Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-02-07, 19:50   #16
Nemilosu


Stage 5
 
Nemilosu's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,919
Member of:
[DAEWOO]
[AUDI]
[4Tuning International]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: The Rocket Ono41

asta am spus si eu.
talent+bani=performanta.
talent+talent=talent si atat
Nemilosu is offline  
Old 24-02-07, 20:29   #17
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: The Rocket Ono41

dupa cum a scris si la gazeta "Ono s-a retras din cursele de strada dupa ce a batut tot ce avea de batut"... buuun... atunci poate nu inteleg eu la ce se refera aceasta provocare lansata

din pakte cred ca acest topic o sa fie inca unul de genul "Ono Wins" sau "Cine provoaca motocicleta aceasta" in care o sa se scrie 100 de pagini si o sa fie 1000 de intrigi

oricum, multa bafta in campionatele nationale Ono
Achim is offline  
Old 24-02-07, 21:07   #18
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Achim View Post
dupa cum a scris si la gazeta "Ono s-a retras din cursele de strada dupa ce a batut tot ce avea de batut"... buuun... atunci poate nu inteleg eu la ce se refera aceasta provocare lansata

din pakte cred ca acest topic o sa fie inca unul de genul "Ono Wins" sau "Cine provoaca motocicleta aceasta" in care o sa se scrie 100 de pagini si o sa fie 1000 de intrigi

oricum, multa bafta in campionatele nationale Ono
ba baiatule cat de carcotasi poti sa fi??...asa faci si pe forumul Mr cu Dog,Cry,etc ......are motive bine intemeiate stai linistit ....si apropos nu vrei sa ne intalnim sa iti explic eu ce si cum

P.s.Vezi ca tiai atras antipati din partea la multa lume si eu ma numar priintre ei .....nu mai intra in discuti cu noi........ te rog frumos ...de data asta
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline  
Old 24-02-07, 21:34   #19
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: The Rocket Ono41

Ono daca esti asa de forjator ramane de vazut...am vazut ca esti in carcota mare si in lumea CNR....ai grija sa nu te incinga aia cu daciile...
Cat despre lumea " liniutelor " dupa parerea mea nu ai fost niciodata Nr. 1 ....ai avut sentimentul asta cand l-ai batut pe Tenteanu...dar te-a adus Sebi cu piceoarele pe pamant.
Pe mine ma tine sa fac pariu ca la Raliul Romaniei pe proba dintre Brasov si Poiana te incing baietii cu tractiune fata .... pe tine te tine?
__________________
E46 323 Turbo - Horsepower Freaks
"I hope you're not going to be an irresponsible driver.
"This thing is scary.
"This thing is serious.
"This thing is fucking sonofabitch.
Calimero2003 is offline  
Old 24-02-07, 21:53   #20
Achim
Dream Squad Member

Stage 5
 
Achim's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 4,338
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Dream Squad]
[Honda]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by micutzu_mrc View Post
ba baiatule cat de carcotasi poti sa fi??...asa faci si pe forumul Mr cu Dog,Cry,etc ......are motive bine intemeiate stai linistit ....si apropos nu vrei sa ne intalnim sa iti explic eu ce si cum

P.s.Vezi ca tiai atras antipati din partea la multa lume si eu ma numar priintre ei .....nu mai intra in discuti cu noi........ te rog frumos ...de data asta
niciodat nu am spus neadevarurii sii eu crede ca a folosit un limbaj cat sa poate da okiei...

nu pa bune acuma... am pus si ieu o intrebari, iam urat suces si am opinat despre acest topic... nu vad d c un asemenea replay

sie stai linistit ca ce e pe forumul MR ramane acolo sie cred ca niici acolo nu am venit sa miint ci doar am deranjat pt ca am atras atentia asupra la niste lucruri...

te rog sa ma ierti pt ca m-am bagat in discuti
Achim is offline  
Old 24-02-07, 22:11   #21
andrei.badea

Stage 4
 
andrei.badea's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 232
Default Re: The Rocket Ono41

A intrecut tot ce era de intrecut doar pt ca a avut cea mai puternica masina. Sunt sigur ca au fost destui care erau mult mai buni si talentati decat el care pur si simplu nu au avut ce sa puna la bataie. Cat despre viitoarele comentarii gen "Tu vb...nici nu ai carnet!" nu va mai obositi sa le postati.
andrei.badea is offline  
Old 24-02-07, 22:14   #22
Aelius

Stage 3
 
Aelius's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 109
Default Re: The Rocket Ono41

[QUOTE=ono;768066]In afara de masinile mele sau de motocicleta mea care e cea mai tare din Romania si pe care am provocat mai pe toata lumea vreau sa va intreb si eu ceva:

Nu te supara prietene,dar nu inteleg ce vrei sa zici aici.Ti-ai intrebat masinile?
Treaba cu forjatorul e irelevanta atata vreme cat se refera la un domeniu lipsit de reglementari oficiale,ca sa nu zic ilegal.Vad pe de alta parte ca ti-au inviat laudatorii. Nu inteleg de ce n-au zis nimic cand lumea te-a luat la misto pe celalalt thread,iar acum devin chiar fiorosi Interesant......
Pana la urma mai participi sau nu la curse de strada?Pt ca daca nu,atunci pt ce iti mai "dopezi" masina?
Anyway bafta in raliu.(cred ca vei avea multa nevoie)
__________________
Driving is what I do.
Aelius is offline  
Old 24-02-07, 22:32   #23
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Calimero2003 View Post
Ono daca esti asa de forjator ramane de vazut...am vazut ca esti in carcota mare si in lumea CNR....ai grija sa nu te incinga aia cu daciile...
Cat despre lumea " liniutelor " dupa parerea mea nu ai fost niciodata Nr. 1 ....ai avut sentimentul asta cand l-ai batut pe Tenteanu...dar te-a adus Sebi cu piceoarele pe pamant.
Pe mine ma tine sa fac pariu ca la Raliul Romaniei pe proba dintre Brasov si Poiana te incing baietii cu tractiune fata .... pe tine te tine?
E posibil sa iau bataie chiar si de la pilotii de la cupa Dacia Logan dar macar incerc sa ma lupt cu profesionisti. Te rog sa ma ierti ca am suflet de luptator si ca incerc sa concurez cu baietii tari.


ASTEPT!!!
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline  
Old 24-02-07, 22:36   #24
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

[QUOTE=Aelius;769269]
Quote:
Originally Posted by ono View Post
In afara de masinile mele sau de motocicleta mea care e cea mai tare din Romania si pe care am provocat mai pe toata lumea vreau sa va intreb si eu ceva:

Nu te supara prietene,dar nu inteleg ce vrei sa zici aici.Ti-ai intrebat masinile?
Treaba cu forjatorul e irelevanta atata vreme cat se refera la un domeniu lipsit de reglementari oficiale,ca sa nu zic ilegal.Vad pe de alta parte ca ti-au inviat laudatorii. Nu inteleg de ce n-au zis nimic cand lumea te-a luat la misto pe celalalt thread,iar acum devin chiar fiorosi Interesant......
Pana la urma mai participi sau nu la curse de strada?Pt ca daca nu,atunci pt ce iti mai "dopezi" masina?
Anyway bafta in raliu.(cred ca vei avea multa nevoie)
Treaba cu forjatorul stii cum e? Daca ai merge cu mine in masina ai face pe tine de frica fatalaule. Imi prepar masina pt sufletul meu nu pt a arata lumii cat de tare e masina cum fac altii.
Hai sa ne vedem acum si sa-mi spui in fata care e problema ta.
ono41 is offline  
Old 24-02-07, 22:46   #25
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Nemilosu View Post
ono.
orice ai zice banii te-au ajutat sa fii bun.
stiu baieti care conduc super ok dar bugetul nu le permite sa se afirme.
daca ma contrazici inseamna ca nu esti fair-play.
Nu numai banii man, uitate mai atent la cate mii de cai declara altii si ai sa vezi cata distanta le-am dat iar aici ma refer strict la Maff

Last edited by ono41; 24-02-07 at 22:55.
ono41 is offline  
Old 24-02-07, 22:53   #26
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Nu e corect sa se stearga posturi dragii mei moderatorii.
ono41 is offline  
Old 24-02-07, 23:04   #27
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by andrei.badea View Post
A intrecut tot ce era de intrecut doar pt ca a avut cea mai puternica masina. Sunt sigur ca au fost destui care erau mult mai buni si talentati decat el care pur si simplu nu au avut ce sa puna la bataie. Cat despre viitoarele comentarii gen "Tu vb...nici nu ai carnet!" nu va mai obositi sa le postati.
Daca tot te bagi in seama ca sa fii si tu baiat te rog sa fii mai explicit.
ono41 is offline  
Old 24-02-07, 23:05   #28
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

Quote:
Originally Posted by Achim View Post
dupa cum a scris si la gazeta "Ono s-a retras din cursele de strada dupa ce a batut tot ce avea de batut"... buuun... atunci poate nu inteleg eu la ce se refera aceasta provocare lansata

din pakte cred ca acest topic o sa fie inca unul de genul "Ono Wins" sau "Cine provoaca motocicleta aceasta" in care o sa se scrie 100 de pagini si o sa fie 1000 de intrigi

oricum, multa bafta in campionatele nationale Ono
Esti membru MR?

Zilele astea te caut sa-ti explic LIVE de ce vreau sa fac intreceri ma iar aici nu ma refer la liniute.

Last edited by ono41; 24-02-07 at 23:10.
ono41 is offline  
Old 25-02-07, 00:08   #29
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: The Rocket Ono41

ono,nu te cunosc ,dar din posturile tale am inteles ca esti un mare increzut.mai sunt oameni cu realizari mai marete decat ale tale in sporturile cu motor din romania,dar nici unul nu sufera de laude in asa hal cum o faci tu.vorba aia"banii te smecheresc"nu e valabila la tine .tie banii ti-au luat mintile.ar trebui sa faci echipa cu becali si impreuna sa conduceti tara,ca doi ciobani ce sunteti!
siadimet is offline  
Old 25-02-07, 00:29   #30
Aelius

Stage 3
 
Aelius's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 109
Default Re: The Rocket Ono41

[QUOTE=ono;769300]
Quote:
Originally Posted by Aelius View Post
Treaba cu forjatorul stii cum e? Daca ai merge cu mine in masina ai face pe tine de frica fatalaule. Imi prepar masina pt sufletul meu nu pt a arata lumii cat de tare e masina cum fac altii.
Hai sa ne vedem acum si sa-mi spui in fata care e problema ta.
Chiar ai vrea sa fac pe mine la tine in masina?Ar fi pacat.......

Hai ca deja sunt off topic(desi topicul e cam neclar),sa-ti iasa masina cum vrea sufletul tau,si lasa jignirile ca de asta suntem toti in stare.Apreciez mai mult o ironie fina.
Aelius is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -