Pai..probabil doar plafon negru lucios ,in rest are de toate,zic eu

Ca sonorizare masina are 8 boxe hertz ,un subwoofer destul de mare.
Exterior are pachet M,suspensie reglabila KW pe inaltime si duritate,pleoape,angel eyes aftermarket,jante 19'',ornament la evacuare sa arate si ea decent,grile cromate,embleme carbon..nu stiu ce as putea sa i mai fac

Sunt adeptul tuningului simplu