Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E90 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/287248-e90.html)

Puya123123 07-11-11 23:17

E90
 
8 Attachment(s)
So...am revenit la bmw..am achizitionat un 320d e90..las pozele sa vorbeasca

Cristi.megane 08-11-11 07:31

Re: E90
 
felicitari pentru achizitie , ii sta nemaipomenit de bine incaltat cu jantele astea.

CatalinM6 08-11-11 10:34

Re: E90
 
Frumoasa masina...Felicitari pentru achizitie!
Ai tradat grupul vag?
:)

B88VXL 08-11-11 11:24

Re: E90
 
felicitari. arata chiar foarte bine

Puya123123 08-11-11 11:57

Re: E90
 
La VAG am renuntat de cand am luat subaru..:)) ca pentru ala am renuntat la golf :D Multumesc pt aprecieri :X

JusT_SaY_BoBo 08-11-11 13:47

Re: E90
 
o adevarata frumusete:-)
ceva planuri de viitor?
sa o stapanesti sanatos!

Puya123123 08-11-11 15:04

Re: E90
 
5 Attachment(s)
Pai..probabil doar plafon negru lucios ,in rest are de toate,zic eu :)
Ca sonorizare masina are 8 boxe hertz ,un subwoofer destul de mare.
Exterior are pachet M,suspensie reglabila KW pe inaltime si duritate,pleoape,angel eyes aftermarket,jante 19'',ornament la evacuare sa arate si ea decent,grile cromate,embleme carbon..nu stiu ce as putea sa i mai fac :) Sunt adeptul tuningului simplu :)

Puya123123 07-12-11 00:36

Re: E90
 
1 Attachment(s)
Deliric e de vina !

DTH 07-12-11 00:37

Re: E90
 
EU SUNT DE VINĂ ! :dance:

DEVIL's Style 09-12-11 18:46

Re: E90
 
Quote:

Originally Posted by Puya123123 (Post 4763682)
Deliric e de vina !


Poti sa dai mai multe detalii despre sistemul de sunet hertz? amplificator folosit si ce model de hertz ai folosit?

cristy7610 13-12-11 13:54

Re: E90
 
super tare masina.o intrebare..cat te-a costat suspensia si cum se comporta la denivelari?inainte am avut un opel si aveam suspensie sport ta-technix si nu era asa rigida...parca as vrea sa o mai cobor si eu dar nu sunt hotarat la ce marca ..

Puya123123 13-12-11 16:23

Re: E90
 
Eu asa am luat masina din Germania,nu am idee cat a facut suspensia,sau ce model de boxe hertz am,se vede doar scrisul de pe ele :) Oricum,volum la maxim,se aude impecabil ! Sunt super multumit de colivie

browser 14-12-11 16:24

Re: E90
 
Neahhh naspa masina nu mi place beahh :)))

Puya123123 15-12-11 20:56

Re: E90
 
Frumoase rau masinile astea urate:))) Nici mie nu mi place a ta ! :))

Marian_nebunu 15-12-11 22:48

Re: E90
 
BOMBA CU CEAS :D :D :D :D


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning