Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 19-08-12, 19:01   #706
radue36

Stage 3
 
radue36's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 143
Default Re: E36 MEETING 2012?!

https://www.facebook.com/#!/photo.php?v=472283929456648
Una memorabila de la SOB

Last edited by radue36; 19-08-12 at 19:04.
radue36 is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 19:07   #707
Lymbutza

Stage 5
 
Lymbutza's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,291
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Chriss-T View Post
sharky de ce sa mai stam?cand de vineri pana azi au fost numai casute casute si la propriu si la figurat.Facem...dregem...gratar,alea alea...da,am facut,dar fiecare in parte,nu a fost mare chef,mare paranghelie,am facut gratar cu ai mei din arges,cum si voi ati facut separat,nu s-a strans sa facem toti,asta nu mi-a placut,suntem toti sau suntem pe categorii?adica aia mai smecheri stau cu aia mai smecheri,aia mai normali stau la locul lor.NU STIU,dar nu mi-a placut faza asta.Sa fie ceva frumos,pai trebuia ca sambata seara sa stam toti acolo la gratare,sa facem toti ceva frumos,sa bem sa facem show.show a fost,doar cu masinile,atat.
Am venit de vineri,am stat si am analizat tot,masini frumoase,oameni foarte ok,respect pt ei,foarte muulte persoane ok,dar ma asteptam la mai mult,premii putine,au fost masini cu exterioare de vis,dar interioare slabe,masini cu interioare de vis si exterioare slabe...nu am avut premii pt best exterior(locul 1 2 3); best interior (locul 1 2 3); best wheels (locul 1 2 3); best sedan/coupe/compact(astea au fost) si best burnout (locul 1 2 3 nu doar o singura diploma,pt ca nici baiatul din arges nu a fost prea jos,a mancat si el gumele si omorat masina,era ok sa ia o diploma de consolare).Am vazut masini foarte foarte frumoase la interior si la exterior cam slab si nu au luat best locul 1 sau 2 sau 3...si alte masini au luat locul 1 2 3 si nu erau asa speciale.aia e,a fost,dar pt viitor,mai multe premii ar fi ok,pe categorii,best interior/exterior/wheels s.a.m.d.

IN MARE, A FOST FRUMOS LA DARSTE...DRUMUL A FOST FRUMOS,PLIMBAREA DIN BRASOV DE VIS,MASINI FRUMOASE SI NE-AM FACUT PRIETENI NOI.
Nu vreau sa fie cu suparare mesajul asta,dar asa am considerat eu,asta e parerea mea.
Hmmm , zici de bisericute dar eu nici nu mai tin minte cu cate persoane am stat la masa . Spui ca ai stat doar cu ai tai dar nu va obligat nimeni sa stati retrasi . Eu personal mam simtit excelent alaturi de prieteni mai vechi , alti prieteni pe care iam cunoscut anul trecut la intalnire si alti baieti de nota 20 ( pe care ii pot numi deja prieteni) pe care iam vazut prima oara in viatza , bine acum poate eu sunt mai social de fel si mai bagator de seama .

Eu cred altceva , de fapt am si observat un lucru . Azi dimineatza cand mam trezit mai erau doar cateva masini si cand am inceput sa vad persoanele care au mai ramas am constat ca erau aia de am socializat cu ei mai mult .

Concluzia , eu sunt de vina pt ca Duminica dimineatza mai era putina lume . Daca avea timp sa ma bag in seama cu toti , daca mai avem inca 4 maini sa invart la mici , daca mai aveam un ficat sa beau cu toti nu mai pleca nimeni acasa de focul meu .

Vreau sa imi cer pe aceasta cale scuze !

P.S. : INCA IMI ASTEPT CUPA !
__________________
BMW E36 318i 1997
Lymbutza is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 19:22   #708
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by radue36 View Post
)))))))
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 19:23   #709
radue36

Stage 3
 
radue36's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 143
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Iti promit solemn ca iti construiesc eu o cupa in forma de gratar si o sa castigi locul 1,2 si 3 "MasterChef" 2012


P.S. ti-ai adus aminte cu cine ai vb de diferential ?
radue36 is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 19:24   #710
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,474
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Busted ....)))))
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 19:27   #711
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lymbutza View Post
Concluzia , eu sunt de vina pt ca Duminica dimineatza mai era putina lume . Daca avea timp sa ma bag in seama cu toti , daca mai avem inca 4 maini sa invart la mici , daca mai aveam un ficat sa beau cu toti nu mai pleca nimeni acasa de focul meu .

Vreau sa imi cer pe aceasta cale scuze !

P.S. : INCA IMI ASTEPT CUPA !
daca stiam ca faci gratare bune,ma mutam la voi ))
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 19:51   #712
motzu

Stage 5
 
motzu's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 2,005
Member of:
[CSR]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

BMW E36 ROMANIA VA MULTUMESTE LA TOTI CARE AU FOST PREZENTI LA ACEST MEETING!
CINE NU A PRIMIT DIPLOME SA IMI DEA PM SI SE REZOLVA PROBLEMA.
LEGAT DE FAZA CU PREMIILE ASA NE-AM GANDIT NOI CA E OK SA PREMIEM CELE MAI FRUMOASE 3 MASINI LA CLASA EI.
SI POATE LA ANU O INTALNIRE CU TOATE SERILE DE BMW CE ZICETI????
__________________
motzu is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 20:26   #713
69_HAI

Stage 3
 
69_HAI's Avatar
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 130
Exclamation Re: E36 MEETING 2012?!

Tin sa anunt ca eu cel cu probleme la masina am ajuns acasa cu bine si tin sa mentionez ca le multumesc celor care m'au ajutat si acolo cat si pe drum mai ales lui sharkilete si dani.
69_HAI is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 20:27   #714
SL 63 AK

Stage 5
 
SL 63 AK's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 772
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lymbutza View Post
Hmmm , zici de bisericute dar eu nici nu mai tin minte cu cate persoane am stat la masa . Spui ca ai stat doar cu ai tai dar nu va obligat nimeni sa stati retrasi . Eu personal mam simtit excelent alaturi de prieteni mai vechi , alti prieteni pe care iam cunoscut anul trecut la intalnire si alti baieti de nota 20 ( pe care ii pot numi deja prieteni) pe care iam vazut prima oara in viatza , bine acum poate eu sunt mai social de fel si mai bagator de seama .

Eu cred altceva , de fapt am si observat un lucru . Azi dimineatza cand mam trezit mai erau doar cateva masini si cand am inceput sa vad persoanele care au mai ramas am constat ca erau aia de am socializat cu ei mai mult .

Concluzia , eu sunt de vina pt ca Duminica dimineatza mai era putina lume . Daca avea timp sa ma bag in seama cu toti , daca mai avem inca 4 maini sa invart la mici , daca mai aveam un ficat sa beau cu toti nu mai pleca nimeni acasa de focul meu .

Vreau sa imi cer pe aceasta cale scuze !

P.S. : INCA IMI ASTEPT CUPA !
calumea esti ma n'auzi ) mi a facut placere sa stam de vb(cu toate ca am baut mai mult decat vorba) si sper sa vina cat mai repede cel de anul viitor,mi a placut foarte mult!!!sa ne auzim cu bine
SL 63 AK is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 20:30   #715
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by 69_HAI View Post
Tin sa anunt ca eu cel cu probleme la masina am ajuns acasa cu bine si tin sa mentionez ca le multumesc celor care m'au ajutat si acolo cat si pe drum mai ales lui sharkilete si dani.
mai omis....)))))
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 20:32   #716
Lymbutza

Stage 5
 
Lymbutza's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,291
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by SL 63 AK View Post
calumea esti ma n'auzi ) mi a facut placere sa stam de vb(cu toate ca am baut mai mult decat vorba) si sper sa vina cat mai repede cel de anul viitor,mi a placut foarte mult!!!sa ne auzim cu bine
Lumea e mica , poate nici nu trebuia sa asteptam un an !

Quote:
Originally Posted by luci4n_vl View Post
mai omis....)))))
Ne povestiti si noua despre ce este vorba ?!
Lymbutza is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 20:37   #717
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Lymbutza View Post


Ne povestiti si noua despre ce este vorba ?!
sa spart un cot de plastic la motor,si a ramas prin BV,noi am sesizat ca nu mai este si am hotarat sa ne intoarcem dupa el,iar cu putina inventie de a mea si a lui sharky l`am ajutat sa ajunga la darste,acolo am vb cu dany sa`l rezolve,si sa rezolvat.......oricum este un baiat de nota 10+ 69_HAI
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 20:45   #718
dj_eros

Stage 4
 
dj_eros's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 205
Default Re: E36 MEETING 2012?!

am ajuns acaasa in sfarsit tin sa multumesc organizatorilor ca mi-au dat ocazia sa intalnesc adevaratii pasionati de bmw si nu doar povestitori si va multumesc tuturor ca ma-ti suportat treaz sau beat indiferent de ce prostii am zis )
__________________
VITEZA NU UCIDE,DOAR IGNORANTA SI PROSTIA!!!
dj_eros is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 22:23   #719
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

chiar daca "imi cad ochii in gura" ) pot spune ca a fost un eveniment reusit in care toti in mai mica sau mai mare masura ne-am simtit bine.

O sa revin cu ceva poze maine ca acum... numa chef de poze nu am.

PS. multumiri lui Narcis pentru diplome si pentru premii cat si celorlalti care au fost prezenti!!!
__________________
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 19-08-12, 22:27   #720
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,197
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

De neuitat!!
florineluspr is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -