Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-08-09, 15:11   #226
Khalis
Competitor CNCA

Stage 5
 
Khalis's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 933
Member of:
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

nu m-am legat de modificarile de pe VR daca ai citit bine m-am legat strict de niste rezultate...
DTE... faci ce vrei tu, nu ma intereseaza unde si cand erai si ce invarteai... daca ma uit bine cateva randuri mai sus, tu esti cel care a inceput pe un ton de cearta... nu am facut decat sa-ti raspund cu aceeasi moneda... te deranjeaza? naspa... cum te porti, asa se poarta si ceilalti cu tine... puteai sa ramai aseara si sa se discute problema, nu sa dispari... si da... aia s-a vazut la finish, ca-ti convine sau nu, iar n-am ce-ti face si inca o data imi pare rau ca n-am filmat sa-ti inchid gura cu un film frumos postat aici... sa te vad dup-aia cum mai justificai si cum te mai lamentai... iti spun eu problema ta: cu MMA era okay sa recunosti ca te-a facut, pentru ca masina aia se stie ca trage bine si e facuta frumos, dar un 1.3 e prea mare ghimpele sa spui cumva ca a fost macar un inch in fata ta... si tine-ti amenintarile in ograda ta, ca eu nu te-am amenintat de nicio culoare si nici nu o voi face - inca o dovada de "fair-play" din partea ta...
si cu asta am incheiat definitv povestea asta in care am intrat doar pentru ca am fost acolo si am avut tupeul sa spun mai departe ce s-a vazut... si la legale poate ne vom vedea, desi niciodata la grupele mici - din pacate masina mea de strada are 200cp si la legale n-o sa vin sub cifra asta in mod sigur...


L.E. ca mi-am adus aminte... avea dreptate baluba - te dai cu filmare ca nu stii cu cine nimeresti la start... pacat ca s-a verificat chestia asta in cateva minute de cand a spus-o...
__________________
Renault Megane 1.6 16v 107cp - one life one love
BMW 525i E34 200cp - голубое бумер
Ford Mondeo MK III - 2.5 V6
powered by Alpine, Infinity and Kicker
LIVING LOUD....VERY LOUD

Last edited by Khalis; 20-08-09 at 15:15.
Khalis is offline  
Old 20-08-09, 15:26   #227
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

acum am sosit acasa si io si citesc balciul creeat aici 1 la mana rog un moderator sa faca curat la ultimele posturi sunt pe langa subiect. 2. E greu sa pierzi chiar si cu 1.9 tdi softat rau in fata la 1331 cc. si aspirati...
Pacat ca nu sunt multi oameni ca tipul cu Cooper S (cel rosu), si multi altii care atunci cand pierd se intorc in garaj lucreaza la masina si ies cu ea mai pregatita...
eu cand am pierdut acum ceva vreme pe zoo de la aceeasi masina am recunoscut, am tacut ,am umblat la masina si am cerut revansa...
ROG SA NU SE MAI SCRIE PE TOPIC AIUREA. AM PUS PUNCT CAPITOLULUI "DTE".

Ps: revenind la cele initiale...provocari ceva? in seara asta?
__________________
S-TECH
Performance chiptuning
Kiki is offline  
Old 20-08-09, 15:57   #228
VW-G60

Stage 3
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 89
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

Cand nu ne place situatia rugam sa se dea cu Delete Kikisor ?
Noroc ca realitatii nu i se poate da cu Delete, acu joaca placuta in curtea scolii )
VW-G60 is offline  
Old 20-08-09, 16:02   #229
Khalis
Competitor CNCA

Stage 5
 
Khalis's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 933
Member of:
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

g60... asta e problema... verba volant, scripta manent... la asta sunteti unii tare buni... live spuneti una, dupa care veniti si turnati aici in scris cu totul altceva pentru ca stiti ca ramane scris... touche, bravo... e bine de stiut sa ne ferim sa mai raspundem la provocari de genul asta pe forum, cu conditia ca toate partile sa fie dispuse la discutarea problemelor fata in fata, fara sa dea fuguta acasa sa posteze pe forum... in spatele monitorului, orice soricel se crede leu...
Khalis is offline  
Old 20-08-09, 16:10   #230
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

Totul se rezolva usor. Mai incercati odata si aia e. Oricum, ce zice G60 e cam adevarat.. Nu am vazut niciun post pe topicul asta in care lumea sa nu tipe de comportamentul lui Kiki la curse )
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 20-08-09, 16:25   #231
tzatzichi

Stage 5
 
tzatzichi's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 500
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

ati sarit toti p saracul baiat...eu sa fiu sincer 1 data m-am dat cu kiki si nu a fost nici o pb...a recunoscut superioritatea,ramasese vorba pt o revansa care nu a mai venit din varii motive si atat tot.parerea mea ca nu e dracul chiar atat de negru
__________________
0011001100110011
tzatzichi is offline  
Old 20-08-09, 19:11   #232
DTEu?

Stage 4
 
DTEu?'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 215
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

tu nu m-ai batut niciodata!!! sa Iti intre bine In cap! ma suna lumea acum sa Imi zica ca ai spus ca In prima cursa de la zoo m-ai lasat sa te bat? bai tampitule cum plm poti sa scoti vorbele astea ma? deabia astept prima legala sa cazi cu mine In grupa sa te turtesc rau....sa vada lumea...nu doar nevastata....bai daca ma bateai recunosteam...dar esti un idiot si din cauza arogantei tale nu te haleste nimeni!

si acum bomba ca sa se Incheie discutia declar ca : golf 5 1.9 TDI 1.....cp a fost batut de kiki.....hmmmmmm...
__________________
Anonymous MotorSport
www.anonymous.ro
DTEu? is offline  
Old 20-08-09, 19:24   #233
o_kh3

Stage 5
 
o_kh3's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,663
Member of:
[VW]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

2 ingamfati....dau ei lectii de ce inseamna masini de DREAG si masina de ȘOU iar la intrebarea, te-ai obisnuit cu volanul pe dreapta? urmeaza raspunsul din partea lui KIKI .... ALT PROST ....

voi INCA sunteti niste pusti corditi cu nfs-ul in sange....i


n loc sa dati banii pe benzina va recomand sa faceti o pauza si sa cumparati o carte.... se numeste codul bunelor maniere..... in cazul lipsei de bani http://fun.bascalie.ro/codul_bunelor_maniere.html

bafta in continuare
__________________
dezmembrez golf 1 gti

Quote:
Originally Posted by sharky-vw View Post
....inainte sa comentezi..invata sa scri.....
o_kh3 is offline  
Old 20-08-09, 19:28   #234
DTEu?

Stage 4
 
DTEu?'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 215
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

Quote:
Originally Posted by o_kh3 View Post
2 ingamfati....dau ei lectii de ce inseamna masini de DREAG si masina de ȘOU iar la intrebarea, te-ai obisnuit cu volanul pe dreapta? urmeaza raspunsul din partea lui KIKI .... ALT PROST ....

voi INCA sunteti niste pusti corditi cu nfs-ul in sange....i


n loc sa dati banii pe benzina va recomand sa faceti o pauza si sa cumparati o carte.... se numeste codul bunelor maniere..... in cazul lipsei de bani http://fun.bascalie.ro/codul_bunelor_maniere.html

bafta in continuare
nu te supara dar te bagi aiurea....pusti cordit zici nu? vad ca ai 20 de ani....eu la 20 de ani eram presedintele filialei MR ilfov....nu stiu ce esti tu la 20 de ani....nu te baga atata timp cat nu ai fost de fata...
DTEu? is offline  
Old 20-08-09, 19:31   #235
o_kh3

Stage 5
 
o_kh3's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,663
Member of:
[VW]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

DTE eu iti luam apararea contra celor 2 ingamfati(khalis si kiki)..... nu m-am luat de tine am fost si eu la randul tau luat peste picior de aceste 2 personaje... ele necunoscandu-ma neavand nicio treaba cu mine ....

sper sa ma intelegi acum
o_kh3 is offline  
Old 20-08-09, 19:36   #236
DTEu?

Stage 4
 
DTEu?'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 215
Member of:
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

k am Inteles....oricum discutia Intre mine si aceste personaje de basm este Incheiata! daca asta Il face se se simta mai bine pe Kiki zeul soselelor...un moderator poate sterge posturile....
DTEu? is offline  
Old 20-08-09, 20:10   #237
bitnet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 627
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

[QUOTE=DTEu?;2573051]deabia astept prima legala sa cazi cu mine In grupa sa te turtesc rau....sa vada lumea...QUOTE]

Nu cred ca veti mai fi in aceeasi grupa, Kiki se pare ca-si va schimba masina.
bitnet is offline  
Old 20-08-09, 22:49   #238
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

Pfoaaa cata galagia,Kiki adevarul este ca a avut si are in continuare destui "reclamanti",si mai nou si Khalis!Am avut si noi niste divergente dar eu sunt om la subiect de obicei
In fine,eu propun sa va intoarceti la garaje si cand sunteti hotarati pe treaba amandoi sa va mai dati inca odata in prezenta unor martori si a unei camere de filmat,ca la starea civila frate
Eu asa am facut cand m-am dat cu Kiki .. Nu va mai certati ca nu are rost ca nu rezolvati prea multe cu 2-3 palme si cateva injuraturi!
Mult succes
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline  
Old 20-08-09, 22:53   #239
tzatzichi

Stage 5
 
tzatzichi's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 500
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

[QUOTE=bitnet;2573165]
Quote:
Originally Posted by DTEu? View Post
deabia astept prima legala sa cazi cu mine In grupa sa te turtesc rau....sa vada lumea...QUOTE]

Nu cred ca veti mai fi in aceeasi grupa, Kiki se pare ca-si va schimba masina.
iar???sa speram ca de data asta va fi cu adevarat ceva sa traga tare)
tzatzichi is offline  
Old 20-08-09, 23:00   #240
bitnet

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 627
Default Re: Colt 1.3 vs. ...?

[QUOTE=tzatzichi;2573581]
Quote:
Originally Posted by bitnet View Post

iar???sa speram ca de data asta va fi cu adevarat ceva sa traga tare)
Cica ar trage destul de tare viitoarea lui masina.
bitnet is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -