Acum cateva poze cand au inceput modificarile....
-Motor 2.0 24v,M52
-Interior de piele Recaro
-Volan MOMO Corse
-bara fata M bara spate M
-Proiectoare,ploapa luneta,ploapa faruri
-Traseu evacoare 2.5.....etc.
Şmecheră culoarea,jantele...dar totuşi de ce nu ai păstrat RC-urile să le fi vopsit interiorul laguna seca şi buza polish?
Baftă in continuare cu mītza arată intr-un mare fel !
wows, lsb e culoarea mea favorita la bmw ( indiferent de model). Ar trebui sa iti lasi bbsurile alea , si sa i faci un polish neaparat la faruri si stopuri ( o sa se vada diferenta ). In rest big up, asteptam niste poze profi
Jantele le-am schimbat ca le-am facut praf....am sudat 2 pe fata si am preferat sa le dau.....pragurile nu sunt montate invers,asa sunt ele daca va uitati mai bine o sa observati ca sunt pana sus in babdou....multumesc mult pt aprecieri!
Jantele le-am schimbat ca le-am facut praf....am sudat 2 pe fata si am preferat sa le dau.....pragurile nu sunt montate invers,asa sunt ele daca va uitati mai bine o sa observati ca sunt pana sus in babdou....multumesc mult pt aprecieri!