Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-01-09, 09:39   #76
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

corect..subscriu...cauciucuri vara...ud....asta e...o sa vreau revansa cu tine pe uscat... cu masina in acelas format pt ca stiu ce poate aia mica...iar plecarea care la mine e 70%din cursa...era 0, bv....
- prietenu tau cu kia nu cred ca a ratat a 3-a e scuza
__________________
S-TECH
Performance chiptuning

Last edited by Kiki; 15-01-09 at 10:04.
Kiki is offline  
Old 15-01-09, 12:07   #77
highboy_97
Ford Driver

Stage 4
 
highboy_97's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 268
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Smile Re: Colt 1.3 vs.......?

Quote:
Originally Posted by Kiki View Post
corect..subscriu...cauciucuri vara...ud....asta e...o sa vreau revansa cu tine pe uscat... cu masina in acelas format pt ca stiu ce poate aia mica...iar plecarea care la mine e 70%din cursa...era 0, bv....
- prietenu tau cu kia nu cred ca a ratat a 3-a e scuza
te asigur eu ca nu e o scuza...faza e ca nu a ratat ci pur si simplu a schimbat prea devreme a3a (pe la 4800) si la benzia sa schimbe la turatia aia e destul de naspa :P
poate emotii,poate oboseala...nu stiu dar sunt sigur ca nu minte
__________________
Ford Focus II 1.6 TDCI Hatckback 2005
- under construction...
highboy_97 is offline  
Old 15-01-09, 19:13   #78
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

ne auzim cand o fi uscat chibrit pe jos
Kiki is offline  
Old 06-02-09, 16:28   #79
highboy_97
Ford Driver

Stage 4
 
highboy_97's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 268
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Talking Re: Colt 1.3 vs.......?

ne-am vazut aserara si ne-am dat si pe uscat,a fost frumos, da ne-a cam stricat politia distractia

in fine rezultatul a fost cam asta:
plecarea mea a fost destul de slaba deci colt 1,2,3 a fost in fata mea cu un sfert
de masina dar l-am luat pe ultimii 50m in a4a ....so....focus wins!
highboy_97 is offline  
Old 06-02-09, 16:48   #80
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

ma rog nu comentez...a fost egalitate pe 400 m perfecta.... acum toata lumea zice ca de io sunt carcotas sau ma scuz dar asta e adevaru...sincer pt mine nu mai conteaza....coltu a devenit un moft de cand cu golfu. so...egalitate... si aseara parca erai de aceeasi parere cu mine...deh in fata la forum....hai sa o inflorim putin
Kiki is offline  
Old 06-02-09, 17:04   #81
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

bai kiki da io stiam ca nu apuci sai dai a4a p 400m, 1, 2 si 3 pana la capat si sa-u cam dus metrii
b01uxd is offline  
Old 06-02-09, 17:15   #82
maniacu_mnc

Stage 5
 
maniacu_mnc's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 698
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

Quote:
Originally Posted by b01uxd View Post
bai kiki da io stiam ca nu apuci sai dai a4a p 400m, 1, 2 si 3 pana la capat si sa-u cam dus metrii
Te inseli amarnic!!! Depinde de cutia masinii. De exemplu eu cu super nova mea dau a 4-a la 300 m, o nova de exemplu schimba a 4-a cu 30-20 m inainte de 400 m
maniacu_mnc is offline  
Old 06-02-09, 17:16   #83
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

Quote:
Originally Posted by b01uxd View Post
bai kiki da io stiam ca nu apuci sai dai a4a p 400m, 1, 2 si 3 pana la capat si sa-u cam dus metrii
u confunzi, la golf nu dau a 4-a la colt dau si a 5-a la cutia mea
Kiki is offline  
Old 06-02-09, 18:05   #84
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

Quote:
Originally Posted by Kiki View Post
u confunzi, la golf nu dau a 4-a la colt dau si a 5-a la cutia mea
io imi amintesc d seara aia cand neam dat noi si eu eram cu seatul , dar acu miam amintit ca ai mai facut cate ceva la masina dupa
b01uxd is offline  
Old 06-02-09, 18:07   #85
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

la golf am 2 posibilitati ori termin in limitare 400m cu a 3-a ori dau a 4-a si mai ma duc...dau a 4-a cand e cursa stransa ca mai prind viteza daca sunt in fata sau sunt mult in spate dnu mai dau a 4-a la golf asta la colt dau si a 5-a
Kiki is offline  
Old 06-02-09, 18:19   #86
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

Quote:
Originally Posted by Kiki View Post
la golf am 2 posibilitati ori termin in limitare 400m cu a 3-a ori dau a 4-a si mai ma duc...dau a 4-a cand e cursa stransa ca mai prind viteza daca sunt in fata sau sunt mult in spate dnu mai dau a 4-a la golf asta la colt dau si a 5-a
cam la ce viteza ajungi cu coltu p 400 de metri?
b01uxd is offline  
Old 06-02-09, 19:08   #87
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

nush nu m-am uitat..dar dca in limitare la a 5-a am 155 si nu ajung pana acolo cam...130-140
Kiki is offline  
Old 06-02-09, 21:20   #88
highboy_97
Ford Driver

Stage 4
 
highboy_97's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 268
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Smile Re: Colt 1.3 vs.......?

Quote:
Originally Posted by Kiki View Post
ma rog nu comentez...a fost egalitate pe 400 m perfecta.... acum toata lumea zice ca de io sunt carcotas sau ma scuz dar asta e adevaru...sincer pt mine nu mai conteaza....coltu a devenit un moft de cand cu golfu. so...egalitate... si aseara parca erai de aceeasi parere cu mine...deh in fata la forum....hai sa o inflorim putin

kiki frate nu am de ce sa o infloresc,am recunoscut ca 1-2-3 ai fost in fata mea dar cand mai aveam f putin pana la final eram la sfarsitul la a3a atunci eram langa tine si din a4a m-am dus putin mai in fata...e vb de f putin...acum zici aici c vrei eu asa stiu ca a fost! si asa ai zis si tu ca pe sfarsit te-am luat!

daca tot nu se lamureste treaba eu sunt dispus sa ne mai dam 1 data de 2 de 9 pana se lamureste!
bafta!
highboy_97 is offline  
Old 07-02-09, 08:48   #89
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Colt 1.3 vs.......?

sti ceva m-ai dezamagit....pe bune nu mai dam deloc esti genu care cand vede ca are sanse cu o alta masina o infloreste putin dar indeajuns pt a iesi in favoare...daca te incalzeste si esti tu fericit da ma m-ai batut rau....cam..2 camioane happy now? nare rost...cand o sa ai mai multa experienta si mai multe curse in picioare o sa vezi ca bucurii de genu asta nu te incalzesc...
PS: daca ne mai dam o daca si aflu cu 2-3 ore inainte iti jur pe ce vrei tu ca nu te apropii sa zic mai mult de o masina...am zis atunci sa nu fiu....nesi...dar vaz ca trebuie cu genu asta de oameni...your choice
Kiki is offline  
Old 08-02-09, 11:21   #90
highboy_97
Ford Driver

Stage 4
 
highboy_97's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 268
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Wink Re: Colt 1.3 vs.......?

Quote:
Originally Posted by Kiki View Post
sti ceva m-ai dezamagit....pe bune nu mai dam deloc esti genu care cand vede ca are sanse cu o alta masina o infloreste putin dar indeajuns pt a iesi in favoare...daca te incalzeste si esti tu fericit da ma m-ai batut rau....cam..2 camioane happy now? nare rost...cand o sa ai mai multa experienta si mai multe curse in picioare o sa vezi ca bucurii de genu asta nu te incalzesc...
PS: daca ne mai dam o daca si aflu cu 2-3 ore inainte iti jur pe ce vrei tu ca nu te apropii sa zic mai mult de o masina...am zis atunci sa nu fiu....nesi...dar vaz ca trebuie cu genu asta de oameni...your choice

bai nene ti-am zis ca nu ma incalzeste pe mine cu nimic,singura chestie care ma enerva e k mereu ai tinut sus si tare sa imi arati mie "ce poate o japoneza" ...
si nu ma mai lua pe mine ca daca aflii cu nush cat timp ianinte faci cine stie c minuni, ti-am zis frate masinile stock nu sa stai u dupa ce ca are 10kg masina aia sa ii scoti scaunele si alternatorul si cine stie c mai vrei tu sa faci...
eu m-am dat cu tine pur si simplu' din curiozitate pt ca te0ai laudat ca faci cu masina aia o gramada de masini bune printre care si un golf5 2.0 tdi...si vroiam sa vad asa cam cum se comporta in comparatie cu a mea,ne-am dat pe ud , te-am facut de 2 ori din 2 si ai zis sa ne luam si pe uscat,m-ai facut 1,2 si pe la sf. la a3a am ventit pe tine si la a4a te-am facut
chiar pe ultimii 30-50 metrii.imi pare foarte rau cu nu am filmat...
acum lumea crede ce vrea , oricum daca se mai intampla sa ne dam , fimam si gata ca sa nu mai fie discutii...
bafta!
highboy_97 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -