Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-06-10, 18:00   #211
Creolita

Stock
 
Creolita's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 3
Default Re: E36 - coupe tex

Hello, kittenish! (If the car is your cat, I understand that you're the kitten.):d. I hope you succeed to live your own life and not one that you will like other people.....referitor la masina....no comment.because I do not know about cars. bye bye...
Creolita is offline  
Old 15-06-10, 20:59   #212
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by Creolita View Post
Hello, kittenish! (If the car is your cat, I understand that you're the kitten.):d. I hope you succeed to live your own life and not one that you will like other people.....referitor la masina....no comment.because I do not know about cars. bye bye...
ooohoooo! iata ca avem o englezoaica printre noi!! pai daca nu sti despre masini de ce ai comentat aici? cre' ca ai vrut sa intri pe face book si'ai nimerit prost! creolita..p.s. nu stiai cum sa-ti demonstrezi cunostintele acumulate la oxford? sau ti-au murit laudatorii??
liviu tex is offline  
Old 16-06-10, 00:58   #213
oxyde

Stage 2
 
Join Date: May 2010
Posts: 43
Default Re: E36 - coupe tex

Superb coupeul, tot respectul pt. ce ai facut cu pisi si la cati mai multi km fara incidente. Sper si eu sa iasa ceva frumos din a mea.
Te salut
oxyde is offline  
Old 22-06-10, 22:31   #214
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

o poza de la e36 meeting! care pt mine s-a incheiat mai repede..din pacate!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_0677.JPG
Views:	504
Size:	165.5 KB
ID:	1530850  
liviu tex is offline  
Old 29-06-10, 12:52   #215
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

m-am tot chiombat p'aici pe forum si am ajuns la o concluzie! a mea,e cea mai frumoasa!! tot modest am ramas! eheee!
liviu tex is offline  
Old 29-06-10, 12:58   #216
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
m-am tot chiombat p'aici pe forum si am ajuns la o concluzie! a mea,e cea mai frumoasa!! tot modest am ramas! eheee!
Hahahahha d aia m-ai intrebat care e a mea? )
sprinter is offline  
Old 29-06-10, 13:00   #217
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by sprinter View Post
Hahahahha d aia m-ai intrebat care e a mea? )
da frate,am simtit o amenintare..timida,in ceafa!
liviu tex is offline  
Old 29-06-10, 13:02   #218
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
da frate,am simtit o amenintare..timida,in ceafa!
Lasa ca il iau intr o zi pe john si facem un drum pana la voi acolo sa fie amenintarea mai mare
sprinter is offline  
Old 29-06-10, 13:21   #219
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

anuntati-ma cu cateva zile inainte,sa am timp sa-i mai''trag''un polish! mi-ar place zau! poate ne vedem intr-o seara prin Romana...s-o mai admirati si voi!!P.S.lumea'mi spune modestu'! asa o fi? nu stiu nu stiu cre' ca nu stiu!
liviu tex is offline  
Old 29-06-10, 13:39   #220
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
anuntati-ma cu cateva zile inainte,sa am timp sa-i mai''trag''un polish! mi-ar place zau! poate ne vedem intr-o seara prin Romana...s-o mai admirati si voi!!P.S.lumea'mi spune modestu'! asa o fi? nu stiu nu stiu cre' ca nu stiu!
Te anuntam cu o saptamana inainte ca sa ai timp sa o aranjezi sa mai imbraci ceva in carbon, o janta, o antena, o atentie, o maslina . Ne vedem cu cea mai mare placere, cu florin m-am mai intersectat, vorbeste cu el si poate convocam o intalnire asa intr o seara, da sa nu ploua. Ma daca asa zice lumea, inseamna ca asa si e
__________________

BMW Motorsport

Tractiunea spate e la fel de periculoasa pe cat de prost, ingamfat si dornic de afirmare este soferul...
sprinter is offline  
Old 29-06-10, 17:30   #221
Florin F L R

Stage 3
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 162
Post Re: E36 - coupe tex

O sa iesim ku siguranta dar sa ne mai lase nitel ploile astea....Poate facem la noi aici un gratar...si la un sprit sa mai glumim nitel pe seama asta!!!!
Florin F L R is offline  
Old 04-07-10, 11:22   #222
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by Florin F L R View Post
O sa iesim ku siguranta dar sa ne mai lase nitel ploile astea....Poate facem la noi aici un gratar...si la un sprit sa mai glumim nitel pe seama asta!!!!
al dreacu,tu cu gandu' la mancare si bautura! ce sa glumim,ca eu vb serios!!
liviu tex is offline  
Old 06-07-10, 17:02   #223
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - coupe tex

azi mi-a intrat apa la calculator,am vb cu sprinter m-a mai invatat cate ceva despre problema asta[nu ca n-as sti] si m-am apucat de treaba! sa-l scot din locul lui de acolo,sa ma uit cu mare atentie la el sa vad daca are apa sau umezeala pe dansu'! avea ceva broboane de apa pe carcasa aia,condens cred si eu am tras concluzia ca are si prin'untru! da' l-am lasat asa si vad ca merge acum! da' surpriza unde este,atentiune Sprinter,printr-un truc numai de mine stiut a devenit M3[LA PUTERE MA REFER] siiiiii,biturbo,eu cre' ca sare de 400 de cai! vise...
liviu tex is offline  
Old 06-07-10, 17:59   #224
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: E36 - coupe tex

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
azi mi-a intrat apa la calculator,am vb cu sprinter m-a mai invatat cate ceva despre problema asta[nu ca n-as sti] si m-am apucat de treaba! sa-l scot din locul lui de acolo,sa ma uit cu mare atentie la el sa vad daca are apa sau umezeala pe dansu'! avea ceva broboane de apa pe carcasa aia,condens cred si eu am tras concluzia ca are si prin'untru! da' l-am lasat asa si vad ca merge acum! da' surpriza unde este,atentiune Sprinter,printr-un truc numai de mine stiut a devenit M3[LA PUTERE MA REFER] siiiiii,biturbo,eu cre' ca sare de 400 de cai! vise...
Vezi ca tre sa mi faci si mie aceeasi combinatie . Gluma gluma, dar acum serios, lasal sa se usuce cat de cat si incearca sa il bagi in ceva sa il protejezi de apa pentru ca o sa cedeze la un momentdat si e pacat sa dai bani aiurea pe o tampenie, in loc sa mai pui acolo 2 - 3 turbine
sprinter is offline  
Old 09-07-10, 11:18   #225
sharkylete
BMW Driver

Stage 5
 
sharkylete's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,810
Member of:
[BMW]
Thumbs up Re: E36 - coupe tex

Foarte frumoasa masina.sa ai grija de ea si mult succes in continuare!
Sa ii spui u te rog lu` domnisoara creolita ca i-a ramas niste engleza la coltu` gurii,ca eu nu imi permit. . . )

Restu` e CanCan!
__________________
--- --- --- --- ---
The revenge is a meal best served COLD !
--- --- --- --- ---
@
sharkylete is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -