E usor sa imprumuti un M5 pe forum... in realitate te manaca de viu, lasi 50k lejer ca sa mai urci 150-200CP.
O sa vezi BUB-ul sau VIT-ul, masini care aparent n-au nici o sansa, ce nopti de cosmar o sa-i faca UEX-ului...

si el stie asta...
Si cred ca va mai fi cineva...

P.S. M5-ul UEX nu e stock...