Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 21-08-09, 13:10   #1621
vlad_csl

Stage 4
 
vlad_csl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 216
Default Re: Focsani

succes cu clubul!! faceti si voi cate un anunt cand va intalniti...as vrea sa vin sa va vad in actiune!
vlad_csl is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 13:19   #1622
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by vlad_csl View Post
succes cu clubul!! faceti si voi cate un anunt cand va intalniti...as vrea sa vin sa va vad in actiune!
o sa ne mai gandim la chestia asta...dar noi nu vam jignit niciodata cel putin eu...asa ca o sa ma mai gandesc daca va anunt sau nu.... multumim pentru urare
__________________
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 13:30   #1623
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by Sonny™ View Post
nu mi.ai rasp la intrebare...
salut momentan nu vreau in nici un club, consider ca nu am o masina destul de apta pentru a indeplini conditiile unui club auto.. care se respecta
dar daca va intalniti anuntatima si p mine vreau sa vad si eu ce maisini aveti ... cati sunteti... cine sunteti...
nu merge sa iti trimit PM nu stiu de ce..
__________________

Last edited by jipianu; 21-08-09 at 13:37.
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 15:17   #1624
vipcox

Stage 4
 
vipcox's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 270
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by Sonny™ View Post
salut...nu ne spalam lucrurile aici dar mi se pare lipsit de bun simt atata timp cat nu se intampla nimic si nimeni nu il deranjeaza pe glavana din cate stiu eu el de ce ii face tarani pe toti cei care vorbesc pe forumul focsani, pentru ca am vb cu zoliat si vreau sa fac din focsani o comunitate nu doar un simplu forum...in fine nu mai comentez nimic la adresa clubului inferno nici nu am facut.o doar am fost deranjat de afirmatia lui glavana....

in alta ordine de idei jipianule nu mai umbla noaptea prin sud...


mersi pentru incurajari speram sa fie bine...bafta



nu era vorba de bmw aici chiar nu am o problema cu asta fiecare cu ce isi permite niciodata nu am catalogat omul dupa masina....abia aseara am vazut si eu regulile de la inferno si asa e...au dreptate, dar imi pare rau ca la ultima masina care a intrat adica nu stiu sigur daca e ultima dar s.a incalcat o regula, nu comentez nu am nici cea mai mica treaba sau obiectie in privinta asta, dar atata timp cat noi vb frumos nu am jignit pe nimeni nu inteleg de ce sa fim jigniti....bafta in continuare



SI MA ROG CE NU ITI CONVINE MAI SONNY???????? AM COMENTATA CEVA LA ADRESA TA????? CE TOT COMENTEZI????
vipcox is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 15:43   #1625
tek_tm3

Stage 5
 
tek_tm3's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 520
Default Re: Focsani

vipcox...parca ziceai ceva ca nu mai vorbesti cu "taranii" de pe focsani.....la valoarea ta se poate sa te cobori la nivelu asta ???
tek_tm3 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 16:17   #1626
Yakuza007

Stage 3
 
Yakuza007's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 119
Default Re: Focsani

Sonny unde se intalnesc cei de la Speed4U sa isi tipleze masinile?????In Focsani undeva??Daca aveti de gand sa faceti ceva show anuntatine si pe noi
Yakuza007 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 16:46   #1627
tek_tm3

Stage 5
 
tek_tm3's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 520
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by Yakuza007 View Post
Sonny unde se intalnesc cei de la Speed4U sa isi tipleze masinile?????In Focsani undeva??Daca aveti de gand sa faceti ceva show anuntatine si pe noi
aoleu ....sunteti mai multi ???
tek_tm3 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 17:32   #1628
Yakuza007

Stage 3
 
Yakuza007's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 119
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by tek_tm3 View Post
aoleu ....sunteti mai multi ???
Adica????Nu stiu cati sunt in club dar daca fac ceva show nu se merita sa stau acasa.Si asa mai am oleaca si incepe scoala)
Yakuza007 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 17:36   #1629
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Focsani

cum frate sa aveti un club si nu stiti cati membri sunteti?

sonny zi man cati sunteti sa stie lumea
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 17:48   #1630
Yakuza007

Stage 3
 
Yakuza007's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 119
Default Re: Focsani

Eu nu fac parte din nici un club.....Am abea 17 ani si inca nu am masina....Ceea e cam nasol...Dar din cate am inteles sunt cam 7 membri din Focsani...
Yakuza007 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 18:30   #1631
Sonny™
BMW Driver

Stage 5
 
Sonny™'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 4,864
Member of:
[2 Roti]
[Old School Cars]
[DreamWorks Club]
[Competitor CNCA]
[BMW]
[SKODA]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Focsani

glavana nu e vb ca nu imi convine ceva dar tu ai zis ca nu vorbesti cu taranii de pe topicul focsani si din intamplare mai sunt si eu pe aici pe langa alti baieti din focsani eu nu cred ca am adus injurii la adresa ta sau a baietilor din inferno de asta am zis ca nu e frumos sa aruncati vorbe aiurea....nu am nimic personal cu tine sau cu vreun baiat din inferno, dar nu se vorbeste asa...atat am avut de spus in privinta asta....



Yakuza007 masinile se tipleaza in Focsani, majoritatea s.au tiplat deja dar deocamdata nu facem show....cand o sa fie vorba de show o sa fie anuntata toata lumea si direct o sa fie anuntata locatia si o sa fiti invitati cu toti....nici o problema....



jipianu deocamdata suntem 10 in club dar sper sa ne strange mai multi, avem in plan si o locatie, un garaj ceva, dar toata lumea o sa fie anuntata cand stim si noi un lucru concret nu putem vorbi doar ca sa ne aflam in treaba....nu e nici o problema...cand te hotarasti ma anunti si vorbim...esti liber sa mergi la ce club vrei tu nu te obliga nimeni sa faci ceva eu doar ti.am propus....

tek nu are rost sa ne certam cu lumea aiurea, lasa.i sa vb sa ne vedem noi de treaba noastra si sa nu ne certam aiurea...o sa fie deschis un thread Speed4U Focsani ca sa nu mai existe discutii aici .....



atat am avut de zis ne vedem diseara pe undeva care vreti...luati nr meu de la semnatura si ma sunati daca aveti ceva de zis

Last edited by Sonny™; 21-08-09 at 18:33.
Sonny™ is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 19:07   #1632
VN23TDR

Stage 5
 
VN23TDR's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,048
Thumbs down Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by Sonny™ View Post
in fine nu mai comentez nimic la adresa clubului inferno nici nu am facut.o doar am fost deranjat de afirmatia lui glavana
Daca te-a deranjat afirmatia lui, cearta-te cu el si doar cu el. Nu baga numele clubului nostru in discutie.

merci
VN23TDR is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 19:10   #1633
jipianu

Stage 5
 
jipianu's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,458
Member of:
[Moderators]
Default Re: Focsani

ok Sonny mc pentru raspuns si astept sa vad cand faceti si voi show-ul, ca cei din inferno l-au facut si dupa parerea mea a iesit bine pentru prima oara
jipianu is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 20:16   #1634
ravy09
VW Driver

Stage 4
 
ravy09's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 242
Member of:
[VW]
[DAEWOO]
Default Re: Focsani

imi place ca se mobilizeaza lumea si prin focsani.. pacat ca mai ies si discutii aiurea..
johnson, ai PM
ravy09 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-09, 09:23   #1635
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Default Re: Focsani

A iesit frumos tare masina lui Jhonson , Espero ... o da frumos tare

Sonny ce ati mai facut dupaaia ? Te-ai intalnit cu femeia ta la care tii tu mult ... sau te-ai dus dupa pegeoutul ala 206 cc ) ?
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -