Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-12, 20:40   #31
Lulaa

Stage 5
 
Lulaa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 695
Default Re: E36 MEETING 2012?!

poi sincer daca la darstea nu se mai poate haide-ti so facem pe transalpina sau in alta parte ...eu am votat transalpina dar eu tot veneam si la darstea daca acolo se va face intalnirea.....
Lulaa is offline   Reply With Quote
Old 24-03-12, 21:26   #32
21UKS

Stage 5
 
21UKS's Avatar
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 1,175
Default Re: E36 MEETING 2012?!

eu sunt aproape sigur ca nu pot veni, din motive personale si obiective, DAR, in alte conditii as merge oriunde sa fac un drum frumos in coloana cu multi "prieteni", chiar daca ar trebui sa ne parcam unul in spatele altuia de-a lungul drumului seara, sa admir niste masini speciale pe care le-am vazut in poze....sa schimb 2 vorbe cu proprietarii lor la o bere....apoi cateva ore de somn si .....retur acasa...
deci, dovediti ca impartasiti aceeasi pasiune si megeti acolo unde s-a votat, (parerea mea fara sa stiu locatia)....daca nimeni nu a aruncat un ochi inainte salutare, asta e....nu stricati treaba ca vreau sa vad si eu poze, filmulete...sa citesc povestiri de la intalnire

cat despre nevasta...prietena...amanta...amantul...daca nu ii place sa stea acasa....intalnirea este ptr pasionati E36 si prieteni, dupa cum zicea cineva.....
21UKS is offline   Reply With Quote
Old 24-03-12, 21:55   #33
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Deacord cu UKS! Pana la urma nu trebuie cine stie ce lux, si sa fie suficient spatiu pentru masini, cat mai in centrul tarii.Nu cred eu ca la Darste nu sunt conditii ok pentru a de desfasura evenimentul.Important e sa ne intalnim toti, cum spunea si UKS. Referitor la cazare nu cred ca moare nimeni un weekend la cabanute.Cat poate sa fie de naspa?Trebuie mers un om acolo, discutat direct cu patronul, cerut o oferta, facut poze postat pe forum si apoi discutat!Ganditi-va si la costuri.Nu oricine isi permite sa faca 1000 de km sa ajunga praf la locatie si acolo sa pice mort!Cel mai ok e in zona Brasovului.
florineluspr is offline   Reply With Quote
Old 24-03-12, 22:57   #34
da_joint
BMW Driver

Stage 5
 
da_joint's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,728
Member of:
[BMW]
[2 Roti]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Eu inchei balciul spunand asa: doriti la Darste? Darste sa fie atunci.Nu ramane decat sa va organizati sau sa gasiti alt fraier sa se zbata pentru voi.Pentru mine e deja prea mult si nu cred ca merit sa imi iau stiti voi ce in gura pentru unii care doar dau din taste si nu fac nimic.
Credeam ca unii sunt destul de maturi sa nu inceapa cu copilarisme de genul "nu se face la Darste nu mai vin!"...Nu mai veniti,nici eu ,nici altcineva nu e indispensabil.
Nu am de gand sa chem oameni de la sute de km pt nimic si mintindu-i ca va fi ok.Personal am vazut cu ochii mei locatia si stiu la ce sa ma astept.

Ca atare prefer sa imi strang 20-30 de prieteni cu care stiu ca va fi ok si sa mergem pe un traseu misto fara atata bataie de cap si intepaturi.
Mult succes va doresc si distractie placuta!
__________________
da_joint is offline   Reply With Quote
Old 24-03-12, 23:37   #35
GaLu_Bv

Stage 5
 
GaLu_Bv's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 442
Default Re: E36 MEETING 2012?!

SALUTARE..... referitor la ce a zis the joint,nu zic ca nu are dreptate,dar e probabil sa fii prins ori o zi proasta ori cum a fost iarna si nu au apucat sa faca curatenie sa fie cum zice el si nu il neg,dar din Brasov sunt foarte multi inscrisi si ar putea sa mearga oricine sa vb cu patronul sau cu administratorul si sa se faca curatenie si sa se pregateasca terenul pentru ceea ce voi numiti "meeting". Zic numiti "meeting" pentru ca in loc sa iasa ceva frumos nu cred ca va iesi nimic daca continuati sa va certati cu 5 luni inainte sa va intalniti.Se poate remedia situatia ori prin alegerea altei locati eventaul alte locatii sau sau prin simplul fapt ca cineva din brasov sa mearga sa vorbeasca si sa vada daca se poate face ceva acolo peste 5 luni si eventual atunci sa hotarati
GaLu_Bv is offline   Reply With Quote
Old 24-03-12, 23:38   #36
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Hai ca se alege praful de meeting-ul asta , si pentru ce , pentru niste orgolii ranite , parca ziceti ca a fost pe bani votul ala .

Pacat ca pentru unii conteaza mai mult o propunere decat bunul mers al unei intalniri .
Billy c25xe is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 01:13   #37
dani_smarandescu
BMW Driver

Stage 5
 
dani_smarandescu's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,913
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
[Old School Cars]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

dragii mei colegi hai sa nu ne mai certam si sa facem ambitii ca nu ajungem nicaieri , haideti sa va spun si io ce stiu despre cempingul ala intradezar inauntru in cemping nu am mai intrat de ceva vreme dar la restaurantul din fata mananc cu prietenii 0 data pe saptamana si sa stiti ca mancarea e foarte buna si curat , locatia este extraordinara , padure , aer curat , verdeata , rau etc
recunosc sa stai in cabanutele alea este cam incomod intradevar , visavis de curatenie nu pot sa va spun nimic ca vam spus nu am mai fost in interior de ceva vreme , nu ca sunt eu din bv dar si io zic ca este cel mai bine + ca drumuriile sunt bune si este si in centrul tarii , nu sunt de acord sa merg pe coclauri sau stiu io ce drumuri sa ne facem praf masiniile de ex cum am patit anul trecut , a fost reusita intrunirea de anul trecut dar traseul pe cat de frumos pe atat de mult am suferit din cauza drumuriilor , io unul nu mai vreau sa mai am aceeasi experienta si anul asta sau poate cu o alta masina da, daca vreti io pot sa incerc sa iau legatura cu patronul complexului deoare ce sora patrnului e combinata cu un tovaras de al meu si poate rezolvam ceva , zic si io , asta numai daca este de acord toata lumea care sa inscris pe lista de participare
dani_smarandescu is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 02:17   #38
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Exclamation :|

Asta a fost motivul pentru care am fost nevoit sa renunt la o alta incercare de a face ceva,mie personal anul trecut NU mi.a placut,multi dintre voi stiti si de ce.
Pur si simplu anumiti 'pasionati' trebuie decat sa vada poze de la asemenea intalniri!Numai prefacuti,aroganti si 'baieti'.
Stiam ca se ajunge iar la ceva discutii despre nu stiu ce lustre urate sunt in camere sau mai stiu eu cum nu se potriveste parchetul cu faianta pentru gusturile lor care poate nici nu aveau camera respectiva rezervata... Si cine o sa se simta cu musca pe caciula ar trebui sa se dea baiat pe bune si sa isi ceara scuze fata de celalalt care a platit camera in avans cu 2 luni si defapt a ajuns sa doarma prin 'vecini' poate si rusinat in loc sa fie nervos! (asta este doar un exemplu ales aleatoriu dar foarte important)
Daca era invers situatia cred ca acel 'pasionat' ar fi fost foarte iritat si foarte recalcitrant! Pai e corect?!
Voi trebuie sa stati acasa baieti,ca voi aia care o numiti 'pasiune' este defapt grandomania aia de roman sarac,cum face ceva sa auda/vada tot satu' sa iti dea apelative gen 'ala bogatu'' si sa umblati cu nasul pe sus si va place sa fiti numai in centrul atentiei!
Mie imi pare rau ca sunteti asa,sincer spun,chiar am ramas dezamagit pentru ca numai de la un nickname si cateva posturi pe forum si poze imi facusem alta parere despre voi,dar cand in sfarsit am avut ocazia sa ne si intalnim si purtam o conversatie reala am realizat ca situatia este alta!PACAT!

De aceea prefer sa vorbesc cu cativa baieti mai cu capu pe umeri,poate multi cu familii nu numai 'scolari' cum ar fi bebe,il dau pe el exemplu pentru ca mi se pare cel mai bun exemplu si din partea celorlalti,este om insurat,are copil,a venit fara sa comenteze departe aproape gropi autostrada draci laci,s'a pus pe lista si atat si trebuie sa recunoastem ca masina lui a fost si una dintre cele mai joase daca nu cumva cea mai joasa si multi alti baieti ca el cu caractere de apreciat, care au venit si la care le multumesc pentru ca au trecut cu vederea peste multe lucruri si au inteles ca pur simplu aia era situatia in momentul ala si sunt oameni cu care ai ce vorbi si ai ce sa asculti,nu povesti numai despre camere de hotel,sa mai zica lumea o poanta,o amintire din viata personala care este amuzanta si ne face si pe noi sa radem,sa ne dea un sfat... Etc...

Daca faci un lucru ca asa trebuie sau esti 'fortat' de imprejurari nu este la fel ca un lucru pe care ti'l doresti sa il faci!Ma refer la faptul ca masina pot sa o vad si in poze,nu sunteti nevoiti sa veniti sa va lafaiti cu extra-full'urile voastre... Daca ceva este interesant pe bune nu trebuie sa il scoateti voi in evidenta ca se observa de la sine.

Nu are rost sa mai continui ca la cate as avea de zis cred ca ma opresc maine seara!

Imi cer scuze pentru postul meu care nu prea isi are locul aici dar eu nu sunt prefacut,eu sunt genul care prefera sa fie luat de prost mai bine decat sa fie luat de nesimtit! Si imi place de asemenea ca aia care au ceva imotriva mea cand eu am dreptate sa imi faca un favor oral dimineata pe la 9 cu fereastra deschisa!

Cu restul baietilor sper sa ma intalnesc si anul acesta sa continuam de unde am ramas anul trecut! Poate pana la urma chiar reusim sa o facem cum trebuie!

Numai bine!


Si daca sunt persoane care simt ca am mana intinsa cu degetul spre el si stiu ca am dreptate si mor de nervi ca am spus chestia asta si ma injura in gand,sa imi dea PM sa stabilim cam pe unde le place lor dimineata pe la 9!

P.S.: Imi cer scuze pentru eventuale greseli gramaticale dar totusi este tarziu!
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 06:31   #39
luci4n_vl

Stage 5
 
luci4n_vl's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,352
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: :|

Sa inteleg ca sa terminat cu meeting-ul? e clar,banuiam eu ca unde este vorba multa,sunt fapte putine.
pacat ca multi dintre noi a sperat ca va fi ceva frumos,se pare ca nu va fi,si asta datorita unor oameni cu orgoli,deja se abereaza fff mult.
nu m`ar mira faptul daca un moderator ar inchide acest thread,la urma urmei nu vad dc ar mai exista pt ca deja din start se intelege ca titlu nu isi are rostul....
am sa mai urmaresc ce se va mai scrie pe aici,si cate orgoli v`or mai fi ranite......ca de ceva fapte concrete nu cred ca se va mai vorbi....


Si inca ceva,sharky in mare parte a avut dreptate cu ce a postat.eu stiu cat suflet a pus acest baiat pt a face anul trecut un meeting,tot timpul lui in luna respectiva nu a facut altceva decat sa arda benzina alergand dupa tot ce a trebuit sa iasa ceva frumos.a cheltuit o gramada de bani din propiu lui buzunar,si ca mai apoi sa se aleaga cu cu injuraturi,dusmanii,etc....
stiu ca dragos isi platise camera pt el si sotie,si mai stiu ca niste "baieti" cu abuz de tupeu au ocupat cu japca camera lasand acel baiat pe drumuri....
__________________
https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...vl-23-sob.html




Keep talking bitches,cause i love attention!!!
luci4n_vl is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 08:58   #40
Sparkle_81
BMW Driver

Stage 5
 
Sparkle_81's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,437
Member of:
[BMW]
Exclamation Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by dani_smarandescu View Post
dragii mei colegi hai sa nu ne mai certam si sa facem ambitii ca nu ajungem nicaieri ,
.......................
, daca vreti io pot sa incerc sa iau legatura cu patronul complexului deoare ce sora patrnului e combinata cu un tovaras de al meu si poate rezolvam ceva , zic si io , asta numai daca este de acord toata lumea care sa inscris pe lista de participare
I-a legatura cu patronul, vezi ce se poate face . Astia sunt in stare sa-si scoata ochii, numai asa din orgoliu !

La adresa lui jointu' si sharky nu am ce sa zic; le dau dreptate : stiu foarte bine sacrificiile ce le-au facut la intalnirea de anul trecut, cat si situatia celor ramasi fara camere .


Voie buna !
__________________
E38 M62B44

ex.E38 M67D40
ex.E36 M44B19
Sparkle_81 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 09:52   #41
adi_mao

Stage 5
 
adi_mao's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 499
Post Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by Sparkle_81 View Post
I-a legatura cu patronul, vezi ce se poate face . Astia sunt in stare sa-si scoata ochii, numai asa din orgoliu !

La adresa lui jointu' si sharky nu am ce sa zic; le dau dreptate : stiu foarte bine sacrificiile ce le-au facut la intalnirea de anul trecut, cat si situatia celor ramasi fara camere .


Voie buna !
neata la toata lumea, hai baieti sa facem ceva si anul asta, hai sa ne vedem si oriunde ar fi locatia nu cred ca moare nimeni 2 nopti daca doarme altfel decat cum doarme acasa....trebuie o locatie destul de mare, suntem multi cu pasiune, pentru masini si socializare facem toate astea, pentru ca suntem pasionati de aceasta masina si nu vom ramane decat cu amintiri la care ne vom uita peste ceva timp....
anul trecut a fost prima data cand am participat la o intalnire de genul asta si mi-a placut, am vazut multe E36 frumoase, alte modele care au aceeasi emblema pe capota,am fost placut impresionat cand am ajuns la Valcea si peste tot erau numai masini cu sigla BMW...drumul a fost destul de ok pentru mine pentru ca nu am avut masina LOW, dar sunt alti baieti care cred ca le-au cam slefuit pe burta .....
totul este sa trecem peste orgolii si ambitii, o data pe an facem asta si ar trebui sa trecem cu vederea peste unele inconveniente daca vrem sa ne intalnim toti, daca nu fiecare se va plimba pe unde ii place si nu ne intalnim decat cine stie cum pe forum, prin PM-uri sau mess.
sigur se va gasi o locatie, sigur ca ne vom intalni, NU??
.....si pentru cazare toti cei care sunt siguri ca vor participa ar fi cazul sa facem intr-un fel sa platim integral anticipat...asta pentru a evita neplacerile de anul trecut cand s-a dormit prin vecini sau in masini ceea ce nu mi se pare deloc normal

eu voi merge anul asta, voi merge oriunde se va organiza E36 MEETING 2012 & FRIENDS

sa ne vedem cu bine
__________________
Go with the flow....
adi_mao is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 10:02   #42
bmw.7000

Stage 5
 
bmw.7000's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 2,003
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by fan3xxl View Post
nu stiu cum se face ca intotdeauna(in general) toti cei care fac zarva mare nu se prezinta, si se sparg ca vin, ca abia asteapta...ajunsi la data stabilita o cotesc ca nu pot ca...ca...ca....eu unul nu cred ca da_joint are vreun interes sa minta in legatura cu locatia...oricum eram impotriva campingului, mi se pare o prostie, ar trebuii facut ceva tot ca anu trecut un drum frumos, SERPENTINE....alta locatie? idei ceva?
+1
as avea multe de zis,dar ma rezum la cateva lucruri:
-cautati ceva decent o pensiune,un loc pe Transalpina
-nu imi vine sa cred cata rautate si mizerie este aici,banuiam ca asa o sa se ajunga,dar la anu sper din tot sufletu sa ajung la un metting E36 din germania/polonia
__________________
Click http://bmw-dezmembrari.ro/
bmw.7000 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 10:24   #43
gaby0606

Stage 3
 
gaby0606's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 129
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Quote:
Originally Posted by adi_mao View Post
neata la toata lumea, hai baieti sa facem ceva si anul asta, hai sa ne vedem si oriunde ar fi locatia nu cred ca moare nimeni 2 nopti daca doarme altfel decat cum doarme acasa....trebuie o locatie destul de mare, suntem multi cu pasiune, pentru masini si socializare facem toate astea, pentru ca suntem pasionati de aceasta masina si nu vom ramane decat cu amintiri la care ne vom uita peste ceva timp....
anul trecut a fost prima data cand am participat la o intalnire de genul asta si mi-a placut, am vazut multe E36 frumoase, alte modele care au aceeasi emblema pe capota,am fost placut impresionat cand am ajuns la Valcea si peste tot erau numai masini cu sigla BMW...drumul a fost destul de ok pentru mine pentru ca nu am avut masina LOW, dar sunt alti baieti care cred ca le-au cam slefuit pe burta .....
totul este sa trecem peste orgolii si ambitii, o data pe an facem asta si ar trebui sa trecem cu vederea peste unele inconveniente daca vrem sa ne intalnim toti, daca nu fiecare se va plimba pe unde ii place si nu ne intalnim decat cine stie cum pe forum, prin PM-uri sau mess.
sigur se va gasi o locatie, sigur ca ne vom intalni, NU??
.....si pentru cazare toti cei care sunt siguri ca vor participa ar fi cazul sa facem intr-un fel sa platim integral anticipat...asta pentru a evita neplacerile de anul trecut cand s-a dormit prin vecini sau in masini ceea ce nu mi se pare deloc normal

eu voi merge anul asta, voi merge oriunde se va organiza E36 MEETING 2012 & FRIENDS

sa ne vedem cu bine
Bravo Adi, hai sa-i unim pe acesti baieti....si cum bine ai mentionat O DATA pe an este MEETINGUL E36, asa ca am putea sa lasam orgoliile si alte rautati deoparte.
In plm mea astept acest MEETING ca pe concertul Metallica ex. Poate vor deveni mai buni, si vor reveni la sentimente mai bune in perioada Pastelui.

Nu stricati un eveniment la care multi viseaza (eu de exemplu) si in care multi au incredere ca va fi ceva frumos, nu naruiti visele unora....KEEP THE FAITH.
gaby0606 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 10:38   #44
RIcKO
BMW Driver

Stage 5
 
RIcKO's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 4,186
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

Sa mor de inteleg de ce s-a ajuns la treburile astea , de ce s-a sarit de cur asa ? Eu am spus-o din start ca merg oriunde ( daca pot) pentru ca vorba aia te intalnesti cu toti cu care vorbesti zi de zi si nu ma intereseaza foarte tare conditiile de cazare pt ca daca vreau sa merg in vacanta merg la un hotel de 7 stele sa ma simt bine , dar la meeting e altceva , oricum stai mai mult printre masini , stransi la povesti si etc . Ce nu inteleg eu de ce s-a sarit asa de cur ? Eu unul ma gandesc ca jointu din dorinta de a nu se repeta greselile de anul trecut a incercat sa propuna o locatie cu conditii mai bune , se putea foarte bine rezolva toata tevatura asta prin comunicare , cu argumente si contraargumente . Ce se intampla aici pe forum e bataie de joc , toata lumea a inceput sa arate cu degetul. Sincer sa fiu acum il inteleg perfect pe Skillzu , de ce zicea fiecare cu p...a masii. Oameni bun incercati si voi sa fiti mai toleranti , macar cu cei care incearca sa faca ceva pt comunitatea asta, nu intotdeauna iese asa cum vrei . Mai vad ca se vorbeste intens de anul trecut , din pacate s-a intamplat ce s-a intamplat cu cazarea, asta e se cere scuze si se rezolva cumva situatia , stiu e neplacuta situatia dar asta e . Daca nu s-ar fi facut nimic , nici un meeting era mai bine? Era ok presupun , dupa toate comentariile pe care le-am vazut , in fine... Oricum meetingul ramane in picioare din ce stiu , eu unul nu cred ca am sa vin din terte motive , dar am promis ceva la inceput si nu pot sa nu imi respect promisiunea , o sa gasesc o modalitate de sponsorizare a evenimentului.
__________________
BMW E36 Darth Vader ------>>>>> https://forum.4tuning.ro/643-masina-m...-by-ricko.html

RIcKO is offline   Reply With Quote
Old 25-03-12, 10:44   #45
Z E K Y

Stage 5
 
Z E K Y's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 1,401
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 MEETING 2012?!

haideti sa vedem si partea buna a lucrurilor..bine ca nu am ajuns la darste si sa ne dam seama prea tarziu ca a fost o alegere gresita..inca mai avem timp sa ne hotaram unde sa mergem....


asta sa fie ultimul post pe tema asta si punct...hai sa ne reorganizam pentru ca timpul trece....nu trebuie sa mergem neaparat pe transalpina, daca cineva are alta propunere mai buna decat transalpina o vom lua in calcul cu totii...

ganditi-va ca mai sunt multe lucruri de pus la punct si noi batem pasul pe loc cu dicutiile astea...

va rog sa reveniti la lista si in maxim 2-3 zile sa ramana definitiva locatia, oricare ar fi ea...

CEI CARE SUNT PE LISTA SUNT RUGATI SA VOTEZE DIN NOU, DACA DARSTE VA CASTIGA IAR, ATUNCI TOTI VOM MERGE ACOLO INSA NIMENI SA NU SE PLANGA DUPAIA CA A FOST URAT...CEI CARE SE VOR MAI ADAUGA PE LISTA SI NU AU FACUT-O PANA ACUM SE VOR SUPUNE MAJORITATII (NU MAI AU DREPT DE VOT, PTR CA ASA NE LUNGIM INCA O LUNA CU ALEGEREA LOCATIEI)

1. Claudia-
2. FANEXXL-
3. NOSFER-
4. ZEKY- TRANSALPINA
5. DANIEL T -
6. MOTZU
7. LYMBUTZA
8. RICKO-
9. RZT-
10. BILLYC25XE -
11. LIVIU TEX -
12. ZKY76-
13. G77WVW-
14. JOLTANU-
15. JAMES-HOLDEN-
16. EMU-
17. SPARKLE81-
18. ADI-MAO-
19. DEVIL'S STYLE-
20. NEA_ION
21. NFS-
22. DA_JOINT-
23. ODOROG-
24. FLORINELUSPR-
25. ANTACEBAL-
26. Dummy Soryn-
27. Crysty_bobok-
28. CRAYZI_BOY -
29. LordCaddy-
30. Caddy-
31. TheEnZo -
32. Chriss-T
33. XxDADIxX -
34. TEO VL-
35. Provenzano (VL 01 PWR) -
36. Provenzano (VL 02 PWR)-
37. CLR -
38. Jipianu -
39. Bogdan-
40. Marchisionutz -
41. ClaBMW4EVER-
42. Eros(IF 13 ERS)-
43. Ocsy(CJ30CSY)-
44. PYF -
45. Dani(SB 25 MRR)-
46. Lulaa -
47. Alex Paa(BV 92 PAA)-
48. Rareș (SB 30 ALL) -
49. Farouk84 (AG 85 UTA)
50. ab 96 nwa -
51. NFS-
52. Daflyer -
53. bmw.7000 (SV 36 EEE)-
54. menix -
55. MH-21-DMX
56. cutzitaru -
57. Alex MTX
58. alex_coxx
59. Mario_rw -
60. JhonnCBR- IL 85 CBR-
61. VL 23 SOB -
62. alexone -
63. tzache_e36 (BV 88 ARZ)
64. SB09HMM -
65. pornokitty-
66. alexxx320i-
67. Alex SFM-(IS 03 SFM)-
68. Kokusay (IF-04-WFL) -
69. dani_smarandescu ( BV 10 LOL )
70. DUR -
71. dantofi (bv 12 bef )
72. Stephanel (B 100 SUK)
73. Ziemenz oo--oo
74. CJ 79 TID
75. B890BMW Cristi-
76. Cobrelu -
77.Cristi_nzs(B 14 NZS)-
78. Zoly (CJ-54-del) -
79. ukyobob (IF-03-RFL) -
80. iuly@no'Sme -
81. blondu99 -
82. zamburic -
83. BZ-99-WOW E46 -
84. szabolcska (HR-07-XZV) -
85. CT29RIP -
86. VL06ZAH
87. IS15RLK - e36 -
88. kingkahn(CJ-90-ABI)
89. flo} -
90. Razvan_Rzv
__________________
Oamenii sunt faptele lor!

Last edited by Z E K Y; 25-03-12 at 11:01.
Z E K Y is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -