Salutare lume, ma numesc Gerhard. Dupa o perioada destul de lunga, in sfarsit mi-am implinit un vis, si mi-am cumparat un e36 cabrio..
Masina este 318is, fabricatie 1994. Din pacate proprietarul vechi nu prea a avut grija de masina, asa ca o sa am de lucru la ea, dar in cateva luni ( sper pana ce ii vine sezonul ) o fac sa arate mult mai bine ca in prezent.
Momentan am doar o poza, dar voi reveni cu altele