in fine eu nu cred ...zici ca iau patinat toate cauciucurile la integral vrei sa zici ca patineaza ca la spate eu nu cred ca ala se poate numi patinat zici ca erau 4 pers in el dece sa dat cu 4 pers in masina....iar despre patinat ...sa invete sa plece oricum nu o sa bata subaru niciodata
Hmmm!
BUB-ul are cauciucurile praf!Nu stiu ce poate sa faca cu un Subaru- dar va pot spune ca un Kadett a tinut foarte frumos un Subaru in spate- ce e drept din mers!
Concluziile le trageti voi!
Omuliber obijnuieste sa le cam umfle... Si eu care sunt fan declarat al C20let cred ca nu prea are sanse. Eu am condus amandoua vectrele de mai multe ori, si M5 de 3ori. M5 are a3a fenomenala....
UEX are un film cu mine si el de la 60-210km/h unde eu am stat langa el pana pe la 180km/h apoi am pierdut cu 1 masina jumate!!!!! pana la 210...deci a treia nu e chiar asa fennomenala....eu aveam Undeva la 260cp!!!!! atunci..acu poate cu ceva mai multi cai.... si cutie in 6 trepte....oricum Kadetul merge mai bine ca atunci.Poate Vlad pune filmul pe net...sunt curios de ce ar zice lumea sa-l vada......Pacat ca M5 nu mai apt de drum......