Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 06-02-08, 01:14   #31
maniacu_mnc

Stage 5
 
maniacu_mnc's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 698
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
Coaie io nu am zis k sunt racer,poate zice lumea,da vad k deja imi copiezi vorbele..in fine,hai k n`am chef sa ma cert,cel putin nu aicicat despre celica mea stai tu calm k n`are sanse tdi`u ala cu toate softurile din lume sa ma faca...ala e made in spania celica e made in japan,nu cred ca se compara..in fine..bun sofer daca afla dupa 7 ani cica,ce putere are masina..:-j..
si invata`ti omu sau care era pe mess sa vorbeasca intai si porma..gata..papapa..nu mai scrie nimic la adresa mea de acu incolo tu sau el
Sefu pana acu ai dat doar din gura. Hai sa rezolvam odata te dai sau nu cu un seat leon cu sau fara soft ramane de vazut . Daca nu te rog frumos sa ne parasesti sa sa te duci sa dai un nfs in pana mea.!!!!!!!!!!!!!!!
maniacu_mnc is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 08:37   #32
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

si parerea mea este aceeasi de ce nu va intalniti sa vedeti care e mai tare ca in spatele unui monitor majoritatea sunt zmei, si as veni si io ma dau si io astept vesti cand ne vedem
Kiki is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 09:39   #33
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Quote:
Originally Posted by maniacu_mnc View Post
Sefu pana acu ai dat doar din gura. Hai sa rezolvam odata te dai sau nu cu un seat leon cu sau fara soft ramane de vazut . Daca nu te rog frumos sa ne parasesti sa sa te duci sa dai un nfs in pana mea.!!!!!!!!!!!!!!!
Daca ai citi mai bine pe forum pe unde am inceput threaduri ai vedea si tu k nu sunt fac NFS k tine,si ai vedea spre deosebire de tine k am participat cat de cat la nishte "liniutze",asa k iti sugerez sa cauti sa citesti mai bine,si dupa ce te-ai informat destul pt posibilitatile tale intelectuale,iti sugerez din nou sa nu-mi mai scrii!
Sper k m-am facut destul de inteles ok?!Si pt alti useri de pe forum,nu refuz provocarea pt k mi-e frica,ci pt simplul fapt k n-am chef,si nu vreau,si ma indignat felul vostru de a vorbi..poate asa stiti voi sa vb acolo la voi
Plus de asta am precizat peste tot k n-am chef de toti mincinosii..azi are 110cai,maine are 150cai..bla bla bla...i-am pus punct,bafta
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 09:55   #34
maniacu_mnc

Stage 5
 
maniacu_mnc's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 698
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
Daca ai citi mai bine pe forum pe unde am inceput threaduri ai vedea si tu k nu sunt fac NFS k tine,si ai vedea spre deosebire de tine k am participat cat de cat la nishte "liniutze",asa k iti sugerez sa cauti sa citesti mai bine,si dupa ce te-ai informat destul pt posibilitatile tale intelectuale,iti sugerez din nou sa nu-mi mai scrii!
Sper k m-am facut destul de inteles ok?!Si pt alti useri de pe forum,nu refuz provocarea pt k mi-e frica,ci pt simplul fapt k n-am chef,si nu vreau,si ma indignat felul vostru de a vorbi..poate asa stiti voi sa vb acolo la voi
Plus de asta am precizat peste tot k n-am chef de toti mincinosii..azi are 110cai,maine are 150cai..bla bla bla...i-am pus punct,bafta
Ok te-am inteles perfect pana una alta eu am mai fost prin victoriei si m-am mai dat dar pe tine nu prea te-am vazut. Te rugam nu mai posta aici daca nu vrei sa te dai. Bafta.
maniacu_mnc is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 18:45   #35
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

zmeii zmeilor...bai kidule... vezi ca au fost ei prin victoriei mah... Cursele se tin in victoriei si tu cum esti mai neimportant te duci e 2 2 sau locuri d`astea.. nu foarte celebre..
__________________
I am free, no matter what rules surround me. If I find them tolerable, I tolerate them; if I find them too obnoxious, I break them. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do.
pHlow is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 19:44   #36
fgm

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 499
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Mergem in Victoriei si la Pescarus, ideea e ca nu ramanem in weekend in Bucuresti si de aceea nu putem sa venim cand se intalnesc toti. Multa vorba pe forum din partea voastra si nimic mai mult.

Cine vrea sa se dea in timpul saptamanii: yahoomess - adidinu2005

Ps: Leonul s-a tinut la o masina de Bmw 525 benzina nou, automat, modificat, posesorul zicea 200+ cai

Last edited by fgm; 06-02-08 at 19:47.
fgm is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 19:48   #37
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Quote:
Originally Posted by maniacu_mnc View Post
Ok te-am inteles perfect pana una alta eu am mai fost prin victoriei si m-am mai dat dar pe tine nu prea te-am vazut. Te rugam nu mai posta aici daca nu vrei sa te dai. Bafta.
Pai vezi desteptule k in general apar si io pe magheru dupa 11:30,sa te uiti mai bine,sau sa-ti pui niste ochelari,k altii m-au vazut pe acolo.ti-am mai zis,citeste bine thread`urilesi cred ca e a15a oara cand iti zic sa nu`mi mai scrii..hop si tu mare basketbalist..pardon .. REICER dala ai inceput sa te dai cu masina prin bucureshti
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 06-02-08, 20:45   #38
maniacu_mnc

Stage 5
 
maniacu_mnc's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 698
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
Pai vezi desteptule k in general apar si io pe magheru dupa 11:30,sa te uiti mai bine,sau sa-ti pui niste ochelari,k altii m-au vazut pe acolo.ti-am mai zis,citeste bine thread`urilesi cred ca e a15a oara cand iti zic sa nu`mi mai scrii..hop si tu mare basketbalist..pardon .. REICER dala ai inceput sa te dai cu masina prin bucureshti
Sa revenim...... Topicul asta e seat leon vs.... nu are sens sa ne mai injuram sau alte chesti. Care vreti va dati cu leonul intrati pe adresa de mess adidinu2005. Care vreti sa va dati cu o DSN si nu aveti mai mult de 90 cp diesel intrati pe thread-ul meu. E SIPLU!!!!!!!!!!

P.S. Ma scuzi.....Mai nou tre sa am grade de forjator in pana mea ca sa vb cu voii. Multa suferinta de sine pe aici.....
maniacu_mnc is offline   Reply With Quote
Old 07-02-08, 19:08   #39
B11EAU

Stage 5
 
B11EAU's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 448
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Tu vroiai sa iti faci un topic si sa nu iti iei ratia de injuraturii!!! LOL! ) )
B11EAU is offline   Reply With Quote
Old 07-02-08, 22:26   #40
b01uxd

Stage 5
 
b01uxd's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,524
Member of:
[Oltcit]
[SEAT]
[Unknown Racers]
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

deja devine penibil threadu vostru....
b01uxd is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 00:19   #41
fgm

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 499
Member of:
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

E penibil si totusi tu scrii pe el....in seara asta leonul a facut un a4 1.8t 160 cai, asteptam altii mai mari.
fgm is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 00:43   #42
maniacu_mnc

Stage 5
 
maniacu_mnc's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 698
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Quote:
Originally Posted by b01uxd View Post
deja devine penibil threadu vostru....

Din pacate altii il fac penibil nu noi. Noi am lansat o provocare, dar unii o dau in diverse. Sper ca oamenii sa inteleaga sa nu ne mai oboseasca cu posturi care nu-si au sensul, gen "zmeii zmeilor", "au venit si astia si se cred raceri". Am lansat o provocare si atat, nu ne credem raceri sau zmei sau altele. Cine vrea sa se dea sa posteze cine nu mai bine sa scrie in alta parte.
maniacu_mnc is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 00:49   #43
maniacu_mnc

Stage 5
 
maniacu_mnc's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 698
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

Quote:
Originally Posted by Khalis View Post
hey..... cu un megane de 107cp te dai?....
Stiu ca par nebun da te dai cu o DSN????
maniacu_mnc is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 02:13   #44
ANM

Stage 5
 
ANM's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 1,076
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

fratilor...credeti-ma...leonu asta fuge bine rau... cred k ii baga motorina diluata cu benzina si are un feon acolo la turbina ....in orice caz...tare masina....iar pt meganu cu 107 cai...ma dau eu cu tine dak esti stock...

iar vis-a-vis de audi 1.8T...nush dak a-ti obs dar m-am jucat si eu putin cu japoneza mea cu el...desi sunt clar sub el
ANM is offline   Reply With Quote
Old 08-02-08, 09:36   #45
Kiki
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kiki's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1,111
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Mitsubishi]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Seat Leon 110cai TDI provoaca

( eu nu pot sta decat sa plang cu tractiunea mea spate sambata sper sa mai se faca ceva astept private si neaparat sa fie uscat vreau sa incerc leonu
Kiki is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -