Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 01-06-09, 20:37   #841
giuliomak
BMW Driver

Stage 5
 
giuliomak's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 955
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

felicitari pt masina !
o singura remarca insa:daca tot ai bara fata si bara spate de ///M ,nu crezi ca mai investeai putin si puneai si niste bandouri laterale de ///M? k sa fie linia completa?
e doar o parere personala,gusturile(posibilitatile) nu se discuta...!!
o vedem live pe 13,nu?
__________________
'94 BMW E36 coupe 318is,Oz Mito,
'95 BMW E36 compact 316
'95 BMW E36 cabrio 320
giuliomak is offline   Reply With Quote
Old 01-06-09, 23:23   #842
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Multumesc mult baieti: FLO_GSU, marius_bmw_gtm, giuliomak.

Bmwaldo, din cate stiu park si tu posezi E36, si daca iau masina ta la puricat sigur n'o sa'mi placa ceva la ea, adik n'o sa fie pe gustu'meu........una peste alta, MIE'MI PLACE ASA

giuliomak, e si asta in plan dar deocamdata n'am gasit, am cautat odata dar erau prea scumpe.....normal k nu da bine, marginea lata si mijlocu' ingust, dar o sa vina ele sigur
Normal k e prezenta pe 13, nu lipseste
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 00:18   #843
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Multumesc mult baieti: FLO_GSU, marius_bmw_gtm, giuliomak.

Bmwaldo, din cate stiu park si tu posezi E36, si daca iau masina ta la puricat sigur n'o sa'mi placa ceva la ea, adik n'o sa fie pe gustu'meu........una peste alta, MIE'MI PLACE ASA

giuliomak, e si asta in plan dar deocamdata n'am gasit, am cautat odata dar erau prea scumpe.....normal k nu da bine, marginea lata si mijlocu' ingust, dar o sa vina ele sigur
Normal k e prezenta pe 13, nu lipseste
mai usor ca iei foc, e o parere .... nu te astepta sa primesti doar felicitari . Capota strica mult masina
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 00:43   #844
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Quote:
Originally Posted by Bmwaldo View Post
mai usor ca iei foc, e o parere .... nu te astepta sa primesti doar felicitari . Capota strica mult masina
Nu iau foc din kestii dastea banale stai linistit.....crezi k esti primu' cu obiectii de genu'? Nu esti, mai sunt si'au mai fost si vor mai fii, si nu cred k exista masina pe gustul tuturor, intotdeauna se gasesc obiectiuni pro/contra +/-.....dar asa cum ti'am mai zis, mie'mi place
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 07:55   #845
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Nene.....te-as putea ajuta eu cu niste bandouri de M, stiu pe cineva care e pasionat de e36 si are absolut orice de vanzare nou si sh....si inca ceva....ar merge un nr dala cum are sebi pe evo ( sticker ) sau daca nu dala patrat sa il pui intr`o parte, a ?; numa` bine si ai grija de ea:X
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 08:45   #846
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

felicitarile mele my friend pentru masina ... arata extraordinar cu noul look
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 11:01   #847
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Ms mult Jipiene........ne vedem pe 13 ?
Trafy ia vezi, suna'l si intreabal.....
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 11:02   #848
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

arata frumos toata linia, partea cu pleoapele arata mai ciudat pentru ca nu prea da in linia ei, dar nici ca e ceva des intalnit la toate e36-urile . mi se pare mie sau nu e finisata bine linia de la pleoapa din capota la coltul de la far ? la interior nu ai nimica frumos de aratat ?
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 11:08   #849
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
arata frumos toata linia, partea cu pleoapele arata mai ciudat pentru ca nu prea da in linia ei, dar nici ca e ceva des intalnit la toate e36-urile . mi se pare mie sau nu e finisata bine linia de la pleoapa din capota la coltul de la far ? la interior nu ai nimica frumos de aratat ?
Boss am vrut sa fac Badboyu' altfel decat au toti, poate k d'asta ti se pare ciudat, k n'ai vazut
Cred k ti se pare finisaju' k nu plecam cu ea d'acolo daca nu era tot finisat
Despre interior se stie ce e acolo.....cauta pe paginile anterioare
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 11:15   #850
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

arata bine si asa si nici nu mai este model asemanator , dar dintre cele 2 variante asta si cea de bad boy cum e mai des intalnita , varianta cu narile din capota cu bad boy arata mai bine liniar cu restul masinii .Cred ca asta incearca sa spuna toti cei carora nu le surade ideea asta . Dar e frumos, deosebit.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 11:18   #851
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Quote:
Originally Posted by BMnWA View Post
arata bine si asa si nici nu mai este model asemanator , dar dintre cele 2 variante asta si cea de bad boy cum e mai des intalnita , varianta cu narile din capota cu bad boy arata mai bine liniar cu restul masinii .Cred ca asta incearca sa spuna toti cei carora nu le surade ideea asta . Dar e frumos, deosebit.
Kestia e k p'aici la Valcea n'are nimeni BadBoy, de fapt e una coupe/decapotabila, dar asa a luat'o......am fost pe la vreo 4 tinikigii, si nimeni nu s'a bagat......si l'am gasit pe omu' magic, m'am dus cu poza la el, si'a facut dupa poza, deja era prea mult de munca s'o faca cu nari cu tot + k daca nu facuse niciodata asa ceva......oricum eu sunt multumit asa cum e
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 11:21   #852
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Kestia e k p'aici la Valcea n'are nimeni BadBoy, de fapt e una coupe/decapotabila, dar asa a luat'o......am fost pe la vreo 4 tinikigii, si nimeni nu s'a bagat......si l'am gasit pe omu' magic, m'am dus cu poza la el, si'a facut dupa poza, deja era prea mult de munca s'o faca cu nari cu tot + k daca nu facuse niciodata asa ceva......oricum eu sunt multumit asa cum e
arata bine daca esti si tu multumit poti zice ca ai reusit sa faci ce ti-ai dorit.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 17:06   #853
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

felicitari frate...a iesit belea rau de tot masinutza.....acum ai grija de ea !lasa tu parerile -,ca toti au ceva d eobiectat,dar fiecare cu ce ii place,si nu sunt multi care sa bage atata cat ai bagat tu intr-o matza !bafta in continuare si ai grija de ea ,app casa de piatra !
__________________
All the way up..
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 17:07   #854
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

Quote:
Originally Posted by D o n n View Post
felicitari frate...a iesit belea rau de tot masinutza.....acum ai grija de ea !lasa tu parerile -,ca toti au ceva d eobiectat,dar fiecare cu ce ii place,si nu sunt multi care sa bage atata cat ai bagat tu intr-o matza !bafta in continuare si ai grija de ea ,app casa de piatra !
Ms mult Alex......ms mult
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 02-06-09, 17:32   #855
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: E36 - Nevoie de Imbunatatiri ? ? +

pai nu dar serios, e usor sa critici munca altuia,asa faceau si unii pr ai mei,dar cand am desfacut cielo meu complet si i-am chemat sa vada ce si cum ...de atunci nu mai comenteaza asa usor.tu ai grija sa iti poti pune in aplicare ideeile si lasa in pace criticile
D o n n is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -