Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 25-04-12, 09:59   #136
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

deci sa va zic eu o vorba din popor....."vorba multa,saracia omului" parerea mea este ca nu se va tine nimic,si stiti de ce? pt ca anumiti "useri" au orgolii prea mari!
eu zic ca este urat ca sa ajuns aici,multi dintre noi au sperat ca v`om petrece 2 zile de vis impreuna,dar nu cred ca se v`a intampla asta.
pacat ca nici`unu nu are "cojones" asa cum a avut SHARKY!!!
el a fost un unic!!!
a facut tot posibilu` si singur a reusit sa stranga cateva zeci de masini!!
nu inteleg dc oare din cati am postat aici nu au acelasi "chestii" ca ale lui sharky.....haide`ti fratilor astia cu capu` mai mare....ca daia aveti capul mare...sa va seta mintea lejer,faceti ceva pt comunitatea e36,ceva CONCRET!!!.
nu "labareala" si "vrajala"....stiu ca se poate....dar nu stiu daca se si vrea aceasta intalnire.....
acesta este ultimul meu post pe meeting e36.
o zi buna sa avem!
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 10:07   #137
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

eu si multi altii am vrut tnasalpina insa majoritatea a ales darste...nu este normal sa se implice/ocupe cei care au ales darste?????

de ce sa ma ocup eu, jointu sau oricare altul cand nu doresc/dorim darste????

voi fi prezent oriunde in tara insa personal nu ma voi implica decat acolo unde cred ca trebuie...

Tot respectul pentru Sharky!

P.S. Stiu ca nu o sa placa multora insa au trecut mai bine de 2 luni de cand se incearca ceva si stam pe loc....domnilor, ati vrut Darste, pai faceti si ceva in privinta asta....daca nu sunteti in stare, renuntati la Darste si mergem spre transalpina si ne vom ocupa cei care dorim acest traseu..
__________________
Oamenii sunt faptele lor!

Last edited by Z E K Y; 25-04-12 at 10:14.
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 11:09   #138
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,383
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
....daca nu sunteti in stare, renuntati la Darste si mergem spre transalpina si ne vom ocupa cei care dorim acest traseu..
CUVINTELE CORECTE !!!!!!!!!!!!!!!
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 18:54   #139
66NFS

Stage 5
 
66NFS's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,976
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Foarte bine a punctat Zeky,pacat ca se va mai scrie inca un post,doua ,cinci si dupa iar pauza.
In concluzie domnilor organizatori(care sunteti ?...ca eu nu am vazut nici un fel de initiativa in afara de Dani care a fost sa vorbeasca la camping) se mai intampla ceva sau luam initiativa noi pentru Transalpina? Dupa aia sa nu incepeti cu vorbe ca incercam sa dezbinam,etc
66NFS is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 19:01   #140
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

o sa revina maine Narcis cu detalii legate despre meeting s-a vorbit cu oamenii de acolo data 17-19 e perfect
atasez o lista de preturi sa vedeti despre ce este vorba in camping
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	lista preturi darste.jpg
Views:	240
Size:	39.7 KB
ID:	2411899  
__________________
motzu is offline   Reply With Quote
Old 25-04-12, 23:15   #141
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Thumbs up Re: E36 MEETING 2012?!

Preturile sunt fixe sau in functie de masini/persoane se negociaza?! Pana la urma ramane batut in cuie?! 17-19 august?
Intreb mai ales pentru data ca asa este destul timp sa te organizezi,sa nu mai apara discutii dupaia ca a fost din scurt sau mai stiu eu ce altceva si pretul daca ramane acelasi banii pot fi virati in cont oricand,asa ca daca unu vrea poate sa ii puna de acum ca sa isi ia o grija de la cazare...


Pana la urma cine se ocupa de meeting?

P.S.: Multumesc baieti!
Numai bine!
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 09:15   #142
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Preturile sunt fixe sau in functie de masini/persoane se negociaza?! Pana la urma ramane batut in cuie?! 17-19 august?
Intreb mai ales pentru data ca asa este destul timp sa te organizezi,sa nu mai apara discutii dupaia ca a fost din scurt sau mai stiu eu ce altceva si pretul daca ramane acelasi banii pot fi virati in cont oricand,asa ca daca unu vrea poate sa ii puna de acum ca sa isi ia o grija de la cazare...


Pana la urma cine se ocupa de meeting?

P.S.: Multumesc baieti!
Numai bine!
sharky data e 17-19 asa s-a decis si am inteles ca asa va ramane
legat de preturi am trimis un mail azi sa vedem daca negociaza ceva
cum aflu detalii o sa scriu aici
o zi buna!
motzu is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 11:11   #143
gaby0606

Stage 3
 
gaby0606's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 129
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by motzu View Post
o sa revina maine Narcis cu detalii legate despre meeting s-a vorbit cu oamenii de acolo data 17-19 e perfect
atasez o lista de preturi sa vedeti despre ce este vorba in camping
Unde au gasit frate traducerea asta la "autoutilitara" ) ) ) )
asta-i maxima )
gaby0606 is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 11:50   #144
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Citesc posturile anterioare ale unor useri si ma intreb daca mai are rost sa facem acest meeting...se tot spune ca daca s-ar fi facut intalnire pe Transalpina ar fi fost cel putin 10 organizatori si totul ar fi fost deja clarificat! OK, atunci acei care se bat cu pumnul in piept ca ar mutat muntii pe Transalpina, de ce nu dau o mana de ajutor pentru organizarea evenimentului asa cum au decis majoritatea? Sau e mai usor sa stai in fata unui monitor si sa te dai erou!!
Atat eu cat si Dan Smarandescu si mai ales Motzu am dorit sa dam o mana de ajutor, insa vad ca e inutil...multi avem un job, o afacere sau familie si nu avem timp de sacrificat cat ar dori unii de pe aici ca sa le rezolvam problemele...nu e nimeni obligat sa joace rolul de organizator, dimpotriva eu as vedea o implicare din partea unui numar mai mare de useri si sa ducem la final ce ne-am propus...Nu e normal ca unul sau doi oameni sa se ocupe de tot pentru ca nu va iesi asa cum ne dorim toti...nu mai aruncati cu pietre, mai bine veniti cu idei si solutii concrete!!
Acum aveti listele de preturi si cam toate detaliile despre locatie...sunt curios cine va achita in avans cazarea astfel incat sa se stie cate locuri rezervam!!!
__________________
RedZoneTuning.ro
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 14:32   #145
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by rzt_ro View Post
Citesc posturile anterioare ale unor useri si ma intreb daca mai are rost sa facem acest meeting...se tot spune ca daca s-ar fi facut intalnire pe Transalpina ar fi fost cel putin 10 organizatori si totul ar fi fost deja clarificat! OK, atunci acei care se bat cu pumnul in piept ca ar mutat muntii pe Transalpina, de ce nu dau o mana de ajutor pentru organizarea evenimentului asa cum au decis majoritatea? Sau e mai usor sa stai in fata unui monitor si sa te dai erou!!Atat eu cat si Dan Smarandescu si mai ales Motzu am dorit sa dam o mana de ajutor, insa vad ca e inutil...multi avem un job, o afacere sau familie si nu avem timp de sacrificat cat ar dori unii de pe aici ca sa le rezolvam problemele...nu e nimeni obligat sa joace rolul de organizator, dimpotriva eu as vedea o implicare din partea unui numar mai mare de useri si sa ducem la final ce ne-am propus...Nu e normal ca unul sau doi oameni sa se ocupe de tot pentru ca nu va iesi asa cum ne dorim toti...nu mai aruncati cu pietre, mai bine veniti cu idei si solutii concrete!!
Acum aveti listele de preturi si cam toate detaliile despre locatie...sunt curios cine va achita in avans cazarea astfel incat sa se stie cate locuri rezervam!!!
narcis, atata timp cat nu s-a miscat un deget de cei care doar au votat darste SI NIMIC MAI MULT, nu vad de ce sa sara in ajutor cei care au votat transalpina....daca se vedea un minim de interes din partea celor cu darste atunci fi sigur ca venea si sprijinul celorlalti...

Nu esti nici tu, si nimeni obligat sa se ocupe de aceasta intalnire dar haideti sa nu ne mai cacam pe noi si sa aruncam mingea de la unul la altul ca tot noi suntem aia care pierdem....smarandescu a fost singurul care a facut un minim de efort si atat...in rest zero...

P.S.

1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)

Last edited by Z E K Y; 26-04-12 at 14:51.
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 16:43   #146
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: E36 MEETING 2012?!

Daca locatia a fost aleasa de majorite ca fiind Darste lipseste decat bunavointa fiecariua pentru a se implica la acest meeting.
Putea sa fie si pe Marte,daca se vrea se face,dar e mai misto sa ne scuipam in gura unu pe altu'!
Chiar imi pare rau ca nu sunt acasa ca eu din experienta de anul trecut chiar am avut de invatat ceva! Nu stiu cati din cei care au participat anul trecut sunt constienti de ce este nevoe la un meeting de genul asta!

Oricum, daca vrem sau nu timpul nu sta, si uite asa in 4 zile o sa vina si luna 'lu'' Mai! Care prima parte o sa treaca cu anumite iesiri gen mare sau tot felu' de motive de a nu face nimic si jumatea cealalta pentru revenire, sa vedem ce o fi in Iunie... A,da.. Ziua copilului...
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 17:03   #147
rzt_ro

Stage 5
 
rzt_ro's Avatar
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 581
Member of:
[BMW]
Default

Quote:
Originally Posted by Z E K Y View Post
narcis, atata timp cat nu s-a miscat un deget de cei care doar au votat darste SI NIMIC MAI MULT, nu vad de ce sa sara in ajutor cei care au votat transalpina....daca se vedea un minim de interes din partea celor cu darste atunci fi sigur ca venea si sprijinul celorlalti...

Nu esti nici tu, si nimeni obligat sa se ocupe de aceasta intalnire dar haideti sa nu ne mai cacam pe noi si sa aruncam mingea de la unul la altul ca tot noi suntem aia care pierdem....smarandescu a fost singurul care a facut un minim de efort si atat...in rest zero...

P.S.

1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
Gandeste-te ca majoritatea userilor au votat Darste si deci locatia nu mai trebuia sa intre in discutie..Corect ar fi fost sa lasam orgoliile si sa contribuim la organizarea acestui eveniment atat cat putem fiecare...

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Daca locatia a fost aleasa de majorite ca fiind Darste lipseste decat bunavointa fiecariua pentru a se implica la acest meeting.
Putea sa fie si pe Marte,daca se vrea se face,dar e mai misto sa ne scuipam in gura unu pe altu'!
Chiar imi pare rau ca nu sunt acasa ca eu din experienta de anul trecut chiar am avut de invatat ceva! Nu stiu cati din cei care au participat anul trecut sunt constienti de ce este nevoe la un meeting de genul asta!

Oricum, daca vrem sau nu timpul nu sta, si uite asa in 4 zile o sa vina si luna 'lu'' Mai! Care prima parte o sa treaca cu anumite iesiri gen mare sau tot felu' de motive de a nu face nimic si jumatea cealalta pentru revenire, sa vedem ce o fi in Iunie... A,da.. Ziua copilului...
Foarte corect...si mie imi pare rau ca nu poti contribui la organizarea meeting-ului de anul acesta!

Ar fi bine ca fiecare din cei care vor participa si vor trimite banii in avans sa specifice valoarea camerei pe care vrea sa o rezerve...vom reveni cu numarul de camere disponibile in functie de pretul platit pe zi!

Last edited by RoByNeT; 26-04-12 at 23:21.
rzt_ro is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 17:10   #148
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

locatia este stabilita, CLAR ramane Darste fara nicio dicutie....insa am spus-o si o mai spun pentru ultima oara, daca vreti sa intelegeti de bine, daca nu nu...

NU MI SE PARE NORMAL SA MA IMPLIC EU (CARE DOREAM TRANSALPINA) INTR-UN LUCRU PE CARE VI-L DORITI VOI (DARSTE) ATATA TIMP CAT VOI NU FACETI NIMIC IN PRIVINTA ASTA.

ESTE ULTIMA MEA POSTARE....VOI FI PREZENT ORIUNDE!
Z E K Y is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 21:23   #149
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 MEETING 2012?!

1. Zeky - o camera dubla, adica pentru 2 persoane (astept confirmarea contului pentru a face plata!)
2. emu - o camera dubla (2 persoane)
3. marius- o camera dubla (2 persoana)
4.lula ocamera dubla(2 persoane)
Lulaa is offline   Reply With Quote
Old 26-04-12, 21:26   #150
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,450
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Thumbs up Re: E36 MEETING 2012?!

Provenzano -prezent
Provenzano is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -