Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Reply
 
Thread Tools
Old 12-04-10, 12:59   #136
Andu_RacE
Dacia Driver

Stage 5
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 491
Member of:
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Se stia cu mult timp in urma ca e 20 lei intrarea. Chiar si primul post de pe acest topci a fost editat.
Quote:
Bilet de intrare:

20 lei. Copiii cu varsta sub 12 ani au intrarea gratuita, insotiti de parinti.
Nu va mai contraziceti aiurea, ca n-are rost.
Cat despre aceste vorbe aruncate si hau hau-uri, nu inteleg de ce va agitati atata....unii chiar vorbesc doar sa se afle in treaba. Cum am mai auzit si prin pauza, (cat am avut si eu contact cu publicul) ceva de genul ca sunt masini naspa, ca le vezi toata ziua pe strada si bla bla. . . unii se asteptatu sa vada Ferrari si Lambo la acest concurs de drift.
Nici eu nu pot zice ca a fost ceva exceptional, dar a fost frumos, a fost show si ne-am simtit bine, iar asta e tot ce conteaza.

Last edited by Andu_RacE; 12-04-10 at 13:10.
Andu_RacE is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 13:04   #137
soosy

Stage 5
 
soosy's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 8,594
Member of:
[AUDI]
[VW]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

nu stiu ce va tot agitati aiureah....si eu am fost,se putea mai mutl dar totusi a fost ok....oricum nu ai cum sa multumesti pe toata lumea..felicitari oricum pentru straduinta si sa fie mai multe,carora nu le place,data viitoare sa stea acas si gata...

oircum nu au loc certuriile pentru ca nimeni nu este obligat sa mearga cu forta!daca careva ii nemultumit data viitoare sa nu participe la asa ceva si gata,punct
__________________
Custom Bobo al meu "nigar briliant,pe Schmidt Vn line r18"...

Vand Wv Vento 1.9tdi !!
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...0-9975240.html

Last edited by soosy; 12-04-10 at 13:07.
soosy is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 13:16   #138
dani_bwr

Stage 4
 
dani_bwr's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 230
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Nimeni nu se cearta si nu se contrazice. Mi-am zis doar parerea, am si zis ca 20 lei = 0... Mai mult voi faceti galagie cu "uscaturi" si "nemultumiti". Credeam ca pe forum se poate discuta si micile nelamuriri, nu doar felicitarile care le meritau. Eu pur si simplu am comparat cu alte evenimente care le-am vazut in tara si atat. Dar va las pe voi, nu ma mai bag.
dani_bwr is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 13:18   #139
pop_cipi

Stage 1
 
pop_cipi's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 17
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

curse pe circuite de karting(cupa vss arad).......drifturi in parcari de hipermarket....etc....facem ce putem ca sa ne distram...ce sa-i faci,nu ne-am nascut in locul potrivit....dar RUSINE la cei care critica de pe margine.....huoooooooooooo!!!! am putut sa petrec o zi frumoasa care sa nu o uit multa vreme datorita celor care au organizat evenimentul!!! Multumim organizatorilor si TUTUROR participantilor....omul nu se naste invatat...dar cine are vointa va invata....bravo din nou pt participare si la pinky!
pop_cipi is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 13:20   #140
bimmer3

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 541
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Timiteti-mi adresa voastra pe privat si va dau io 5 lei inapoi la toti aia care n-ati stiut de schimbarea de pret care v-a bagat in foame.
bimmer3 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 13:58   #141
Orvo

Stage 2
 
Orvo's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 39
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Felicitari ! Super eveniment ! Si multumiri E30-ului negru care m-a dat 3 ture ... Am avut o zi implinita ! Pe data viitoare !
Orvo is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 13:59   #142
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by bimmer3 View Post
Timiteti-mi adresa voastra pe privat si va dau io 5 lei inapoi la toti aia care n-ati stiut de schimbarea de pret care v-a bagat in foame.
Nu te risca cu deastea ca sar putea sa ai o gramada de private si daca stiau



Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
Pentru toti cei care scriu de rau...
sa va fie rusine...

20 de lei e mult ?
20 de lei inseamna 4 sticle de suc

mi-ar fi rusine in locu vostru...
.
.
.
.
20 de lei inseamna un suc in oras cu prietena..
wtf is wrong w/ u ppl ?
Mai nenea lasane cu astea tu spune unde era ursu ?Din ce poze si video am vazut ursulache asta al tau nu se juca si el acolo cu baieti ?De ce nu te-ai prezentat cu el(daca nu era cumva prezent)?Din ce am vazut! (repet) daca erai si tu acolo la joaca atunci imi cer scuze si asteptam pozele si videourile de la echipa oficiala de calmat publicul care nu a putut ajunge


Mate cum e trenu ? e ok sau ...... ?
__________________
Imi rezerv toate drepturile de a avea greseli gramaticale
Copyright © 2010 zN3u Toate drepturile rezervate
zN3u is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 14:02   #143
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by zN3u View Post
Nu te risca cu deastea ca sar putea sa ai o gramada de private si daca stiau





Mai nenea lasane cu astea tu spune unde era ursu ?Din ce poze si video am vazut ursulache asta al tau nu se juca si el acolo cu baieti ?De ce nu te-ai prezentat cu el(daca nu era cumva prezent)?Din ce am vazut! (repet) daca erai si tu acolo la joaca atunci imi cer scuze si asteptam pozele si videourile de la echipa oficiala de calmat publicul care nu a putut ajunge


Mate cum e trenu ? e ok sau ...... ?
n-am adus ursu din cauza faptului ca asteapta articulatie si rollcage in prima faza

si pentru ca am vrut sa ma implic 100% in video,sper sa se simta diferenta diseara sper sa pun un teaser, nu promit nimic caci n-am mai dormit de duminica dimineata iar acum sunt la munca
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 14:16   #144
I.N.A.

Stage 2
 
I.N.A.'s Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 72
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

I.N.A. is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 14:34   #145
iviTe
Daewoo Driver

Stage 5
 
iviTe's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,259
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Chiar o fost ce trebe nu inteleg pe unii ce or fi vrut sa vada ... unii chiar sunt loviti la mansarda )
iviTe is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 14:36   #146
zN3u

Stage 5
 
zN3u's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 642
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by EvLSant0S View Post
n-am adus ursu din cauza faptului ca asteapta articulatie si rollcage in prima faza

si pentru ca am vrut sa ma implic 100% in video,sper sa se simta diferenta diseara sper sa pun un teaser, nu promit nimic caci n-am mai dormit de duminica dimineata iar acum sunt la munca

La koe vi cu el ?

Foarte bine ai facut (ai fost sef de echipa ).
Lasa montajele azi si , teaserele si dute acasa baga bine la aparat si puete in pat pana maine dim sa mergi din nou la munca nici nu e nevoie sa te trezesti

Hai somn usor :-zZzZzZzZzZzZz
zN3u is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 14:41   #147
badboy35249

Stock
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Nu stiu eu mai multe ca voi ...da am vazut multe showuri de drifturi in romania cat si in america si zic ca asta a fost unu destul de bun:P...asta pt aia ce zic ca a fost scump si ca nu a fost asa fain
badboy35249 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 17:34   #148
Mitza_pk

Stage 4
 
Mitza_pk's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 292
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

yo ii felicit pe toti chear dak nu stiu cum a fost vb doar c am vazut in filmulete bft tuturor
Mitza_pk is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 18:14   #149
PinkProbeLady
Ford Driver

Stage 5
 
PinkProbeLady's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 914
Member of:
[FORD]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by pop_cipi View Post
Multumim organizatorilor si TUTUROR participantilor....omul nu se naste invatat...dar cine are vointa va invata....bravo din nou pt participare si la pinky!
Multumesc mult baietilor pentru sustinere, incurajari si sfaturi! A fost prima mea participare (debutant) la un asemenea eveniment si am ramas placut impresionata. Sper ca la urmatoarele etape sa ma descurc mai bine acumuland experienta!


Felicitari tuturor pentru munca depusa, show-ul oferit, organizarii bune!
__________________

The winner ain't the one with the fastest car it's the one who refuses to lose! Pinky
Ford Probe (Pinky)
Mazda MX5 (Mia)
PinkProbeLady is offline   Reply With Quote
Old 12-04-10, 18:48   #150
CJ19TZU
Ford Driver

Stage 5
 
CJ19TZU's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 713
Member of:
[FORD]
Default Re: Real Drift - 10-11 APRILIE - TIMISOARA

Quote:
Originally Posted by zN3u View Post
Nu te risca cu deastea ca sar putea sa ai o gramada de private si daca stiau





Mai nenea lasane cu astea tu spune unde era ursu ?Din ce poze si video am vazut ursulache asta al tau nu se juca si el acolo cu baieti ?De ce nu te-ai prezentat cu el(daca nu era cumva prezent)?Din ce am vazut! (repet) daca erai si tu acolo la joaca atunci imi cer scuze si asteptam pozele si videourile de la echipa oficiala de calmat publicul care nu a putut ajunge


Mate cum e trenu ? e ok sau ...... ?
de ce n-ai zis nimic, am scris la threadul de sunet ca ma duc duminica. am avut 2 locuri libere
CJ19TZU is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -