Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-07-10, 10:36   #256
sYdanyel
2 Roti

Stage 5
 
sYdanyel's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 945
Member of:
[2 Roti]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by Bmwaldo View Post
ba nene plimba copii acum cat sunt tineri ca pe urma poate-ti fierbe
Bmwaldo dar ce te f... pe tine grija ca plimba copii ? :d asa liviu?
sYdanyel is offline  
Old 20-07-10, 13:12   #257
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Bmwaldo

Quote:
Originally Posted by Bmwaldo View Post
domnisoarei pe la gura, tie pe la maini ....
Ai probleme... ai vre-o treaba cu domnioara?! de t-a deranjat atat? si daca te uiti atet sunt oltean... deci pe aicisia pe la tara la noi se foloseste "lu` domnisoara" nu " domnisoarei"... si cum ai facut tu calculele ca mi-ar fi ramas mie ceva pe la maini?!sunt tare curios...
Eu te rog sa iti vezi de ale tale si sa nu mai cauti carcota... ca nu te-am jignit,nu m-am luat de tine in nici un fel si pe deasupra nu ne tragem nici de sireturi... asa taran prost incult cum ma vezi tu,eu sunt educat si cu mult bun simt,fata de tine cel putin,cu MULT!

Apropo... ce am scris eu in postul ala era caterinca.. dar de vede ca u ai o viata prea serioasa si esti prea stresat de viata cotidiana si monotona pe care o duci ca sa iti dai seama!
Bafta!

Restu` e CanCan!
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline  
Old 20-07-10, 13:27   #258
D_a_N_i

Stage 4
 
D_a_N_i's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 233
Member of:
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: E36 - coupe tex

nu mai stricati frate topicul la om face ce vrea e masina lui.nu cred ca este problema ta pe cine plimba sau ca sunt posturi inutile.oare vrei si tu o tura cu tex'u de te tot bagi pe aici??liviule nu te-am mai vazut nici pe la south.bafta cu masina
D_a_N_i is offline  
Old 20-07-10, 14:08   #259
CT.20.KTL

Stage 3
 
CT.20.KTL's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 149
Default Re: E36 - coupe tex

sharkylete lasa`l ... nu baga in seama toate porcariile,e inutil. ar trebuii sa ia la rand tot forumul asta sa vada de cate ori era supozitor.. doar pt ca poate viata lui era forumul asta.. sau se simtzea marginalizat si cauta si el anturaj. Salut

Totusi sa revenim On Topic.
CT.20.KTL is offline  
Old 20-07-10, 16:49   #260
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: Bmwaldo

Quote:
Originally Posted by sharkylete View Post
Ai probleme... ai vre-o treaba cu domnioara?! de t-a deranjat atat? si daca te uiti atet sunt oltean... deci pe aicisia pe la tara la noi se foloseste "lu` domnisoara" nu " domnisoarei"... si cum ai facut tu calculele ca mi-ar fi ramas mie ceva pe la maini?!sunt tare curios...
Eu te rog sa iti vezi de ale tale si sa nu mai cauti carcota... ca nu te-am jignit,nu m-am luat de tine in nici un fel si pe deasupra nu ne tragem nici de sireturi... asa taran prost incult cum ma vezi tu,eu sunt educat si cu mult bun simt,fata de tine cel putin,cu MULT!

Apropo... ce am scris eu in postul ala era caterinca.. dar de vede ca u ai o viata prea serioasa si esti prea stresat de viata cotidiana si monotona pe care o duci ca sa iti dai seama!
Bafta!

Restu` e CanCan!
sharky acum am vazut ca esti oltean!!! tot din jud valcea sunt si parintii mei! deci..ma simt oltean si-mi plac oltenii..bineee,mai mult oltencele hot! in august vin la olanesti,opresc in valcea sa vb! bafta! pe Bmweu nu-l lua'n seama ca-i limitat..la 6900 ca are soft!
liviu tex is offline  
Old 20-07-10, 16:52   #261
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by D_a_N_i View Post
nu mai stricati frate topicul la om face ce vrea e masina lui.nu cred ca este problema ta pe cine plimba sau ca sunt posturi inutile.oare vrei si tu o tura cu tex'u de te tot bagi pe aici??liviule nu te-am mai vazut nici pe la south.bafta cu masina
salut DANY! n-am mai fost vreo doua saptamani,am avut ceva probleme! vineri vin pe fundeni,vb la telefon! bafta!
liviu tex is offline  
Old 20-07-10, 16:55   #262
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by by_edu View Post
Salut domnu Liviu ! Niste poze cand mai faci masinii ?

Toate cele bune !
cand o sa-mi cumpar aparat foto! nu am,l-a stricat fica'mea! salut
liviu tex is offline  
Old 20-07-10, 17:16   #263
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by Bmwaldo View Post
ba nene plimba copii acum cat sunt tineri ca pe urma poate-ti fierbe
bmweule ma minunezi,esti o finete de baiat,nici nu stiu cu ce sa te compar,te-as compara totusi cu..zewa!
liviu tex is offline  
Old 20-07-10, 17:30   #264
Bmw \\\ M

Stage 1
 
Bmw \\\ M's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 11
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
salut,sunt liviu sunt nou pe site si vreau sa va prezint''pisica'' mea!am investit ceva banuti in ea,i-am investit cu drag si daca mi-as mai cumpara inca una as lua-o de la capat!!
Foarte frumoasa pisica ta ,bravo ai facut ceva de bun gust .
Bmw \\\ M is offline  
Old 20-07-10, 17:42   #265
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
bmweule ma minunezi,esti o finete de baiat,nici nu stiu cu ce sa te compar,te-as compara totusi cu..zewa!
Stai linistit, n-ai grad de comparatie, te ataci de pomana, nu vezi ca ti-am mai adus niste fani ??
Bmwaldo is offline  
Old 20-07-10, 18:11   #266
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by Bmwaldo View Post
Stai linistit, n-ai grad de comparatie, te ataci de pomana, nu vezi ca ti-am mai adus niste fani ??
wooooooooooooooooow ce e aici ))))

eu zic sa va bagati la un counter strike ))) si sa jucati cu cutitele =)))))))))TOTI=))
Marian_nebunu is offline  
Old 20-07-10, 18:15   #267
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by Bmwaldo View Post
Stai linistit, n-ai grad de comparatie, te ataci de pomana, nu vezi ca ti-am mai adus niste fani ??
bai coclitule tu chiar vrei sa ne suparam? cand te-am sunat azi te pisasei pe tine si acum ai prins glas? asta'i ultima postare pe care ti-o mai adresez ca nu discut cu redusi mintal! ai aere de vedeta tu,vb numai de autografe de fani de aplauze si tu n-ai o chiftea'n burta! nu mai scrie nimic ca ne certam!!!
liviu tex is offline  
Old 20-07-10, 18:16   #268
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
wooooooooooooooooow ce e aici ))))

eu zic sa va bagati la un counter strike ))) si sa jucati cu cutitele =)))))))))TOTI=))
cu cine ma sa ma bag,cu asta care are 30 kg imbracat? vb si el ca'l protejeaza tastatura!! salut VALORES!
liviu tex is offline  
Old 20-07-10, 19:58   #269
CT.20.KTL

Stage 3
 
CT.20.KTL's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 149
Default Re: E36 - coupe tex

ai trezit bestia din tine Liviule ? )) Hai gata ... nu`l mai baga in seama. oricum ... imi place cum l`ai abordat. )))
CT.20.KTL is offline  
Old 20-07-10, 22:12   #270
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by CT.20.KTL View Post
ai trezit bestia din tine Liviule ? )) Hai gata ... nu`l mai baga in seama. oricum ... imi place cum l`ai abordat. )))
nu-mi place si nici nu caut cearta dar nu ma freca aiurea,mai ales cand nu te bag in seama! nu stiu de unde plm a aparut asta!!!
liviu tex is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -