Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-07-10, 19:12   #301
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by AlexCt View Post
OF TOPIC: Prezonel,stai cuminte baietel,mai usor cu jignirile,nu te mai umfla atat pui de zmeu ce esti.
Eu am zis, daca tu te-ai simtit... nu e vina mea... Si "prezonel" sa-i zici cui vrei tu ca nu ne tragem de sireturi. S-a inteles? Sper ca nu trebuie sa mai repet odata... N-am nimic cu tine, dar ma enerveaza ca ai inceput cu flame aiurea, te iei cu toata lumea in dinti aici, parca ai castiga ceva daca enervezi pe vreunu din noi sau poluezi topicu omului.
__________________
Ex: '98 Daewoo Tico SX -> sold!
Ex: '00 Daewoo Cielo Hatchback -> sold!

Now: '01 VW Golf variant -> no topic
B-99-SAA is offline  
Old 22-07-10, 19:19   #302
AlexCt

Stage 2
 
AlexCt's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 69
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by B-99-SAA View Post
Eu am zis, daca tu te-ai simtit... nu e vina mea... Si "prezonel" sa-i zici cui vrei tu ca nu ne tragem de sireturi. S-a inteles? Sper ca nu trebuie sa mai repet odata... N-am nimic cu tine, dar ma enerveaza ca ai inceput cu flame aiurea, te iei cu toata lumea in dinti aici, parca ai castiga ceva daca enervezi pe vreunu din noi sau poluezi topicu omului.
Nu ne tragem de sireturi a ? Da ce-s cu jigniri deastea ? Hai gata ca iar suntem off topic.
AlexCt is offline  
Old 22-07-10, 19:19   #303
AlexCt

Stage 2
 
AlexCt's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 69
Exclamation Re: E36 - coupe tex

Tex cand vii la mare ?
AlexCt is offline  
Old 22-07-10, 20:19   #304
CT.20.KTL

Stage 3
 
CT.20.KTL's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 149
Exclamation Re: E36 - coupe tex

Buna asta .... =)))))) Pe nici un thread n-am mai vazut asa cv. ar trebuii sa vi se acorde cate un premiu ptr treaba asta. ))))))))
CT.20.KTL is offline  
Old 22-07-10, 21:23   #305
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by AlexCt View Post
Tex cand vii la mare ?
s-ar putea sa vin maine dupa amiaza! nu stiu sigur..
liviu tex is offline  
Old 22-07-10, 21:29   #306
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by CT.20.KTL View Post
Buna asta .... =)))))) Pe nici un thread n-am mai vazut asa cv. ar trebuii sa vi se acorde cate un premiu ptr treaba asta. ))))))))
da, premiu PULItzer! daca are cineva chef de cearta sa se inscrie aici ca o sa beneficieze de ea din plin! ciudat,pt ca mie chiar nu-mi place sa am discutii d'astea in contradictoriu si atunci cand am deschis thread'ul asta am facut-o pt ca,credeam ca aici sunt multi pasionati de bmw'uri si nu de racaiala d'asta proasta! bafta!
liviu tex is offline  
Old 22-07-10, 21:53   #307
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by B-99-SAA View Post
Bai nene, sa-mi bag... ce pielea mea poluati ma topicu omului??? Am intrat si io sa vad ce face omu, o poza doua, si surpriza... doi prosti (ca nam cum sa le zic altfel) se joaca cu tastatura si habar n-au cum arata un prezon! Duceti-va ma in jungla sau pe alte site-uri cu reduceri pt handicapati mintal! Cine se simte sa zica ceva... (unu s-a retras ca l-a luat Liviu tare, celalalt vad ca tot continua..)

ON TOPIC: Bah frumoasa pisica, daca tot ai adus vorba vreau si io o tura cand mai treci prin Carrefour p-acolo... poate iti iei si aparat foto cu ocazia asta Bafta!
pe unde stai? trimite-mi pe privat adresa si trec pe la tine maine seara sa-ti vad ''bestia''!
liviu tex is offline  
Old 22-07-10, 22:39   #308
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
pai trec prin vl ca merg la Olanesti! facem un e36 meeting ad-hoc! p.s.ce-ti face baietelu'?
Junioru' e activ mereu......nu se satura deloc de mancare Deja la 2luni are aproape 7kg, fata de 4,2kg cand avea cand a venit pe lume.....
Sharky, nu breee, n'a nimic de vorbit cu omu' secret sau mai stiu eu......eu am crezut ca poate ajunge el la Sibiu la tine, si d'aia am zis ca poate ajunge si pe la Valcea
Muuuult mai bine daca ne vedem toti 3.


App Liviu, rezervari se mai fac ? ? ?
GOGU_VL is offline  
Old 22-07-10, 23:23   #309
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Junioru' e activ mereu......nu se satura deloc de mancare Deja la 2luni are aproape 7kg, fata de 4,2kg cand avea cand a venit pe lume.....
Sharky, nu breee, n'a nimic de vorbit cu omu' secret sau mai stiu eu......eu am crezut ca poate ajunge el la Sibiu la tine, si d'aia am zis ca poate ajunge si pe la Valcea
Muuuult mai bine daca ne vedem toti 3.


App Liviu, rezervari se mai fac ? ? ?
sa moara mama,eu aveam 7kg la 5 ani!!e activ? sa-l vezi pe la 2-3 ani ca-i mai rapid decat BMW'ul! pai Sharky nu-i tot din Valcea?? toti trei facem si noi poze,alea alea! da frate,se fac!
liviu tex is offline  
Old 22-07-10, 23:28   #310
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
sa moara mama,eu aveam 7kg la 5 ani!!e activ? sa-l vezi pe la 2-3 ani ca-i mai rapid decat BMW'ul! pai Sharky nu-i tot din Valcea?? toti trei facem si noi poze,alea alea! da frate,se fac!
asa slabut erai mah? i-ar trebui o sedinta foto la pisica ta si la rezervari sunt pe lista, ma tii minte. ai PM de la mine

@jm3k3rd3mik: sa-ti traiasca ala mic!
B-99-SAA is offline  
Old 23-07-10, 00:54   #311
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Arrow Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Junioru' e activ mereu......nu se satura deloc de mancare Deja la 2luni are aproape 7kg, fata de 4,2kg cand avea cand a venit pe lume.....
Sharky, nu breee, n'a nimic de vorbit cu omu' secret sau mai stiu eu......eu am crezut ca poate ajunge el la Sibiu la tine, si d'aia am zis ca poate ajunge si pe la Valcea
Muuuult mai bine daca ne vedem toti 3.


App Liviu, rezervari se mai fac ? ? ?
Chiar frate.. 7 Kg sunt betoon( sa iti traiasca sanatos si fericit).. sa vezi u ce palmi iti da ala micu` peste 5 6 ani cand nu il iei cu masina.. ))
Era vorba sa ne vedem la Olanesti poze alea alea .. poate mai luom pe careva cu pisica .. gen shoby sau gasim noi sa fim un mic e36 meeting



Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
sa moara mama,eu aveam 7kg la 5 ani!!e activ? sa-l vezi pe la 2-3 ani ca-i mai rapid decat BMW'ul! pai Sharky nu-i tot din Valcea?? toti trei facem si noi poze,alea alea! da frate,se fac!
Ba da, din VL sunt dar facultate raci draci...

Restu` e CanCan!
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline  
Old 23-07-10, 10:14   #312
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
sa moara mama,eu aveam 7kg la 5 ani!!e activ? sa-l vezi pe la 2-3 ani ca-i mai rapid decat BMW'ul! pai Sharky nu-i tot din Valcea?? toti trei facem si noi poze,alea alea! da frate,se fac!
Pai frate, iti da'i seama.....daca la nastere a avut 4,2kg, de stia si portarul de el ziceau alea prin maternitate ca de 2ani nu s'a mai nascut un bebe asa mare
Oricum mai e ceva vreme pana cand ajungi pe meleagurile noastre
Si Sharky, vedem noi ce si cum.
GOGU_VL is offline  
Old 25-07-10, 22:25   #313
crysty.bobok

Stage 5
 
crysty.bobok's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 3,948
Default Re: E36 - coupe tex

Paparatiiiiiiiiiii
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	TEX.jpg
Views:	372
Size:	316.0 KB
ID:	1582920  
crysty.bobok is offline  
Old 25-07-10, 23:01   #314
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by crysty.bobok View Post
Paparatiiiiiiiiiii
pai da ma,ca eu sunt vedeta,ma cunoaste toata lumea care m-a vazut la radio!ms pt poza!!
liviu tex is offline  
Old 26-07-10, 12:39   #315
sYdanyel
2 Roti

Stage 5
 
sYdanyel's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 945
Member of:
[2 Roti]
Default Re: E36 - coupe tex

salut liviu.. n`am mai tinut legatura , ca`m fost plecat de miercuri pana azi mi`se pare mai frumoasa masina te`am vaz. azi veneam de la mare eram aproape de fast food`ul ala din afm , ai schimbat jantele? mi`se pareau altfel
P.S.: nr de la masina familiei (viitoarea masina a mea) e if 04 puy un bmw e90 poate ne mai vedem
P.S.1: mai trimiti pm`u ala) ? ca nu mai am rabdare
__________________
sYdanyel is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -