Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-02-07, 01:34   #31
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: The Rocket Ono41

de unde ironie fina la stana.nu crezi ca esti cam pretentios?
AR33COP is offline  
Old 25-02-07, 04:25   #32
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: The Rocket Ono41

Ma uit la voi si ma minunez la cum va dati voi cu parerea .....cine sunteti ma nene voi?? ati facut ceva sa aratati lumi sau sa se vb de voi??? ba uite ce a facut X a preparat masina aia si a facut prapad..... stati linisti ca nu trebuie sa fi cu bani ca sa se auda de voi si sa faceti performanta( Dgh,Nht,Sgm,etc) ........aveti curaj in fata monitorului sa judecati fara sa cunoasteti si in plus de asta sunteti niste anonimi neavizati..........fara respekt Mikutzu !!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline  
Old 25-02-07, 08:26   #33
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by siadimet View Post
ono,nu te cunosc ,dar din posturile tale am inteles ca esti un mare increzut.mai sunt oameni cu realizari mai marete decat ale tale in sporturile cu motor din romania,dar nici unul nu sufera de laude in asa hal cum o faci tu.vorba aia"banii te smecheresc"nu e valabila la tine .tie banii ti-au luat mintile.ar trebui sa faci echipa cu becali si impreuna sa conduceti tara,ca doi ciobani ce sunteti!

Sunt increzut? Sa-i vezi pe copii de care vorbesc cum sunt si dupa iti dau voie sa ma judeci.
Increzutii aia cu bani multi plmba in Lamborghini 40 de pers intr-o seara? Increzutii ca si mine face acte de caritate cu oameni necajiti? Increzutii opresc mai non stop langa cei ce au masini si de 1000E dar si de 200000E si ii sfatuiesc despre anumite lucruri? Mai arata si mie cine mai face asa te rog.

Eu sunt doar un Forjator care s-a saturat de fatalai care se dau mari cu tastatura man pt ca stiu cat de tare trec pe langa ei iar aici ma refer la posesorii de wrx si evo.

Oricum, tu nu vezi ca nici unul nu a deschis gura si ca nici unul nu ma provoaca? Numai fatalai sunt cu totii din moment ce se ascund, OBSERVI?
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline  
Old 25-02-07, 09:23   #34
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by ono View Post
Nu numai banii man, uitate mai atent la cate mii de cai declara altii si ai sa vezi cata distanta le-am dat iar aici ma refer strict la Maff
eu m-am referit la faptul ca ai avut parte de combinatia ideala:
talent+vointa+bani, ceea ce a putut sa te lanseze in lumea cailor putere.
cat desprea maff parca la un moment dat vroia sa urce un porsche in 1000 cp.
a reusit ?
__________________
Iadul era plin, asa ca .....................m-am intors , and is no replacement for displacement.
Go go go go
Audi =
Espero =
Nemilosu is offline  
Old 25-02-07, 09:30   #35
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Smile Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Nemilosu View Post
eu m-am referit la faptul ca ai avut parte de combinatia ideala:
talent+vointa+bani, ceea ce a putut sa te lanseze in lumea cailor putere.
cat desprea maff parca la un moment dat vroia sa urce un porsche in 1000 cp.
a reusit ?
\talentul nu il poti cumpara man chiar daca ai detine toti banii din lume, vointa la fel, masinile da, daca ai bani poti sa faci monstrii sacrii dar daca nu ai cele doua calitati degeaba ai. Stii vb aia? Daca n-ai talent esti rece..... (fix ca Maftei)


Are toti caii din lume, da, 1000HP a reusit sa-i cumpere dar ii are degeaba pt ca l-am spulberat man.

Last edited by ono41; 25-02-07 at 09:33.
ono41 is offline  
Old 25-02-07, 12:00   #36
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by ono View Post
Are toti caii din lume, da, 1000HP a reusit sa-i cumpere dar ii are degeaba pt ca l-am spulberat man.
nashpa.
sa isi angajeze pilot daca nu stie ce sa faca cu masina.
Nemilosu is offline  
Old 25-02-07, 12:10   #37
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Nemilosu View Post
nashpa.
sa isi angajeze pilot daca nu stie ce sa faca cu masina.
Asta iam zis si eu
ono41 is offline  
Old 25-02-07, 13:17   #38
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: The Rocket Ono41

Ono am sa iti povestesc ceva ff scurt care ar trebui sa te puna pe ganduri...
Anul trecut cand tu nu aveai cea mai tare masina din tara erai iubit aproape de toata lumea si toata lumea dorea sa faci masina in asa fel incat sa ajungi Nr.1...multi iti sareau in aparare chiar si atuncea cand gresai sau pierdeai.... cand ai facut accidentul la ff multa lume i-a parut rau si ff multi s-au rugat pt tine......Sebastian desi avea cea mai buna masina din tara nu era iubit de nimeni datorita caracterului lui de la acea vreme...iata ca a trecut un an si lucrurile s-au schimbat radical...dar nu in lumea auto....Sebastian a confirmat faptul ca este cel mai bun si a reusit sa atraga pe TOTI langa el....acuma el este o persoana iubita de GLOATA "asta daca ai vazut gladiatorul"....pe cand tu din o persoana extrem de iubita de acea gloata ai ajuns sa i dezgusti si sa iti atragi antipatia fata de acele persoane...Anturajul schimba ff mult o persoana...si tine minte vorbele batrane Ono "pana nu dai cu capul in tocul de sus nu vezi pragul de jos"....daca nu intelegi asa ceva o sa aibe sansa sa iti explice Titi Aur care a facut cam acelasi lucru ca tine si acuma se chinuie sa devina iar pe placul fanilor.
Calimero2003 is offline  
Old 25-02-07, 13:21   #39
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Calimero2003 View Post
Ono am sa iti povestesc ceva ff scurt care ar trebui sa te puna pe ganduri...
Anul trecut cand tu nu aveai cea mai tare masina din tara erai iubit aproape de toata lumea si toata lumea dorea sa faci masina in asa fel incat sa ajungi Nr.1...multi iti sareau in aparare chiar si atuncea cand gresai sau pierdeai.... cand ai facut accidentul la ff multa lume i-a parut rau si ff multi s-au rugat pt tine......Sebastian desi avea cea mai buna masina din tara nu era iubit de nimeni datorita caracterului lui de la acea vreme...iata ca a trecut un an si lucrurile s-au schimbat radical...dar nu in lumea auto....Sebastian a confirmat faptul ca este cel mai bun si a reusit sa atraga pe TOTI langa el....acuma el este o persoana iubita de GLOATA "asta daca ai vazut gladiatorul"....pe cand tu din o persoana extrem de iubita de acea gloata ai ajuns sa i dezgusti si sa iti atragi antipatia fata de acele persoane...Anturajul schimba ff mult o persoana...si tine minte vorbele batrane Ono "pana nu dai cu capul in tocul de sus nu vezi pragul de jos"....daca nu intelegi asa ceva o sa aibe sansa sa iti explice Titi Aur care a facut cam acelasi lucru ca tine si acuma se chinuie sa devina iar pe placul fanilor.
Bai Calimero, aici e vorba de intrecere nu de liniuta asa ca te rog sa te abtii.
ono41 is offline  
Old 25-02-07, 13:23   #40
bbm

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 443
Member of:
[Observator 4tuning]
Default Re: The Rocket Ono41

@ono: bafta in CNR / VTM si nu mai lansa provocari aiurea - tu ai spus ca te lasi de curse pe strada/ilegale (si foarte bine faci) iar in "groapa cu lei" cei de pe strada nu au cum sa vina din motive lesne de inteles (regulament CNR / VTM nu permite masina fara rollbar, etc); cum bine spuneai si tu, in CNR / VTM sint adevaratii piloti ; o sa vin la brasov si la rally si la vtm - apropos, sint curios ce timp vei scoate la vtm - poiana - fata de timpul lui andrei de anul trecut (este doar o curiozitate personala nimic altceva).

@micutzu: acum sincer nu te mai inteleg, tu te plingi ca te cauta garda acasa (cu siguranta total neplacuta faza) dar in acelasi timp uita-te la posturile tale si la pozele pe care le pui pe net.......ii atragi precum mierea pe urs;
__________________
I keep trying but I can never drive faster than my guardian angel can fly !!

http://www.racingcode.com/products.htm
bbm is offline  
Old 25-02-07, 13:26   #41
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

BBM, Fara sa vreau sa-l jignesc pe Tenteanu vreau sa-ti spun ca el a fost ajuns din uma de Puiu Rusu iar Puiu merge pe diesel. Daca am inteles gresit te rog sa ma contrazici dar eu asa stiu.
ono41 is offline  
Old 25-02-07, 13:30   #42
bbm

Stage 5
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 443
Member of:
[Observator 4tuning]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by ono View Post
BBM, Fara sa vreau sa-l jignesc pe Tenteanu vreau sa-ti spun ca el a fost ajuns din uma de Puiu Rusu iar Puiu merge pe diesel. Daca am inteles gresit te rog sa ma contrazici dar eu asa stiu.
1. cautam timpii de atunci si vedem, posibil sa ai dreptate sau posibil sa nu ai - cum ti-am zis si in post, este doar o curiozitate personala;

2. jane, puiu rusu e puiu rusu , omul e "draq" si pe dacie iar masina aia, chiar si diesel e foarte tare;

3. andrei avea gume de strada, masina fara rollbar si cu toate scaunele in ea (adica kg in plus si fara siguranta daca doamne fereste...ma intelegi) iar masina lui de strada este mult sub ce "zace" sub capota ta;
bbm is offline  
Old 25-02-07, 13:48   #43
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: The Rocket Ono41

desi nu-mi place stilul abordat de ono in topicul acesta trebuie sa recunosc ca-l inteleg. mass-media creaza vedete, si asta nu de acum, ci de vreo 60 de ani. probelmea ta ono, asa cum bine a spus cineva mai sus este ca risti sa cazi in dizgratia maselor. o vedeta nu sta la vorba cu orisicine, pentru ca n-ar mai fi cu nimic deosebit omul acela fata de cel cu care sta la taclale. dar, daca tot ai deschis discutia aici, trebuie sa o duci mai departe intr-un cadru normal. nu cred ca este corect sa cataloghezi oamenii ptr ca nu au aceleasi preocupari ca ale tale, gen "nu esti in CNR sau VTM esti un nimeni". pe de alta parte, topicul imi este neclar. doresti sa fii provocat pe 402 metri? viteza maxima? circuit? traseu urban? drift? cred ca realizezi ca pentru fiecare astfel de partida iti trebuie cate o masina diferita. iar tu ai un porsche dus iarasi la preparat pentru...402 metri parca. si un evo ptr vtm si cnr, tot parca. fii mai clar, explicit, punctual, la subiect si ai sa vezi cat respect primesti. altfel, te injura lumea, si, orice ai afirma, in primul rand nu meriti un asa tratament, ce sa mai zic ca nu ti-ar conveni. multa bafta!
P.S. mediatizarea ta ar trebui sa "traga" si cursele noastre auto in fata. nu uita ca acum ai si responsabilitatea asta.
DragosT is offline  
Old 25-02-07, 13:54   #44
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by bbm View Post
@ono: bafta in CNR / VTM si nu mai lansa provocari aiurea - tu ai spus ca te lasi de curse pe strada/ilegale (si foarte bine faci) iar in "groapa cu lei" cei de pe strada nu au cum sa vina din motive lesne de inteles (regulament CNR / VTM nu permite masina fara rollbar, etc); cum bine spuneai si tu, in CNR / VTM sint adevaratii piloti ; o sa vin la brasov si la rally si la vtm - apropos, sint curios ce timp vei scoate la vtm - poiana - fata de timpul lui andrei de anul trecut (este doar o curiozitate personala nimic altceva).

@micutzu: acum sincer nu te mai inteleg, tu te plingi ca te cauta garda acasa (cu siguranta total neplacuta faza) dar in acelasi timp uita-te la posturile tale si la pozele pe care le pui pe net.......ii atragi precum mierea pe urs;

ascultama te rog frumos, nu politia a vazut pozele sau posturile mele ci o anumita persoana tind sa cred care trimis un mail anonim la relatile cu publicul si acestia ca niste politisti constinciosi au luat act de aceasta reclamatie care atentie este trimis dupa www.ilegalracingromania_circulatie.ro cu titlul SE INCALCA IN MOD FRECVENT REGULILE DE CIRCULATIE )))
micutzu_mrc is offline  
Old 25-02-07, 13:55   #45
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: The Rocket Ono41

Cine nu-si mai gaseste mesajele, sa arunce cu piatra-n mine (asta ca sa nu-i acuzati pe altii aiurea). Nu-mi doresc sa mai fiu pus in situatia ingrata de-a sterge mesaje.

Daca aveti o provocare de facut, bine, daca nu, nu postati !
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -