Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - coupe tex (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/175104-e36-coupe-tex.html)

liviu tex 08-03-10 21:28

E36 - coupe tex
 
10 Attachment(s)
salut,sunt liviu sunt nou pe site si vreau sa va prezint''pisica'' mea!am investit ceva banuti in ea,i-am investit cu drag si daca mi-as mai cumpara inca una as lua-o de la capat!!

keemo 08-03-10 21:30

Re: e36 coupe tex
 
frumoasa masina ,felicitari ,se vede ca ai investit ceva banuti in ea ,presupun ca o sa continuii sa faci treaba asta. Ar trebui completat kit'ul ala de M , gen praguri ,bandouri ,bara spate...
Sa o stapanesti sanatos in continuare,fara incidente..

btw ,ce motor are ?

plictisit 08-03-10 21:31

Re: e36 coupe tex
 
e frumoasa dar eu as scapa de sigla aia cu m3 de pe spate, si alte detalii mai poti sa ne spui despre masina ? an motor km etc

liviu tex 08-03-10 21:38

Re: e36 coupe tex
 
as completa si cu un motor m3 dar sa mai vina banutiiii! 320 este acum,'94 fabricata si km..nu conteaza! merge ca una care are 100 km! sigla este target-ul!! eram sigur ca o sa va luati de ea!

bhp99 08-03-10 21:51

Re: e36 coupe tex
 
Orice BMW de multi km se comporta ca unul de 100km pentru ca ei au facut masini rezistente . Oricat ai fortao greu o distrugi . Sigla aceea m3 nu prea merge.. chiar daca masina are kit m3 . In rest este totul ok . Bafta in continuare cu ea .

PDV_1989 08-03-10 21:57

Re: e36 coupe tex
 
Arata bine masina. Nu i-ar strica pragurile si bandourile de M. Daca ai de gand sa ii pui motor de M nu ai de ce scoate sila. Momentan este pe calea de a fi replica M.

iondarie 08-03-10 22:10

Re: e36 coupe tex
 
sa o stapanesti sanatos si fara incidente... subscriu la sigla de M de pe spate :P si ca o parere personala cred ca ar da mult mai bine fara pleoape :D

liviu tex 08-03-10 22:14

Re: e36 coupe tex
 
suntem un popor de oameni atenti si critici! nu ma deranjeaza,dar...sa trecem peste!! azi i-am facut pozele si sincer m-am gandit sa-i dau sigla aia jos,da' sunt comod si uneori lenes!

liviu tex 08-03-10 22:15

Re: e36 coupe tex
 
multumesc la toti!

liviu tex 08-03-10 22:26

Re: e36 coupe tex
 
bandouri si praguri daca aveti astept un nr de tel!!p.s. cat am fumat o tigara am dat sigla jos..

sprinter 08-03-10 23:54

Re: e36 coupe tex
 
Draguta masina ... sa o stapanesti sanatos si fara incidente... fac o lista cu plusuri si minusuri in opinia mea, sper sa nu deranjeze.

Plusuri: Suspensia, xenon ul proiectoare + faza scurta, farurile & proiectoarele smoked, eleronul, jantele, stopurile & folia

Minusuri:Plasa de buzau din bara fata!neaparat trebuie schimbata cu una oem & tunele de aer strica mult din aspectul masinii, toba japan, stickerele in excees, farurile as fi mers pe unele oem cu angel eyes ccfl, mai ales ca ai pus xenon, la depo-urile care le ai acum se vad ciudat angel urile... si nu sunt mare fan colant pe masina, as fi vopsit plafonul & capota in negru lucios, dar e ok si asa daca este calitativ colantul. L as fi vopsit in negru lucios pentru simplul fapt ca se completa perfect cu folia de pe geamuri..

Pe viitor banuiesc ca vrei sa completezi pachetul M, sau asa banuiesc... multa bafta!

liviu tex 09-03-10 10:04

Re: E36 - coupe tex
 
plasa din bara e rapita,nu-i de buzau,toba japan e din carbon si se aude super bine si despre faruri cre'ca daca puneam OEM imi spunea cineva de ce n-am pus DEPO!si imi plac mai mult angels'urile astea decat celelalte neon! multumesc oricum ssprinter!!

Caius TM 09-03-10 10:11

Re: E36 - coupe tex
 
nici mie nu-mi plac stickere alea de pe usi ..

nu ar fi mai okay sa faci pleoapele rosii ? sa imbine masca cu aripiile? doar o parere...

bafta multa si sa ai parte de ea!

Darkside_89 09-03-10 11:10

Re: E36 - coupe tex
 
Super pisica,se vede ca ai investit bani in ea,a iesit un super exemplar de e36.

lopezz 09-03-10 11:31

Re: E36 - coupe tex
 
arata foarte bine masinuta ..in vara acum dupa bac . dupa ce il iau doamne ajuta .ma reprofilez si eu pe bmw si tot un 320i as vrea un vanos . dar nu prea sunt bani sunt limitat la 2500 in banii astia il gasesc inmatriculat ? si stok sa fie .dar sa ilg asesc .ins tare buna .saud aka nu .nemtii raman singura solutie ..ce numi place la a ta sunt stopurile kre dupa parerea mea dadeau bine triplele dadea mai clasic.oricum gusturile nu se discuta si nu sunt in masura sa comentez


All times are GMT +2. The time now is 04:47.

- Copyright 2024 4Tuning