Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-07-09, 22:48   #346
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Talking Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Quote:
Originally Posted by coddy View Post
salut
si eu am un 36 berlina merg super modificate masinile astea doar ca au o buba in ceea ce priveste politia ) mergem prea repede pentru ei )...oricum arata super masina ta ..actualizeaza un pik pozele cand ii mai faci ceva
da, cam asta e adevarul cu Politia dar nu e problema se rezolva si cu asta, le facem invizibile am sa pun poze imediat cum termin cu sesiunea...
__________________
Auto emocion!

Last edited by roGan; 02-07-09 at 22:51.
roGan is offline  
Old 02-07-09, 22:51   #347
coddy

Stock
 
coddy's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

pe mine ma oprit ca am calcat banda dubla continua ....si ma vanau de o luna in orash...a zis ca`mi da avertisment ...si data viitoare imi ia certificatul...(sa fie sanatosi ca merg cu o copie la mine)...asa ca ...sa mi`o ia )...
coddy is offline  
Old 02-07-09, 23:06   #348
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Wink Re: E36 - m-am indragostit prea repede

iti ia copia, dupa care tre sa prezinti in 48h certificatul in original, n-ai ce sa le faci, dar nu inteleg de ce ti-ar lua certificatul pentru calcatu liniei duble continue... din cate stiu in legislatia in vigoare este trecut faptul ca dak calci linia dubla continua iti ia 6 puncte...

Quote:
ma nu stiu sincer gentile de m is facute cu gust daca ii sa le vopsesti le strici tot aspectul si daca tot vrei buza colorata eu zic sa o pui culorea masinii sau ma interior negru exterior polish
cas si cele de pe masina alba care la randul lor au fost cumpararte aratau ca si cele expuse de tine intrun post pe pagina cealalta si lea vopsit cum le vezi
nu prea stiu ce sa fac sunt intr-o foarte mare dilema.... as vrea in interior culoarea masinii si jantele negre... nu prea stiu ce sa fac
roGan is offline  
Old 02-07-09, 23:17   #349
DAF34

Stage 1
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 16
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

frumoasa masina!! dar acest angel eyes este absolut demential....
DAF34 is offline  
Old 02-07-09, 23:18   #350
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Talking Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Quote:
Originally Posted by DAF34 View Post
frumoasa masina!! dar acest angel eyes este absolut demential....
mersi pt aprecieri! este pus pe farurile vechi ale masinii... mie imi place mult mai mult cum dau asa decat cu faruri din comert
roGan is offline  
Old 03-07-09, 08:10   #351
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

rogan fa o poza la masina din lateral si trimiteo mio un pic sa vad roata perfect din fata sisa fie o rezolutie destul de mare
WolfTown is offline  
Old 03-07-09, 10:28   #352
C_kst

Stage 5
 
C_kst's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,928
Member of:
[REV UP SQUAD]
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Prima poza facuta e jalnica....ti-am mai zis cum ar da bine...jantele vopsite....si buza finuta vopsita...si aia e
C_kst is offline  
Old 03-07-09, 10:47   #353
SiloS@1300

Stage 5
 
SiloS@1300's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 727
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Ce zici ? https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/128746-vand-jante-bbs-17-a.html
SiloS@1300 is offline  
Old 03-07-09, 12:25   #354
WolfTown

Stage 5
 
WolfTown's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 637
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

asa mai in graba de incepator in photoshop cred ca ar da bine cu buza tenta in culoare caroseriei nu luati in considerare detaliile ca ar mai fi o groaza de retusat dar asa in mare...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	194.88.148.41.jpg
Views:	118
Size:	1.14 MB
ID:	992856  
__________________



E36 - 13-MIG - un vis devenit realitate 320i

E36 - Florida- un motan tare nervos 328i - vandut

"One day man will look back and say I gave birth to the 20th century"
Jack the Ripper
WolfTown is offline  
Old 03-07-09, 12:28   #355
E30_Power
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 386
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Frate mie personal imi place mult cum vin astea de M6 intradevar bbs este o firma renumita de jenti si au si unele modele superbe, dar parca tot mai bine da asa cum este acum! E doar o parere personala! Ai facut ceva cu piesele alea? Numai bine!
E30_Power is offline  
Old 03-07-09, 12:34   #356
xerex

Stage 5
 
xerex's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 402
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Ai inebunit de tot...
xerex is offline  
Old 03-07-09, 14:09   #357
DJSeba

Stage 5
 
DJSeba's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 470
Member of:
[KIA]
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

daca vopsesti jantele de M6 asa nu o sa fie cum vrei tu pt ca o sa para lucioase tare si o sa fie urat.......la bbs-urile alea gasesti buza sa le atasezi si dup-aia vin misto tare dar acuma cum iti place tie ...P.S. UMC inseamna universitatea maritima civila
__________________
DJSeba is offline  
Old 03-07-09, 14:13   #358
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Quote:
Originally Posted by SiloS@1300 View Post
puii mei, imi plac si nu-mi plac alea... cred ca pana la urma dak nu le vand le las asa... momentan am nevoie de altele...

Quote:
Frate mie personal imi place mult cum vin astea de M6 intradevar bbs este o firma renumita de jenti si au si unele modele superbe, dar parca tot mai bine da asa cum este acum! E doar o parere personala! Ai facut ceva cu piesele alea? Numai bine!
si mie imi place cum vin, dar ma enerveaza toata lumea care imi zice ca se gasesc pe toate bmw-urile posibile...puii mei ele sunt foarte bune ca jante dar nu sunt originale n-am rezolvat nimica cu piesele pentru ca n-am avut timp deloc, sunt prins la mijlocul unor examene... in continuu... si e si problema cu banii

Quote:
Ai inebunit de tot...
de tot ionutze... de tot... pe zi ce trece mai gasesc ceva la masina care nu-mi place... ( SMF!!! am fost am spalat masina i-am dat si un polish si ce sa vad in parcare... mi-a sarit vopseaua dupa pleoape... :
roGan is offline  
Old 03-07-09, 14:18   #359
roGan

Stage 5
 
roGan's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 534
Red face Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Quote:
Originally Posted by DJSeba View Post
daca vopsesti jantele de M6 asa nu o sa fie cum vrei tu pt ca o sa para lucioase tare si o sa fie urat.......la bbs-urile alea gasesti buza sa le atasezi si dup-aia vin misto tare dar acuma cum iti place tie ...P.S. UMC inseamna universitatea maritima civila
am scapat de gandul cu vopsitul jantelor... le stric mai mult... vara asta daca o sa am bani probabil ca o sa le schimb si cu asta basta... dar momentan am picat prada tentatiilor... in fiecare zi vreau sa fac cate ceva... si NU POT! nush dc... mi-am comandat toate mufele pentru obc-ul full si saptamana viitoare vor veni si a 2-a zi montez obc-ul... de abia astept
roGan is offline  
Old 03-07-09, 14:24   #360
C_kst

Stage 5
 
C_kst's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,928
Member of:
[REV UP SQUAD]
Default Re: E36 - m-am indragostit prea repede

Decat sa ai normalele jante care crezi k u k le au putini ...mai bine le dai o forma...

No creativitate ....asta e ))))
C_kst is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -