18:33   #70
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Exact ce facuse Steaua acum 2 ani cand ajunsese pe 18... Fiecare echipa trece prin vremuri grele...plus ca jucatorii romani sunt de tot ***u, indiferent de echipa...cum ii alergi putin, cum nu le convine...
Apropo, da' Steaua ce-a facut la Pitesti? Hehe, Hamutovski show...
  Reply With Quote
Old 14-09-04, 20:10   #71
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NikeFF\"
lol si-ti imaginezi k la astea ar trebui sa ne atacam grav sau cum?... bai fetitzelor cand o sa mergeti voi la meciuri etapa de etapa (si nu ma luati k sunteti din craiova si dinamo e din buc, asta e ekipa asta v-ati ales-o sustineti-o mai mult decat doar din fata calculatorului si a televizorului) si o sa contribuiti la coregrafie/mesaje/orice, atunci sa va mandriti cu suporterii vostri si cu ekipa voastra.. kre momentan e pe 14 dak nu ma inshel :P .. cel mai prost start de cand? din ultimii 38 de ani? hehehe

PS: sa nu ma inteleaga nimeni gresit, eu personal n-am nimic cu nimeni de pe forumul asta kiar dak e catzel (sa nu zic j***a), dak ne impungem din partea mea nu inseamna k tre sa ne si uram peace
bai frate .. nu ma lua tu pe mine cu meciri etapa de etapa si altele.. ca nu ma cunosti.. si stai calm ca nu`ti bag scuza ca`s din Craiova..
asa ca ca daca tot ai deschis acest subiect afla ca am renuntat la tot ce avem in craiova si m`am mutat aici in bucuresti de o saptamana ..
motivul..?? Dinamo ..
si cu asta am spus tot ce avem.. de spus..
asa ca daca am facut acest sacrificiu pentru DINAMO.. de acum in colo merg la toate meciurile din Bucuresti.. si plek si in unele deplasari ..

Poti sa`i spui obsesie .. sau cum vrei.. dar la ora actuala Dinamo inseamna tot pentru mine...
__________________
Prioritatea de dreapta (optionala) - se aplica numai in cazul in care tu esti cel care vine din dreapta.
sonnya is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 20:21   #72
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Sonnya, si eu tin cu Dinamo si am fost la meciuri, dar sa nu-mi spui tu mie ca te-ai mutat in Bucuresti numai ca sa-i vezi pe tzuicarii astia in actiune...ca, daca e, eu ma f** in ei de impresarii cu bashini de Zidane in cap care nu-s nici macar in stare sa dea cu sutu' in minge, si aici vb de toti jucatorii de la toate echipele...pai nu era bine cand se ducea Nicushor si baga spaima in Duckadam&company inainte de fiecare meci si-i ameninta ca pune Securitatea pei si pe familii daca nu castiga? Cat despre Dinamo nu mai zic, care era echipa Securitatii si inca mai e...ASA TB PROCEDAT CU JUCATORII DIN ROMANIA...daca nu le pui pistolu' la cap, isi baga p*** in el de fotbal...Uite cum erau atunci Steaua, Dinamo, Craiova spaimele Europei si acum nu mai dau 2 scuipati pe noi...
PS:Imi cer scuze pt limbaj, dar cand ma uit la ***ul asta de Divizia A Burger ma apuca niste nervi...
  Reply With Quote
Old 14-09-04, 23:03   #73
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default

@sonnya: bine bai soro, cum zici tu.. desi vb lu' bogdan, cam greu de crezut k pt o ekipa de fotbal sa faci un pas major in viata dar in fine: NO COMMENT

@bogdanCMS: k bine zici ... oricum mult noroc ambelor ekipe romanesti joi in UEFA
PYT is offline   Reply With Quote
Old 14-09-04, 23:19   #74
BogdanCMS
Guest
 
Posts: n/a
Default

Sa dea D-zeu, desi mi-e ca o sa faca amandoua un mare c***t, si o sa cantam cu totii la sfarsit melodia asta care o da la Cronica Carcotashilor: Peão Apaixonado - **** Boi **** Cavalo.... in loc de Boi si Cavalo o sa fie Uefa si Champions league...
  Reply With Quote
Old 15-09-04, 19:41   #75
sonnya

Stage 3
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 199
Default

deci.. nu stiu daca ma credeti voi.. si nici nu`mi prea pasa dar cam asa stau lucrurile..
Acum cate`va luni taica`meo s`a hotarat sa vina aici cu serviciul...la inceput nu vruiam sa ma mut din craiova.. insa cum am auzit ca vrea sa vina in Bucuresti am acceptat.. desi mi`am lasat in craiova totii prietenii.. si kiar si pe maica`mea.. si toata familia mea...
Am venit aici desi nu am pe nimeni si am decis s`o iau aproape de la 0 .. pentru ca asta a fost unul dintre visele mele din copilarie.. sa locuiesc aproape de Dinamo ca sa ma pot duce la meciuri...si acum ca am reusit pot spune ca sunt foarte fericita si ma simt foarte bine alaturi de cei din galerie... chiar daca sunt zile cand imi este greu.. stiu ca o sa ma acomodez si nu regret cu nimik alegerea facuta...
sonnya is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -