Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 13-04-12, 20:37   #106
avadanei eduard danut

Stage 4
 
avadanei eduard danut's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 286
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Sparkle_81 View Post
Deci , pana la urma , cum ramane ?
Liste, conturi , deconturi , trasee, program , stickere, promovare .... ???

Salutare baieti tot urmaresc topicul dar nu vad nici o schimbare de situatie .... spre deosebire de baietii din tabara celalalta(e 30 ) suntem in spate mult ... Sper din tot sufletul sa se organizeze cv frumos
__________________

I LOVE BMW
avadanei eduard danut is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 00:58   #107
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by avadanei eduard danut View Post
Salutare baieti tot urmaresc topicul dar nu vad nici o schimbare de situatie .... spre deosebire de baietii din tabara celalalta(e 30 ) suntem in spate mult ... Sper din tot sufletul sa se organizeze cv frumos
ne mai consolam si noi ca stam mai bine ca si cei cu e46 si e90 deci nu suntem chiar pe fundul sacului ))
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 01:19   #108
dani_smarandescu
BMW Driver

Stage 5
 
dani_smarandescu's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,913
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
[Old School Cars]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

n,ai cu cine ma ---- n,ai cu cine !!

https://www.youtube.com/watch?v=uRNuBNL-f8Q
dani_smarandescu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 01:19   #109
GaLu_Bv

Stage 5
 
GaLu_Bv's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 442
Default Re: E36 MEETING 2012?!

ATAT VROIAM SA AUD !
GaLu_Bv is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 01:30   #110
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Talking Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by dani_smarandescu View Post
n,ai cu cine ma ---- n,ai cu cine !!

https://www.youtube.com/watch?v=uRNuBNL-f8Q
vai de plm))) ce om sincer
Provenzano is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 07:24   #111
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by dani_smarandescu View Post
n,ai cu cine ma ---- n,ai cu cine !!

https://www.youtube.com/watch?v=uRNuBNL-f8Q
=)))))))))))))))))=)))))))))))))))=)))))))))))) ataaaaaaaaaaaaaatttttt =)))))))))))))))=))))))))))))))))
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 08:37   #112
Daniel_Toa

Stage 5
 
Daniel_Toa's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 8,003
Member of:
[Moderators]
[BMW]
[DACIA]
[VW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

S a ales praful de intalnirea asta ! Deci nimic nimic sigur pana acum . A fost o lista de 90 de persoane , si in final tot nu avem o locatie , tot nu stim care cum vine . Respect pentru intalnirea e30 , baietii de acolo merita toate aplauzele !
Daniel_Toa is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 09:44   #113
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Oameni buni, atata tot tragem mata de coada...da parca nu toti cu mat umblam....in fine , daka e ok la darste DE CE NU SE ORGANIZEAZA AKOLO??? dani smarandescu zice k e ok si avem tot ce ne trebuie + k akolo au fost cele mai multe voturi! EU ZIK SA LASAM ORGANIZATORII SA ISI FAKA TREABA PT K EI STIU MAI BINE , oricum nimeni nu poate multumii 100 de oameni k tot se trezeste careva k nu ii convine ceva, la cei care nu le convine sa nu vina si sa taca din gura, un asemenea meeting e destul de greu de organizat asa k nu aruncati asa cu vorbele k si normal k organizatorii se enerveaza si nu se mai face nimika k restu numai din gura dau si astept tot pe tava, pana la urma e un meeting nu un chef deci mie imi convine si de dorm in masina tot vin. + k organizatorii au vrut sa multumeasca pe toata lumea, aici a fost greseala, Aici ma adresez organizatoriilor :- CONTINUATI CE ATI INCEPUT ,SA RAMANA TOT CUM A FOST STABILIT DECI LA DARSTE CU DATA STABILITA SI TOT TACAMU!!! Pana la urma akolo sa votat si etc... si nu bagati in seama toti impresarii care si-au luat de 4 luni e36 si sar in sus, mai bine k voi nu stie nimeni , si voi astia care dati din gura sa mergeti pe coasta de azur k akolo poate o sa va plaka!!!
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 09:57   #114
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 MEETING 2012?!

offf, care mata? care coada? nu a mai postat nimeni pe aici de.........ce sa se organizeze? ma amuza asa un pic reply`ul tau, esti atat de acid...dar nu inteleg de ce?...ar trebuii sa ne fie rusine...baietii cu ursii au stablit tot inca de la inceputul anului...noi ne`am cacat pe noi 3 luni si.....am ajuns de unde am plecat...NICAIERI....toata lumea vorbeste peste tot de meeting, ca se organizeaza, ca se face....dar nimeni nimic concret aici pe topic...
__________________
BMW. Sheer Driving Pleasure
LIFE`S HARD, BUT IS EVEN HARDER WHEN YOU`RE STUPID!!!
DACA ESTI PROST DE MIC, CAND ESTI MARE DOAR TE JOCI
Bacteriile sunt singura cultura pe care o au unii oameni!
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 10:04   #115
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

deci mai sunt 4 luni......timp este pt tot,daca joint`ul nu se mai implica,sharky este plecat,restul "Veteranilor" vad ca tac,propun 2 persoane care stiu sigur ca isi dau interesul pt a organiza ceva frumos,ceva special,ceva uni si CEVA CONCRET!!

DANI SMARANDESCU si PROVENZANO..........sunt din partea locului si stiu cu ce se mananca un meeting....acum asteptam sa vedem ce zic si ei......inainte sa inchei vreau sa va urez un Paste fericit.....
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 10:19   #116
BMnWA

Stage 5
 
BMnWA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 9,826
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
deci mai sunt 4 luni......timp este pt tot,daca joint`ul nu se mai implica,sharky este plecat,restul "Veteranilor" vad ca tac,propun 2 persoane care stiu sigur ca isi dau interesul pt a organiza ceva frumos,ceva special,ceva uni si CEVA CONCRET!!

DANI SMARANDESCU si PROVENZANO..........sunt din partea locului si stiu cu ce se mananca un meeting....acum asteptam sa vedem ce zic si ei......inainte sa inchei vreau sa va urez un Paste fericit.....
n-ar fi rau,sa speram ca au si timp de implicat.
BMnWA is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 11:04   #117
aprilia_sr

Stage 5
 
aprilia_sr's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 324
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

imi pare rau pentru voi....dar stiu ca o scoateti la capat pana la urma.....ar fi pacat sa nu...sunt multi care au cu ce veni si au ce arata...
aprilia_sr is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 17:46   #118
zoly_bike

Stage 3
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 90
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
offf, care mata? care coada? nu a mai postat nimeni pe aici de.........ce sa se organizeze? ma amuza asa un pic reply`ul tau, esti atat de acid...dar nu inteleg de ce?...ar trebuii sa ne fie rusine...baietii cu ursii au stablit tot inca de la inceputul anului...noi ne`am cacat pe noi 3 luni si.....am ajuns de unde am plecat...NICAIERI....toata lumea vorbeste peste tot de meeting, ca se organizeaza, ca se face....dar nimeni nimic concret aici pe topic...
cred k m-ai inteles gresit, nu am zis de mama nimanui, ci mata adica pisica e o vorba "tragi mata (pisica) de coada, si cum ce sa se organizeze??? MEETINGUL!!! aaaaaa am uitat nu trebe organizat nu? poi da baetii cu ursii is akolo unde is k ei au ORGANIZIAT!!! dupa tine nu trebe organizat, normal ,de aia suntem NICAIERI! eu oricum nu mai scriu nimika k numa apar comentariile astea de doi bani, voi venii la meeting daka se va ORGANIZA si atat, va las pe voi sa va dati in cap! daka am gresit la careva cu ceva imi cer scuze si cu asta ma retrag.
zoly_bike is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 19:13   #119
fan3xxl

Stage 5
 
fan3xxl's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,471
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by zoly_bike View Post
cred k m-ai inteles gresit, nu am zis de mama nimanui, ci mata adica pisica e o vorba "tragi mata (pisica) de coada, si cum ce sa se organizeze??? MEETINGUL!!! aaaaaa am uitat nu trebe organizat nu? poi da baetii cu ursii is akolo unde is k ei au ORGANIZIAT!!! dupa tine nu trebe organizat, normal ,de aia suntem NICAIERI! eu oricum nu mai scriu nimika k numa apar comentariile astea de doi bani, voi venii la meeting daka se va ORGANIZA si atat, va las pe voi sa va dati in cap! daka am gresit la careva cu ceva imi cer scuze si cu asta ma retrag.
si eu la aceiasi pisica ma gandeam, stiam si eu zicala, nu traiesc in pestera
fan3xxl is offline   Reply With Quote
Old 14-04-12, 19:41   #120
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Cine isi mai aduce aminte intalnirea de acum 2 ani aproape ? Din Bucuresti pana sus in Poiana , nu tu cazare , deci automat fara batai de cap si prea multa organizare si a fost superb pe Cheia , peisaje , serpentine si nu s-a plans nimeni ca seara am fost inapoi acasa marea majoritate .

Insa , intradevar , atunci au fost ceva baieti din Constanta si a fost destul de obositor si automat la asa ceva nu se poate venii din toata tara dar decat de loc , bun si asa .
Billy c25xe is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -