Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-02-07, 07:04   #1
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default The Rocket Ono41

In afara de masinile mele sau de motocicleta mea care e cea mai tare din Romania si pe care am provocat mai pe toata lumea vreau sa va intreb si eu ceva:

Care aveti suflet de racer, tupeu + stiinta sa faceti intrecere cu mine?
Nu vreau sa fiu provocat de orice agaraci care sa se prezinte la start cu mana goala pt ca fara pariu nu accept nici o provocare deoarece GRADE de FORJATOR nu are nimeni si trebuie sa ma multumesc si eu cu ceva.

Masinile pe care le detineti iar aici ma refer la cele tari le-am batut pe toate si o sa le bat si mai rau deoarece in curand plec in Germania cu Porsche sa-l fac mult mai tare decat este acum: Vreun posesor de masina tare (se stiu cei ce au masini tari) e barbat sa faca intrecere cu mine? Sau e doar un tastaturist fatalau si masina pe care o detine este doar un bibelou de agatat femei pe strada?
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline  
Old 24-02-07, 08:05   #2
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

si cand ma gandesc ca era liniste de o vreme...

mi se pare incorect sa ne apreciezi drept "agarici" pe toti cei care impartasim aceeasi pasiune cu tine (si aici iti vorbeste unul masinist si motociclist in acelasi timp),atat timp cat nu ne ridicam la nivelul tau...doar pentru ca eu am un R1 de 150 de cai si un Renault5 de 115,fata de LKM-ul tau si Porsche-le?...nu mi se pare cinstit dar mult succes in lupta cu subaru,pentru ca acolo cred ca tintesti prin topicul asta...
__________________
Šjure: MY RENAULT5 AND MY KADETT TURBO WERE STATUS SYMBOLS, THEY WERE SYMBOLIZING ME BEING POOR.

www.completechip.ro
www.anulare-dpf.ro
B39738 is offline  
Old 24-02-07, 09:03   #3
ct77pia

Stage 5
 
ct77pia's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,881
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: The Rocket Ono41

lasa masinile dar nu avem banii tai ... sa le impingem atit.... asa ca ...si parca ti-ai luat-o de la sebi
ct77pia is offline  
Old 24-02-07, 09:23   #4
D O G

Stage 4
 
D O G's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 206
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by ct77pia View Post
lasa masinile dar nu avem banii tai ... sa le impingem atit.... asa ca ...si parca ti-ai luat-o de la sebi
Poate ca nu avem banii lui dar cu siguranta nu avem multi pasiunea lui...

Pe omu' il tine... si are tupeu sa provoace pe oricine... asa ca lasati tastaturile in pace si raspundeti la provocare... altfel vedeti-va de treaba... e simplu!!!!

Nu fiti off-topic...
__________________
I'm a dog, a red dog...
Just a little PITBULL...


Last edited by D O G; 24-02-07 at 09:26.
D O G is offline  
Old 24-02-07, 09:25   #5
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: The Rocket Ono41

Eu am triplat puterea din talon a masinii .... in Romania . Dar sunt un "agarici" ... nu am grade decat in pahar . Absinth-ul sa traiasca ! Multa bafta in Germania Ono !
Lucian is offline  
Old 24-02-07, 09:28   #6
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by D O G View Post
Poate ca nu avem banii lui dar cu siguranta nu avem multi pasiunea lui...

Pe omu' il tine... si are tupeu sa provoace pe oricine... asa ca lasati tastaturile in pace si raspundeti la provocare... altfel vedeti-va de treaba... e simplu!!!!
Nu avem pasiunea ? Hmmm ... mda ... DOG-ule ... sunt speechless . Eu m-am dat intotdeauna cu oricine si in mare parte cu masini mai bune ca a mea . Chiar si cand aveam probleme mecanice .... Dar asta e .. La mine filatelia e pasiune ! apropo ... am vazut DOG-ul pe platforma . Sper sa-l vad repede pe strada sa-mi acorzi revansa .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 24-02-07, 09:34   #7
D O G

Stage 4
 
D O G's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 206
Member of:
[Midnight Racers]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Cand am spus ca "multi nu avem pasiunea lui" nu am facut referire ca "toti nu avem pasiunea lui"... a nu se intelege gresit....

PS: Va fi o placere sa concurez din nou alaturi de tine cu noul DOG....

CU RESPECT...
D O G is offline  
Old 24-02-07, 11:33   #8
dinodish

Stage 2
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 68
Default Re: The Rocket Ono41

nu e vorba de caracter si alea,e vorba ca vrei sa stie toata lumea ca tu esti nr1 ,sebi de exemplu nu multa lume o auzit de el in afara de cei care acceseaza forumul,tu ai aparut in ziare si peste tot si tzii neaparat sa anunti pe toti ca esti nr1 ... trebuie sa stii tu in mintea ta ca esti nr1 si atat trebuie sa conteze. Cat despre copii de bani gata ... asta este ,daca parintii le satisfac poftele n`ai ce zice...banii sunt munciti,dar nu de copii. Daca tu ai reusit sa iti deschizi o firma profitabila,bravo tie si mult succes,nu toti au norocu ala. In loc de atata scandal aici pe forum mai bine mergi in strainatate unde sa ai cu cine sa concurezi si sa iti faci un renume acolo,un renume ce probabil ca ar valora mult mai mult decat cel de aici... Cat despre cursa intre tine si sebi nu ma bag ,voi stiti ce a fost si cei care erau de fata... oricum aveti amandoi masini tari si sunteti de admirat pentru participarea activa in dezvoltarea tuningului in romania. Succes in continuare!
dinodish is offline  
Old 24-02-07, 14:34   #9
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by dinodish View Post
nu e vorba de caracter si alea,e vorba ca vrei sa stie toata lumea ca tu esti nr1 ,sebi de exemplu nu multa lume o auzit de el in afara de cei care acceseaza forumul,tu ai aparut in ziare si peste tot si tzii neaparat sa anunti pe toti ca esti nr1 ... trebuie sa stii tu in mintea ta ca esti nr1 si atat trebuie sa conteze. Cat despre copii de bani gata ... asta este ,daca parintii le satisfac poftele n`ai ce zice...banii sunt munciti,dar nu de copii. Daca tu ai reusit sa iti deschizi o firma profitabila,bravo tie si mult succes,nu toti au norocu ala. In loc de atata scandal aici pe forum mai bine mergi in strainatate unde sa ai cu cine sa concurezi si sa iti faci un renume acolo,un renume ce probabil ca ar valora mult mai mult decat cel de aici... Cat despre cursa intre tine si sebi nu ma bag ,voi stiti ce a fost si cei care erau de fata... oricum aveti amandoi masini tari si sunteti de admirat pentru participarea activa in dezvoltarea tuningului in romania. Succes in continuare!
Cursa cu Sebastian chiar nu e importanta pt mine deoarece a fost o biata liniuta iar cel care are bani mai multi investiti in masina ala a castigat.

Am aparut in ziar, revista 4T, TV pt ca m-au cautat cei care se ocupa, adica ziaristii si cei ce se ocupa de emisiuni auto, am tot auzit ca as fii platit ca sa-mi fac reclema si ma deranjeaza iar acum il rog pe Gratian (patronul\revistei 4TUNING si al acestui site) sa scrie el aici cu mana lui daca l-am cautat eu sau daca m-a cautat el si daca a dat vreun ban sau daca mi-a dat vreun ban.
Intelege: SUNT CAUTAT PT CA AM CE ARATA SI TE ROG SA RETII CEEA CE TI-AM SPUS ACUM.
Stiu ca sunt NR1 datorita forjelor pe care le-am facut la viata mea in toate campionatele in care am participat (mai ales pe strada unde am facut intreceri numai cu motociclisti FORJATORI)(mai arata si mie un pilot care a participat si a fost in fata te rog in toate campionatele nationale de sport cu motor) si ma deranjeaza sa vad cum astia de bani gata se dau importanti aici pe forum. Nu am nimic cu ei daca isi vad de treaba lor, dar daca incep sa sufere incep si eu sa sufar dintr-un singur motiv: MA TINE!!!

P.S. De ceva timp am renuntat la curse pe strada iar aici ma refer la liniute si la intrecere barbateasca si sapt viitoare debutez in CNR la Brasov asa ca te rog sa nu mai spui ca imi caut competitori pe strada pt ca nu e corect din moment ce ma duc sa ma bat cu profesionisti. (CA O SA-MI IAU BATAIE IN PRIMUL AN ASTA E ALTCEVA DAR LASA CA MA FAC EU MARE DUPA CEVA KM DE PROBE SI O SA VA ARAT CA E CA MINE SI CA AM DREPTATE CAND MA CONSIDER NR1.
Intre cei pe 4 roti nu am gasit mai pe nimeni care sa mearga tare dar sunt doua 3 pers care nu vreau sa le dezvalui identitatea si crede-ma ca sunt baieti TARI.
Pe doua roti in schimb am dat de adevarati FORJATORI sau oameni pe care eu personal ii consider RACHETE datorita stilului cum conduc monstrii pe doua roti, nici pe ei nu vreau sa-i bag in aceasta discutie si prefer sa nu le dezvalui nici lor identitatea si pot sa spun ca sunt membrii clubului NEOFICIAL al forjatorilor pe doua roti din ROMANIA care se numeste asa: H.A.I.T.A!!!! Am fost si eu membru in aceasta elita si cred ca sunt si acum, chiar daca nu mai sunt motociclist pt ca respectul de FORJATOR nu se uita NICIODATA. Am facut intrecere cu TOTI din membrii acestui club de elita si pe unii iam batut iar de la unii am luat bataie.
PSS Sa nu cumva sa se inteleaga ca e vorba de liniutari te rog mult ci de baieti care merg tare pe soselele din Romania.

Cu respekt man si sa stii ca mi-a placut ce mi-ai scris si se pare ca ai dat dovada de inteligenta maxima, sper sa ma fii facut inteles prin ceea ce ti-am scris mai sus

Last edited by ono41; 24-02-07 at 16:33.
ono41 is offline  
Old 24-02-07, 16:56   #10
Peter4ever

Stage 3
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 154
Default Re: The Rocket Ono41

ono cu tot respectul , dar nu cred ca mai sunt masini inafara de cea a lui sebastian care sa se dea cu tine in romania
Peter4ever is offline  
Old 24-02-07, 16:58   #11
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Peter4ever View Post
ono cu tot respectul , dar nu cred ca mai sunt masini inafara de cea a lui sebastian care sa se dea cu tine in romania
Eu am deschis acest topic pt intrecere nu pt liniuta man, vad ca nu ai fost atent in totalitate.
ono41 is offline  
Old 24-02-07, 18:33   #12
attila

Stage 3
 
attila's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 165
Default Re: The Rocket Ono41

ono,nimeni nu contesta performantele tale in motociclism sau karting sau stiu eu ce...poate esti forjatorul nr1 dar asta nu inseamna ca esti si nr1 la liniute...dupa parerea mea Sebastian e nr 1 pe 402m dar asta nu te mpiedica sa fi tu forjatorul nr 1....sunt 2 lucruri total diferite
attila is offline  
Old 24-02-07, 19:17   #13
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by attila View Post
ono,nimeni nu contesta performantele tale in motociclism sau karting sau stiu eu ce...poate esti forjatorul nr1 dar asta nu inseamna ca esti si nr1 la liniute...dupa parerea mea Sebastian e nr 1 pe 402m dar asta nu te mpiedica sa fi tu forjatorul nr 1....sunt 2 lucruri total diferite
Pe care 402 m ? ai cui 402 m ? poate vrei sa zici 390 m, si acolo este foarte discutabila treaba diin cauza unghiului din care este facuta poza cu un telefon mobil .......asa ca Attila daca pe 420 m exista dubi in privinta castigului pe 1000 m Onoriul Daniel este castigator fara nici un dubiu

P.s.Nu vreau discuti aiurea eu am venit cu dovezi palpabile si am sa incerc sa mai pun si 2 filmulete care vad ca nu mi le ia.......apropos inca o chestie asa ca idee in poza nr.1 Dan a fost pe prima banda (uitativa pe asfalt) ......Cu respekt Mikutzu !!!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	259
Size:	572.4 KB
ID:	221989   Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	316
Size:	611.1 KB
ID:	221990   Click image for larger version

Name:	9.jpg
Views:	304
Size:	538.9 KB
ID:	221991  

Click image for larger version

Name:	10.jpg
Views:	182
Size:	533.4 KB
ID:	221992   Click image for larger version

Name:	12.jpg
Views:	294
Size:	610.6 KB
ID:	221993  
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO

Last edited by micutzu_mrc; 24-02-07 at 19:22.
micutzu_mrc is offline  
Old 24-02-07, 19:34   #14
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: The Rocket Ono41

ono.
orice ai zice banii te-au ajutat sa fii bun.
stiu baieti care conduc super ok dar bugetul nu le permite sa se afirme.
daca ma contrazici inseamna ca nu esti fair-play.
__________________
Iadul era plin, asa ca .....................m-am intors , and is no replacement for displacement.
Go go go go
Audi =
Espero =
Nemilosu is offline  
Old 24-02-07, 19:39   #15
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Nemilosu View Post
ono.
orice ai zice banii te-au ajutat sa fii bun.
stiu baieti care conduc super ok dar bugetul nu le permite sa se afirme.
daca ma contrazici inseamna ca nu esti fair-play.
Imi permit sa iti raspund eu pt ca el nu este momentan ...........au si bani rolul lor dar daca nu ai vointa si talent arunci bani pe geam ...multa sanatate
micutzu_mrc is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -