Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Cabrio Black-Jack (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/418336-e36-cabrio-black-jack.html)

Gerhard_1300 03-01-15 17:42

E36 - Cabrio Black-Jack
 
1 Attachment(s)
Salutare lume, ma numesc Gerhard. Dupa o perioada destul de lunga, in sfarsit mi-am implinit un vis, si mi-am cumparat un e36 cabrio..
Masina este 318is, fabricatie 1994. Din pacate proprietarul vechi nu prea a avut grija de masina, asa ca o sa am de lucru la ea, dar in cateva luni ( sper pana ce ii vine sezonul ) o fac sa arate mult mai bine ca in prezent.
Momentan am doar o poza, dar voi reveni cu altele :)

Swamp Boy 05-01-15 22:15

Re: E36 - Cabrio Black-Jack
 
Frumoasa pisica , bun venit in club


All times are GMT +2. The time now is 23:07.

- Copyright 2026 4Tuning