Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Focsani

Reply
 
Thread Tools
Old 03-12-07, 19:09   #316
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Default Re: Focsani

Franco stai pe langa mine
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 03-12-07, 20:27   #317
Franco_UPO

Stage 4
 
Franco_UPO's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 238
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by alygator2000 View Post
...ideea este urmatoarea,ca treaba e relativa,cu sau fara cauciucuri,cred (98%) ca o iei de la DIESEL
Ma faci sa rad...
Franco_UPO is offline   Reply With Quote
Old 11-12-07, 19:12   #318
Franco_UPO

Stage 4
 
Franco_UPO's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 238
Default Re: Focsani

Ba alygator2000 esty bulangiu ma ti de 3 zile ca imi aduci cauciuri...nu ai cuvant frate...
Franco_UPO is offline   Reply With Quote
Old 11-12-07, 19:13   #319
Franco_UPO

Stage 4
 
Franco_UPO's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 238
Default Re: Focsani

vreau si eu 2 cauciucuri 225/45/16 second hand....
Franco_UPO is offline   Reply With Quote
Old 17-12-07, 21:24   #320
nyk_19

Stage 3
 
nyk_19's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 82
Default Re: Focsani

Buna seara!Va rog prezentati omagii si plecaciuni pentru seful vostru,adica eu!!!Omagiile sa fie respectuoase si plecaciunile cit mai aproape de pamint!

In alta ordine de idei,am citit si eu ce aberati pe forum toata ziua,intrigi,certuri,etc.

CEVA SERIOS SPUNE CINEVA?????????????????

Va tot dati cu pumnu' in piept cu clubul vostru,va prezentati "scofeturile",va laudati cu cai putere si liniute de 400 de metri.Dar sincer eu nu am auzit de clubul vostru cu toate ca am si eu o sigla de-a voastra lipita pe masina.Ati organizat ceva,v-a recunoscut cineva....................!!!!!?????????Noroc de V8-ul ala ca va mai scoate putin la lumina.

Apropo,daca va intereseaza,un club nu se face doar daca pui niste poze pe forum,te lauzi cu 2-3 liniute obosite pe care le face orice "tugui",si in primul rind nu cu restrictii de genul...."auzi bah,daca n-ai 150 de mirtoage nu intri in clubul nostru",sau daca lasi miros de diesel la semafor nu esti de nasul nostru.(nu iau apararea nimanui aici!!!).Un club ar trebui sa primeasca masini de tot felul cu conditia sa arate bine,sa mearga bine,sa aiba ceva special,etc.Sau poate uitati sau nu stiti mah "drifterilor,acceleratorilor si vitezistilor" ca liniutele,la evenimente organizate,se fac pe clase de putere,adica exista intreceri si intre tdi-uri,motoare mai mici etc.


Asa ca daca vreti ceva serios poate ne intilnim sa mai stam de vorba!(intre 2 liniute.............apropo pt. amatori fac si cu spatele!!!!!!!!),asta daca aveti amabilitatea sa ma primiti in clubul vostru(adica daca fac fata exigentelor voastre...................!)


P.S. Sa nu va impinga vreodata pacatul sa va dati in glume cu mine la semafor!!!Ca sa nu patiti ca-n povestioara aia cu V8-ul......o stiti?)))

Va doresc o seara buna la toti!
nyk_19 is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 00:17   #321
mickye_dj

Stage 4
 
mickye_dj's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 282
Default Re: Focsani

bine mai nuku cand o sa avem 440 de "cavali"..... dar pana atunci ne luam si noi de TDI-uri ce sa facem sa ii mai ofticam un pic ...iar cine se repecta nu isi ia TDI niciodata
mickye_dj is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 01:41   #322
nyk_19

Stage 3
 
nyk_19's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 82
Default Re: Focsani

Ai auzit Ben?E cumva prietenul tau?)
nyk_19 is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 16:44   #323
VN-20-BEN

Stage 4
 
VN-20-BEN's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 294
Member of:
[VW]
Smile Re: Focsani

E prietenu meu.......(la a 3a abatere il exmatriculez!)....dar nu se pune problema de bani...cat de vointa sa faci ceva cu ceea ce posezi deja...ca e TDI sau benzina deja nu mai sunt diferente majore...Cat despre faptul ca "cine se respecta nu ia diesel" este o vorba aruncata in lipsa de o idee inteligenta!
VN-20-BEN is offline   Reply With Quote
Old 18-12-07, 18:18   #324
vn-08-nen

Stage 5
 
vn-08-nen's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 1,495
Member of:
[VW]
Default Re: Focsani

Diferente dintre TDI sunt minore ... cand vine vb de liniutze ... cum faceti voi ... daca ati face pe bani mai ziceam ca ala a castigat si celalt a luat locul doi la doar cateva " secunde " dupa ! Si Nik_19 ai punctat corect : Va tot dati cu pumnu' in piept cu clubul vostru,va prezentati "scofeturile",va laudati cu cai putere si liniute de 400 de metri.Dar sincer eu nu am auzit de clubul vostru cu toate ca am si eu o sigla de-a voastra lipita pe masina.Ati organizat ceva,v-a recunoscut cineva....................!!!!!?????????Noroc de V8-ul ala ca va mai scoate putin la lumina.auzi bah,daca n-ai 150 de mirtoage nu intri in clubul nostru",sau daca lasi miros de diesel la semafor nu esti de nasul nostru.(nu iau apararea nimanui aici!!!).Un club ar trebui sa primeasca masini de tot felul cu conditia sa arate bine,sa mearga bine,sa aiba ceva special,etc.Sau poate uitati sau nu stiti mah "drifterilor,acceleratorilor si vitezistilor" ca liniutele,la evenimente organizate,se fac pe clase de putere,adica exista intreceri si intre tdi-uri,motoare mai mici etc.

Clubul 7000Racing e la inceput lasa-i sa invete ce inseamna a nu primi masini slabe acum in club , ca mai tarziu ori va disparea clubul ori isi vor da seama de greselile facute ! Daca Focsaniul avea masini puternice de sute de caii mai ziceam dar e un oras mic cu masini mici ( CP ) si multe ... Putine sunt cele care au peste 120-200CP ... ca na doar de aici in sus masina ta se poate considera o masina demna de curse si puternica ... aaa si plina de amnezi de viteza
vn-08-nen is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 01:36   #325
Franco_UPO

Stage 4
 
Franco_UPO's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 238
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by alygator2000 View Post
...ideea este urmatoarea,ca treaba e relativa,cu sau fara cauciucuri,cred (98%) ca o iei de la DIESEL
nu mi-am pus frate cauciucuri si tot nu ma batut DIESEL-ul.....
Franco_UPO is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 01:39   #326
nyk_19

Stage 3
 
nyk_19's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 82
Default Re: Focsani

cine cu cine s-a intrecut?(la masini ma refer)BMW-ul lui Franco cu ce Diesel?
nyk_19 is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 01:58   #327
GINO_xxx

Stock
 
GINO_xxx's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 3
Default Re: Focsani

tipu cu nisanu 200 e mecanic auto si are atelieru pe langa autobaza
GINO_xxx is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 03:17   #328
GINO_xxx

Stock
 
GINO_xxx's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 3
Default Re: Focsani

[QUOTE=GINO_xxx;1252925]tipu cu nisanu 200 e mecanic auto si are atelieru pe langa autobaza
GINO_xxx is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 03:18   #329
GINO_xxx

Stock
 
GINO_xxx's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 3
Default Re: Focsani

Salutari Tuturor Care Ma Cunosc !
GINO_xxx is offline   Reply With Quote
Old 19-12-07, 07:32   #330
alygator2000

Stage 5
 
alygator2000's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 333
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[SEAT]
Default Re: Focsani

Quote:
Originally Posted by nyk_19 View Post
cine cu cine s-a intrecut?(la masini ma refer)BMW-ul lui Franco cu ce Diesel?
...cu un focus,1.8tdci pe care Franco l'a batut cu 10cm (sau cam asa...) si acum ca ti'ai pus cauciucuri,cand ne dam si noi putzin?
alygator2000 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -