Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 16-01-12, 22:07   #16
11alex

Stage 4
 
11alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 191
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

frumoasa masina , pacat ca nu ne duce capu mai departe de un gri sobolan ,mtech 2 si brock b1, in rest bafta cu el
11alex is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 00:27   #17
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Thumbs down Re: Bmw E30 M-Tech 2

Quote:
Originally Posted by 11alex View Post
frumoasa masina , pacat ca nu ne duce capu mai departe de un gri sobolan ,mtech 2 si brock b1, in rest bafta cu el
ai dat cu bata-n balta...fiecare cu gustul lui...daca tie nu iti place nu inseamna ca pe cel care o are nu il duce capu....ma intreb oare ce masina ai tu?
Provenzano is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 01:16   #18
aprilia_sr

Stage 5
 
aprilia_sr's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 324
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

11alex: Inteleg faptul ca deabia ai descoperit acest site..dar uneori ..impotriva vointei tale poti cumpara o masina..de la cineva care nu are exact aceleasi gusturi ca si tine...dar ..gusturi care din anumite puncte de vedere se pot asemana....si atunci cumperi acea masina pentru a o modela...dupa preferintele tale...si...asta poate dura ceva timp....presupunand ca banii dedicati proiectului ii faci pe spatele tau....cu bataturi in palme...si dinastea..ceea ce nu cred ca e valabil la tine..asta rezultand din ceea ce ai spus...si iti multumesc ca ai vorbit la plural..incercand sa nu fi chiar asa de rautacios..adevarul este ca e plin de m-tech 2-uri...si sigur ai si tu...unu identic........tot ce pot sa zic e....momentan...ca toti banii s-au dus pe partea tehnica-mecanica pana in prezent.......si...se numeste Delphin metallic ..nu gri sobolan....dar...mai stiti si voi cu ursii.
aprilia_sr is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 01:25   #19
11alex

Stage 4
 
11alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 191
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

Quote:
Originally Posted by Provenzano View Post
.ma intreb oare ce masina ai tu?
cum e relevant in discutie ?

Quote:
Originally Posted by aprilia_sr View Post
11alex: Inteleg faptul ca deabia ai descoperit acest site..dar uneori ..impotriva vointei tale poti cumpara o masina..de la cineva care nu are exact aceleasi gusturi ca si tine...dar ..gusturi care din anumite puncte de vedere se pot asemana....si atunci cumperi acea masina pentru a o modela...dupa preferintele tale...si...asta poate dura ceva timp....presupunand ca banii dedicati proiectului ii faci pe spatele tau....cu bataturi in palme...si dinastea..ceea ce nu cred ca e valabil la tine..asta rezultand din ceea ce ai spus...si iti multumesc ca ai vorbit la plural..incercand sa nu fi chiar asa de rautacios..adevarul este ca e plin de m-tech 2-uri...si sigur ai si tu...unu identic........tot ce pot sa zic e....momentan...ca toti banii s-au dus pe partea tehnica-mecanica pana in prezent.......si...se numeste Delphin metallic ..nu gri sobolan....dar...mai stiti si voi cu ursii.
stiu ca doar ce l-ai cumparat , ma refeream la cel care a avut ursu inaintea ta
stai linistit nu esti siguru care se chinuie ptr ursu lui, de unde sti ca nu e la fel si in cazu meu?
in legatura cu nuanta de gri...ca nemtii au numit-o intr-un fel n-o face cu nimic special
stai linistit urmaresc de ani buni forumul dar mi-am pierdut contul, dar din nou nu vad relevanta
cele bune si spor !

Last edited by 11alex; 17-01-12 at 01:42.
11alex is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 01:25   #20
GaLu_Bv

Stage 5
 
GaLu_Bv's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 442
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

ce sa zic? stiu masina....e frumoasa.....arata bine....se vede ca ai grija de ea.....sa ai si in continuare cum ai avut si pana acum.....si orice ai nevoie vreodata sa repari la ea sti unde ma gasesti.....sa o stapanesti sanatos si fara accidente si la vara abia astept sa o conduc.....
GaLu_Bv is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 01:37   #21
aprilia_sr

Stage 5
 
aprilia_sr's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 324
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

11alex: Denumirea culorii nu e cu nimic mai speciala din cauza numelui.....dar...arata un pic mai bine decat o face sa sune '' gri sobolan'' ...
Daca ai nevoie vreodata te pot ajuta in a-ti recupera contul...de obicei e destul de simplu...atata timp cat inca tii minte mail-ul pe care a fost inregistrat contul 4tuning ...si parola mailului bineinteles.....in cazul in care le-ai pierdut pe amandoua simultan...pot sa zic ca inteleg.
Nu am gasit poze cu masina ta....as fi curios,nu ai prezentat-o pe-aici ?
La fel si tie,spor!






Mersi Dani...sa speram ca o sa vin doar in vizita sau la gratare...nu la reparatii....la...imbunatatiri

Last edited by aprilia_sr; 17-01-12 at 01:40.
aprilia_sr is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 01:40   #22
GaLu_Bv

Stage 5
 
GaLu_Bv's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 442
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

am uitat sa pun ghilimelele la "reparatie"......... )
stiu ca nu ai ce sa repari la ea.....
dar pe langa gratare........vom "repara" si la ea....
GaLu_Bv is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 01:46   #23
11alex

Stage 4
 
11alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 191
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

Quote:
Originally Posted by aprilia_sr View Post
11alex: Denumirea culorii nu e cu nimic mai speciala din cauza numelui.....dar...arata un pic mai bine decat o face sa sune '' gri sobolan'' ...
Daca ai nevoie vreodata te pot ajuta in a-ti recupera contul...de obicei e destul de simplu...atata timp cat inca tii minte mail-ul pe care a fost inregistrat contul 4tuning ...si parola mailului bineinteles.....in cazul in care le-ai pierdut pe amandoua simultan...pot sa zic ca inteleg.
Nu am gasit poze cu masina ta....as fi curios,nu ai prezentat-o pe-aici ?
La fel si tie,spor!

Mersi Dani...sa speram ca o sa vin doar in vizita sau la gratare...nu la reparatii....la...imbunatatiri
prezentata nu e, dar e o poza pe forum

cand prezinti o masina pe un forum in general trebuie sa te astepti si la critici .cu toate ca nu cred ca am criticat masina intr-un fel

Last edited by 11alex; 17-01-12 at 02:06.
11alex is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 02:03   #24
aprilia_sr

Stage 5
 
aprilia_sr's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 324
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

Evident,asta si astept...laude,critici,pareri sincere ..... criticile chiar pot fi de mare ajutor uneori.....
aprilia_sr is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 02:27   #25
aprilia_sr

Stage 5
 
aprilia_sr's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 324
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

Acum cateva zile natura a lucrat grav impotriva mea si din peisaj de toamna totul a devenit alb in scurt timp......masina bineinteles,a ramas la 10 minute de casa acoperita intr-un morman de zapada.....de atunci de fiecare data trec pe langa ea si ma simt prost pentru locul gol din garaj.

Daca ar stii posesorii de E 30 din romania pe ce strada sunt nevoit sa duc masina acasa,cu siguranta as auzi numai ''lucruri de bine'' .... ca sa va dati seama parcurg 200 m in 10 minute....si mereu cand ninge,strada devine din drum off-road in inpracticabila,fiind in...foarte..rampa... e chiar trist si bataie de joc....dar hey...Salut Romania!
......................................... https://www.youtube.com/watch?v=SplpHzFLrPs
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	14012012150.jpg
Views:	358
Size:	719.8 KB
ID:	2296454   Click image for larger version

Name:	14012012151.jpg
Views:	270
Size:	415.1 KB
ID:	2296455   Click image for larger version

Name:	04062011623.jpg
Views:	492
Size:	836.4 KB
ID:	2296456  


Last edited by aprilia_sr; 17-01-12 at 02:36.
aprilia_sr is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 02:29   #26
Provenzano


Stage 5
 
Provenzano's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 4,451
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[BMW]
[4Wheels]
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

cam asta e strada pe care staihttps://www.youtube.com/watch?v=SplpHzFLrPs
Provenzano is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 02:53   #27
11alex

Stage 4
 
11alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 191
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

cea mai nenorocita piatra cubica pe zapada, gume de iarna ai? pune-i niste greutate pe spate
11alex is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 12:22   #28
aprilia_sr

Stage 5
 
aprilia_sr's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 324
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

11alex: Nu am vrut sa-mi iau gume de iarna in ideea de a nu ma da cu masina pe vreme dinasta.......dar m-a prins ninsoarea intr-o seara...si aia a fost
aprilia_sr is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 18:33   #29
sek00
Renault Driver

Stage 5
 
sek00's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 338
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

Frumos exemplar , ai grija de el !!!
sek00 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-12, 19:43   #30
Cataaa_

Stage 5
 
Cataaa_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,772
Member of:
[VW]
[Nissan]
Default Re: Bmw E30 M-Tech 2

tu ai 200m de piatra cubica , eu am 700m de pietris , o strada plina de gropi.. si o suspensie care si pe asfalt ma arunca din scaun ... eu zic ca esti norocos .
Bafta cu masinuta
__________________
The best part of falling still is getting back up again - by David Belle
Cataaa_ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -